Şimdi Ara

YENİ KIA SPORTAGE (2022) ANA KONU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.027
Cevap
130
Favori
200.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba

Prestij pakette uzun far asistanı var gayet başarılı çalışıyor.

3 sene matrix fara sahip arabaya bindim. Onda 8sağ 8 sol farda olmak üzere 16 led olduğu için 16 parçalı açılıp kapanıyordu. Matrix farın tadı bir başka.

Matrix ile kıyaslanacak bir far sistemi yok. O sebeple bunda matrix beklentisine girmeyin. Müsait olursam akşam iş çıkışı size video çekerim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aateshh A kullanıcısına yanıt
    Gözüme çarpan Sistemin içine gömülü 7-8 akustik şarkı var Dts sistemi ile yapılmış
    Medya kaynak bölümünden seçiyorsun
    Gün ışığı uzay vs vs diye şarkılar var

• Selamlar arkadaşlar
    Öncelikle kazasız belasız yolculuklar dilerim. Kullanıcılara sorum olcak, hatcback araç kullanıyorum uzun süredir suv araba hayalimdi. Yakın zamanda almayı düşünüyorum. Şu söylentiler gerçekten doğru mu suv binen bir daha sedana hatcback e binemez diye. Konfor anlamında sınıf atlatiyor mu ? Bir de 3008 aklımda var ama kasası yakında değişir diye onu eledim. Ozellikle hatcbacten suv a gecen varsa yorumlarınız çok kıymetli benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nox4949 kullanıcısına yanıt
    2006 da sedan aracım vardı 2010 qasqai 2.0 otm aldım sonrası c180 ve golf denemem oldu ama suv binen diğer arabalarda sanki yerde oturuyor gibi geliyor ve başka araç binemiyorsun

• Merhabalar, bir önceki aracim leondu ve sağ ayna geri viteste asagi doğru otomatik olarak iniyordu. Bu araçta bunun ayarını da bulamadım. Elegance konfor paket aracim. Bu ayar bulunuyor mu acaba?

• miglater kullanıcısına yanıt
    6 senedir suv araç kullanıyorum.sedan araç kullandığım zaman sanki go-kart kullanıyorum gibi geliyor bana da!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dr112 kullanıcısına yanıt

Go-kart değilde yerde oturuyormuş hissiyati oluyor bende de, Şu anda her ne kadar 12 yıllık olsada D-suv kullanıyorum ve binince bir yola hakim oluyorsun rahat oluyorsun.

• fear6na kullanıcısına yanıt
    Ben araç konusunda bugüne kadar marka takıntısı gütmeden fiyat performans aracı aldım. Bu arada bu dönemin fiyat performans aracıdır. Araç sahibiyim diye söylemiyorum 3008 ile uzaktan yakından alakası yok.

• mtok kullanıcısına yanıt
    Suv olarak ilk çıkan qasqai ile başladım cvt şanzıman a geçince bıraktım sonra Skoda karoq 2 tane eskittim ( benim için eskitme 30.000 km ) şimdi Kia içindeki donanım alman arabasında olsa fiyatı 2.5 milyon olur arkadaşın dediği gibi şu an fiyatına göre en yüksek donanım be heybet bu arabada

• Sportage fiyatları değişmiş. Prestige 1.300.000 TL olmuş.

• İlginçtir. Cool paket 5.000 TL ucuzlamış sanırım, işte psikolojik sınır diye. Ben ocakta zam bekliyorum yine de.

Bu arada aracımla en son boş yolda ekonomik kullanarak 100 km de 5.0 litre yaktım genelde 100-110 gittim. Alacak arkadaşlara bilgi olsun.

Ben genel olarak İstanbul - Gebze arası gidip geliyorum yakıştan çok memnunum benzinli araç için. Yakın zamanda ilk bakımı yaptıran var mıdır?

• züttürük Z kullanıcısına yanıt
    Yakıt değerlerinizi aynen ben de sizinki gibi gördüm.Aynı hızlarda 4,8-5,0 bandında yakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr112 -- 16 Aralık 2022; 11:24:2 >
  • Merhaba arkadaşlar ilk kez sıfır araç alacağım. 10 Aralık'ta bayi ile anlaştım kapora bıraktım 1175 e benzinli 4*2 elegance konfor Sportage için. Bugün bayi aradı zam geldi 1245 diyor. Liste fiyatı 1170 nasıl 1245 dediğimde cam filmi seramik kaplama farkı vs. dedi. Ve araç az geldiği için bayilerin kar edemediğini dolayısı ile kar koyduğunu da ekledi. Bayiler böyle fiyat belirlemekte serbestler mi, yasal olarak bir hakkım var mı ? Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenersel -- 16 Aralık 2022; 16:45:44 >
  • fenersel kullanıcısına yanıt
    Amiyane tabirle mal onun fiyatı o belirler siz almasanız 1245 satacak müşteri bulmuşlardır.Hepimizin eseri bu bayiler
    Aynısını bana Balikesir bayisi yaptı ama Edremit bayisi liste fiyatından verdi hatta ay sonu zamdan 2 gün önce verdi parasını helal kazanmak isteyen bayi de var haram katmak isteyen bayi de var siz Edremit As prestij e sorun aynı aracı

• miglater kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler, başka bayide 1220 buldum. Yarında dediğiniz bayiye sorayım. Böyle hakkı olduğunu bilmiyordum. Liste fiyatı üstünden sattıkları araç içinde sonuçta bayi karı var diye biliyorum ama bin ikibin kazanıyoruz dedi.

• fenersel kullanıcısına yanıt

Merhaba, geçen ay prestige donanımı iki bayide bulmuştum, her ikisi de liste fiyatı söylemişti. Farklı bayileri aramakta fayda var, umarım Hyundai tutumu olmaz Kia bayilerinde. Bu arada araçta koltuk kılıfı kullanan veya alan varmı acaba?

• Selamlar,

Benim araba aldığım dönem daha da sıkıntıydı. Ozaman 830 listesi olan tucson prime plus 1060 istemişlerdi. Şikayette ettim bayiyi direkt hyundai çalışanı bir tanıdığıma ama hiç birşey olmuyor.

Kia ise bu konuda daha düzgündü öyle diyeyim. Çok daha netlerdi. Zaten şansa syoka girdi araba biri alamadı siye aramışlar. İstediğim araçta sportage dı zaten bulamıyordum.

Dediğiniz gibi Kia da böyle bir tutum yapmamalı. Arkadaşa önerim yıl dönmeden arabayı alsın ileride kesin artacak bu fiyatlar çok net.

Ben koltuk kılıfı kullanmıyorum bu arada. Bir de yan basamak var ben de bayi çıkışlı onun fiyatı nedir acaba bilen var mı?

Bir de son sorum var benim araba 235 55 r18 lastikli, kaç hava basıyorsunuz lastiklere?

• aateshh A kullanıcısına yanıt
    Ben eylül ayında aldım prestige donanımı.O dönemde hangi bayiyi aradıysam liste fiyatı neyse onu söylediler.Kesinlikle fazla fiyat söyleyen olmadı.Aracın koltukları deri olduğu için ben kılıf takmadım.Sadece auto glym leather care balm ile koltuklar korumada.
    Eski aracım tucsonda da koltuklar deriydi.Sadece koltuk üstlerine koruyucu bir kilim sermiştim.Bunun da şu zararı oluyor koltuk ısıtma daha az hissediliyor.

• züttürük Z kullanıcısına yanıt
    Ben 36 psi de kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.