Şimdi Ara

2024 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (244. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.914
Cevap
148
Favori
429.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam sorunuzdan alakasız olacak ama motor sıcaklığı kaputta bariz bir şekilde hissediliyor değil mi sizde de elinizi değdiğinizde. Bu kadar ısınması normal herhalde kaputun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doubledalak kullanıcısına yanıt

daha önceki araç 1.6 TDI motordu, ona kıysayla ısı artışı var. motor ufak, sıkıştırma oranı yüksek ve turbo olduğundan diğer araçlara kıyasla daha yüksek sıcaklıkta çalışıyor. coolant sıcaklığı 90'ı geçmediği sürece bir sıkıntı yok

• eregenthov44 kullanıcısına yanıt

Bugün bende servise gittim. Test sürüşünde ses duyulmadı ve dolayısıyla işlem de yapılmadı. Sesin duyulduğu bir video çekip gelirsem yardımcı olacaklarını söylediler.

Sizde de test sürüşü yapıldı mı? Yoksa sadece sizin beyanınıza göre mi işlem yapıldı?

• erhun1988 E kullanıcısına yanıt

merhaba bunlar için ne kadar ödediniz acaba ve garantiyi bozar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maço mimit -- 11 Haziran 2024; 21:35:58 >
  • maço mimit kullanıcısına yanıt

11.500 acc radarı ve 5.000 lirada acc uyumlu tuş takımı olmak üzere 16.500 ödedim. Ben işlemi istanbul'da vagcomcenter denen yerde yaptirdim. 2023 aralık ayında yaptırdım. Kesme biçme vs. olmuyor, yaklaşık yarım saatte montaj yapıldı, yarım saatte kodlama sürdü.

Müdahale edilen alanlarla ilgili olarak garanti bozuyor. Sonuçta araç yazılımıyla veya beyniyle ilgili bir sorun olursa garanti geçersiz olacaktır. Ancak aracın kapı açma kolu, kaput mandalı, süspansiyon sistemi ile ilgili bir sorun olursa garanti geçerli olacaktır. Burada birazda servisin tutumu önemli.

• 2024 life aracımda silecekler bir değişik çalışıyor bariz bir şekilde titreme yaptığını görüyorum sizin de var mı araçlarınızda servise mi götürmeliyim

• 2021 Life aracımda (33.500 km) bugün ışıklarda durduğum esnada klima da açıkken araç titreyerek stop etti ve "motoru manuel olarak yeniden çalıştırın" uyarısı aldım iki kere. Sanıyorum, start-stop da aktifti. Araç önce stop etmek üzere devir düşürdü, sonra klimanın açık olduğunu anlayınca herhalde, titreyerek devir yükseltti ancak bin devire çıkamadı ve stop etti. Bu sorunu yaşayan oldu mu ve ciddi bir problem midir?

• doubledalak kullanıcısına yanıt
    silecekler de kronik, şoför tarafı yağmurlu havada kaza yaptırabilecek şekilde iyi silmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. 2023 model Polo Life paket aracım var. Ne zaman AVM'nin güvenlik kontrolü sırasında bagajı açıp kontrol edip kapattıklarında bagaj bir türlü kapanmıyor, illa sert bir şekilde kapatmak gerekiyor bagajı. İnsan gibi bagajı kapatabiliyor muyuz bu araçta? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theweeknd_ -- 12 Haziran 2024; 21:58:17 >
  • theweeknd_ T kullanıcısına yanıt
    ayar çektirin resmi servisinden. ispanyollar becerememiş bu işi. aracın kroniklerinden diğeridir bagaj...

• Merhabalar
    Arkadaşlar
    2024 gsr2 dsg life polo aldım

Şerit takip kameralı ve çarpışma önleme radarlı

Bu araca,
    Acc nasıl aktif edilebilir
    Auto high beam nasıl aktif edilebilir

App Connect aktif değil, aktif edilebilir mi

Bilenlerin yardımını rica ederim

Teşekkürler

Saygılar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Ayarı nasil cekiyorlar sok tak mi piston ayari mi

• Scorp3867 S kullanıcısına yanıt
    ortadaki bağlantı yerinden. kademeleri varmış.

• 2024 life alınır mı araçtan pek anlamıyorum ama para anca buna yetiyor işte

• ssdcida kullanıcısına yanıt

Aracınız hayırlı olsun.

Acc yapılabilir, çarpışma önleme bulunan fabia araçlarda yazılım ile aktif ediliyordu, poloda da olur diye düşünüyorum.

Uzun far asistanı da kamera taktıkları araçlarda aktif edebildiklerine göre poloda da olacaktır.

App connect hakkında bilgim yok, yazılım ile kısıtlanmışsa açılabilir, ama donanim (ilgili çip) olarak yoksa ünite değişimi yapmadan açılamaz.

• erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Geri bildirim için çok teşekkürler

• ssdcida kullanıcısına yanıt

Merhaba 2024 1.0 polo life kaporasını ödedim. Katalogda 6 adet hoparlör ve 10,25 inch dijital gösterge paneli "digital cockpit pro" olduğu yazıyor ancak teklif formunda 4 hoparlör ve 8 inch dijital gösterge paneli "digital cockpit pro" yazıyor. Sizdeki böyle mi acaba teklif formuyla kataloğu karşılaştırdınız mı?

• omerimus1 kullanıcısına yanıt

eski katolog hocam. bizim de ayni sey basimiza gelmisti. bazi stler hic soylemiyor bazilari ise onceden bilgilendiriyor. front assist ve lane assit eklendigi icin kirpmislae oradan. yalnız bizim teklif formunda 8 inch digital cockpit yaziyor. pro degildi. benim bildigim 10.25 ler pro olarak adlandiriyor

Hayırlı olsun. Teklif formundaki ürünler ile teslim edilecek. Car play var mı? Ne kadara anlaştınız?

Size şerit takip var dedilerse yeni araçlarda o şekilde geliyor
    Gösterge 10.25 olsada 8 olsada değer katan bir özellik yok ikiside aynı işleri yapıyor sadece görüntüleri farklı
    Yenilerde dikkat ve yorgunluk takip sistemi çok daha gelişmiş geliyor. Eskilerde sadece yorgunluk algılama var. Ben henüz bu sistemi deneyimlemedim ama uzun yolda çok faydası olacak gibi.
    Hoparlör 4 tane evet ama benim diğer aracım 2020 FR ve onda 8 tane hoparlör var. Polo ile aralarında öyle aman aman ses farkı yok.
    Kesinlikle memnun kalırsınız
    Aracınız hayırlı olsun.
    Ben metalik renklisini 1100 e almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssdcida -- 17 Haziran 2024; 15:10:55 >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.