Şimdi Ara

2024 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.977
Cevap
152
Favori
435.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asetilsalisilikasit A kullanıcısına yanıt

Valla piyasa çok ölü , kredi oranları sıfır kampanyaları ve ekonomık durumlardan dolayı malesef ıkıncı elde ıstedıgınız fıyatlara aracınızı satamayabılırsınız .

Eger hızlı gıtsın ıstıyorsanız emsallerıne bakıp en dusuk fıyatın 10-20 ustunu yazabılırsınız . Onun dısında daha yuksek yazılırsa bekleme ıhtımalınız yüksek malesef.

• KaranlıkSokak kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi çok ölü piyasa, ilan verdim 2 gündür 1 kişi mesaj attı, fiyatı indireceğiz mecburen ki bahsettiğimiz 2. el piyasası hızlı araçlardan biri.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    2024 vw araçlarda polo dahil SFD2 kilidi varmış yani hiçbir şekilde gizli özellikler aktif edilemiyormuş.
    Bu kilidin kaldırılması için vw ile görüşmeler devam ediyormuş.
    Vw Lisanslı obd eleven dahi araca müdahale edemiyormuş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Elimde boşta duran filtron marka K1388A karbonlu model polen filtresi var. Kullanılmadı aracımı satınca boşta kaldı. İstanbul pendikteyim elden 200 tl ye veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaranlıkSokak kullanıcısına yanıt

asıl sorun sarı site zaten hocam , aa bu kişi 900 yazmış benim araç daha iyi 920 yazayım diyor öyle öyle sonu gelmiyor fiyatların. Halbuki ederi asla o fiyat değil.

• Yani bence sarı site de çok fazla problem yok , çünkü gerçek satıcılar zaten piyasa değerinde yazıyorlar .

Ben bir araç baktığımda kafamdaki fiyatlardan bulabiliyorum genelde.

Burada sorun tamamen araç sahiplerinde , sıfırdan fazla yazanlar bile var.

• Piyasa yavaş ama ederini yazınca gidiyor.Aracın ederini bulmak için gelen tekliflere göre fiyatı düşebilirsiniz yada Vavacars vs gibi sistemlerden fiyat alıp kusurlarının fiyatını düşün, üstüne 50 koyun.

• kablosuz android auto'yu etkinleştiren var mı? kabloyla bağlandığında en küçük hareketimde kesilip duruyor uğraştırıyor beni. garanti bitince front assist ve acc eklettirmeyi düşünüyorum, verim alan var mı bunları dışarıdan taktırıp? yada yapan vw servisi var mı?

ayrıca,

bana mı öyle geliyor sadece bilmiyorum ama araç ara gazlanmalarda biraz hantal kalıyor gibi. 1.0 tce 90 bg clio sürdüm ve çok daha iyi geldi hızlanması. bu durumu tecrübe eden var mı?

• ssdcida kullanıcısına yanıt

Evet, OBDeleven websitesinde de bu durumdan bahsedilmis:

2024 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]support.obdeleven.com
    Does OBDeleven work with VAG vehicles manufactured from 2024? | OBDeleven
    https://support.obdeleven.com/en/articles/9187989-does-obdeleven-work-with-vag-vehicles-manufactured-from-2024

Mealen der ki: Bu yeni güvenlik önlemleri altında OBDeleven, yalnızca aracın ana arıza teşhis kısmı olan ağ geçidi kontrol ünitesi ile tam olarak iletişim kurabilir. Bu, diğer araba modellerinde olduğu gibi diğer kontrol ünitelerini tam olarak tarayamayacağımız veya onlarla etkileşime giremeyeceğimiz anlamına gelir. Geliştirme ekibimiz OBDeleven'ı bu yeni güvenlik özellikleriyle tam olarak çalışacak şekilde yükseltiyor. Yeni yazılım oluşturuyoruz ve bunu doğru şekilde yapmak için VAG'la irtibattayız.

Gecen 2024 model bir Golf R`ye baglamistim bendeki OBDeleven cihazi, ben de diyorum ki neden calismiyor bu acaba? Megerse SFD2`den dolayi imis 2024 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] 

• Tureta12 T kullanıcısına yanıt
    Selam, OBDeleven menüsünde 2021 sonrası Pololar için aktive edilebilir görünüyor bu opsiyon. Eğer İstanbul'da iseniz uygun bir ara deneyebiliriz bunu ve uygulanabilir diğer bir sürü özelliği açmayı.
    2024 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

• Polo_R kullanıcısına yanıt
    2024 lerde denedik olmuyor

• ssdcida kullanıcısına yanıt
    Evet SFD2 mevzuu çözülmeden olmaz onlarda, öyle görünüyor

• Polo_R kullanıcısına yanıt

hocam benim araç 2023 model life, garantinin bitmesini bekliyorum araçla tam oynayabilmek için.

• Tureta12 T kullanıcısına yanıt

Ara gazlanmalarda sıkıntı yaşıyorsanız dsg şanzıman kullanım alışkanlıklarınızı yani gaz tepkilerinizi ve hızlanmalarınızı hafızaya alıyor. Resetleme yapıp aracı fabrika ayarlarına döndürebilirisiniz. Bir süre sonra tekrardan yeni kullanım şeklinize göre ayarlayacaktır. Ayrıca DSG şanzımanların eksi yönü olarak gaza oturunca bir saniye geç tepkimesini söyleyebiliriz.

2024 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]Bilgi Bankasıyoutube
    DSG şanzıman araçlar sürücülerin kullanım alışkanlıklarını hafızasına alan ve tepkilerini bu verilere göre tanımlayan şanzıman türüdür. İkinci el DSG şanzıman araç aldığınızda sizden önceki sahibinin kullanım alışkanlığı, sizin sürüş alışkanlığınızla uyuşmadığında araç kararsızlığa düşer kullanıcıyı rahatsız eder. Tüm bu işlemlerin önüne geçmek için DSG RESETLEME ile Şanzımanı fabrika ayarlarına döndürmelisiniz. Videodaki işlem adımlarını takip ederek sizde bu işlemi zaman zaman aracınıza uygulayınız. Şanzımandaki iyileşmeyi yorum bölümüne yazarak bizimle paylaşınız. #polo #wolkwagen #dsg
    https://www.youtube.com/watch?si=k0oBpq-SzPOWvRGC&v=_qQrOQgMO7Q&feature=youtu.be
  • 2024 model gsr ozellikli polo aldim arkadaslar. Bu araca gizli özellikleri acabiliyirmuyuz? Ozellikle seyir halinde video gibi

• serkan235 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu araç için teklif formu aldım car play var dediler car app yazıyor ama kablosuz bağlanabiliyor musunuz car app e

• BarışSalman M2MUM B kullanıcısına yanıt

Evet bağlantı yapiliyor kablosuz

• Arkadaşlar 2024 model life pakette R vitese getirdiğimiz geri görüş kamerası açılmıyor, ekranda direkt park sensörü çıkıyor. Kamerayı nasıl aktif edebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makine433 M kullanıcısına yanıt
    Hocam belki kamera yoktur aracı alırken yazıyor muydu yetkili servisin verdiği kağıtta Gsr2li bazı pololarda yok diye okudum çünkü

• BarışSalman M2MUM B kullanıcısına yanıt
    Geri görüş kamerası vardı hocam ilk bindiğimizde ekrana geldi sonra menüyü kurcaladık bir tülü bulamadık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.