Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
56
Favori
341.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neden arabalarda farklı lastik markası var bende de hankook var ama biraz gürültülü dişli asfaltta michelin daha farklı olur mu acaba bilgisi olan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu aralar enjoyun koltuklarına takığım çok gözüme batıyor ne yapılabilir buna deri kılıf güzel olur mu acaba

• umitkirat U kullanıcısına yanıt
    Bu koltuk kombinasyonu gelmiyor. Diger opsiyonlar mevcut. Koltuklarda sadece siyah veya bej alabiliyorsunuz. Gelse guzel olur ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitkirat

bu aralar enjoyun koltuklarına takığım çok gözüme batıyor ne yapılabilir buna deri kılıf güzel olur mu acaba

valla ben sırf enjoyun koltuklarından ötürü excelence tercih ettim
    yoksa enjoy da benim işimi görürdü
    D sınıfı araçta öyle koltuk olmaz
    Hatta J kasa astra nın sport donanımındaki koltuklar bile daha iyi
    aşırı basit ve kötü duruyor
  • ysfaslan Y kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız acaba?

• PongoLLe P kullanıcısına yanıt
    Hocam Gürse Opelden aldım
  • Aracı bu sabah teslim aldım

160km yol yaptım ortalama tüketim 9lt falan şimdilik

Ben 8lt civarı tahmin ediyorum ileride

Üstündeki lastikler continental geldi

Ben beğendim çok tatlı bir araba

Sürüşü keyifli yormuyor , şöyle 3-4 bin km lik uzun yol yapınca daha iyi belli olur

• Arkadaşlar insignia exc aldım tavsiyeleriniz var mıdır? Birde ekstra ekletebileceğim kullanışlı özellikleri var mı? Şimdiden teşekkürler

• apple carplay de maps i çalıştırmayı becerdim de youtube u izleyebilirmiyim ?
  • Yaklaşık 700 KM Şehir İçi yol yaptım. Yakıt Ortalaması 7.4 gösteriyor şuanda. 700 KM de bir araç için iyi bir değer olduğunu düşünüyorum. Aracın şerit takip sistemi çok iyi çalışıyor, çarpışma ikaz sistemi de keza öyle. Şuana kadar araç muazzam keyif verdi. Sorun yaşadığımız tek yer, Bagaj Kapağı, Bagaj çok ağır olduğu için genellikle ilk seferde kapanmıyor, biraz sert vurmak gerekiyor. Bunu da galiba yakında Elektrikli Bagaj Kapağı sistemini yaptırarak çözeceğiz.Arabanın matrix led farları ise mükemmel!

Ben de Android Auto da sorun yaşıyorum.Cihazı bağlamama rağmen ve telefona EK programlar indirmeme rağmen Youtube izleyemiyorum .Konu hakkında yardımcı olabilecek varsa sevinirim:)
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Android telefonlarda carstream isimli program ile oluyor (bende olmadı gerçi ama:) apple de olur mu bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfaslan

Android telefonlarda carstream isimli program ile oluyor (bende olmadı gerçi ama:) apple de olur mu bilemem

araba hareket ederken videolar çalışmıyor diye biliyorum dururken videonun nasıl oynatılacağı youtube da var ama hareket ederken oynatmıyor

• ysfaslan Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Elektrikli bagaj kapağı icin hicbir yer ile gorustunuz mu peki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600km oldu
    ortalama sürat 26
    ortalama tüketim 9,2lt

bir de 500km lik vardı
    ortalama sürat 34
    ortalama tüketim 8,8lt

şimdilik önceden kullandığım manuel aynı motor asrta J den temiz 1,0lt fazla tüketiyor
    bakalım ileride düşer inşallah biraz daha
  • arabada cd çalar yok
    normalmi bu ?
    o kadar cd yi ne payım şimdi ? üzerinemi oturayım hayret bir şey
    usb girişine usb takıp şarkı dinlesem bu sefer applecarplay gidiyor
    telefonu bağlayıp rotaya baksam usb de ki şarkılarımı dinleyemiyorum

ben biraz teknoloji fukarasıyım
    yukarıda söylediklerimi doğrumu anlamışım ?
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Abicim usb yeter bence bende 2014 Passat aldım usb yok çevirici taktım yaşımız ilerliyor teknolojiyi takip edemiyoruz.

Ayrıca araç İLE ilgili izlenimlerini zi ilerleyen günlerde gördükçe paylaşır mısınız benimde kafamda yeni insignia var ama bir hafızalı koltuk yok birde yakıt fazla yakıyor ona takılıyorum. Passat hıghline düşünüyorum ama genel donanım opelden Düşük fiyat yüksek.

Koltuk hafıza ekletebiliyoruz onu biliyorum ama 2. El makul oluyor onlara bakıyorum daha hiç olana rastlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre8760

Abicim usb yeter bence bende 2014 Passat aldım usb yok çevirici taktım yaşımız ilerliyor teknolojiyi takip edemiyoruz.

Ayrıca araç İLE ilgili izlenimlerini zi ilerleyen günlerde gördükçe paylaşır mısınız benimde kafamda yeni insignia var ama bir hafızalı koltuk yok birde yakıt fazla yakıyor ona takılıyorum. Passat hıghline düşünüyorum ama genel donanım opelden Düşük fiyat yüksek.

Koltuk hafıza ekletebiliyoruz onu biliyorum ama 2. El makul oluyor onlara bakıyorum daha hiç olana rastlamadım

valla bugün bir passat ın yanına çektim
    gerçekten insignia başka duruyor
    sürüşü falan çok keyifli
    geçen gün de tem de trafik birden durur ya öyle oldu
    frene asıldım ama bunda bir de çarpışma önleyicimi ne var onunla alakası varmı bilmiyorum ama araba bir durdu dedim asfaltı kazıdı herhalde

benimki kiralık zaten övecek durumum yok mal benim değil ben biniciyim :)
    çok güzel araba tavsiye ederim
    herhalde D sınıfında en albenili tasarımlardan

yakıt evet fazla
    yani astra J ile 7.7 tüketiyordum bu araç şu an 8.8 , 9.0 lar da geziyor
    tabi daha 900km falan oldu ileri de düşermi bilmem ama düşmesi gerek
    bir de ben genelde sert kullanırım çok ekonomi yapmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 31 Mart 2018; 21:52:14 >

• Start stop u çözen var mı ? Kafasına göre mi takılıyor anlamadım. Kapalı kullanıyordum normalde aktif ettim ışıklarda dursun dedim devreye girmedi, sonrasında dur kalk trafiğe girdim yine aktif olmadı hiç.

• Goqaan G kullanıcısına yanıt
    Işık yanıyorsa devre dışı demektir. Yanmıyorsa devrede olduğunu gösterir. Bende gayet stabil çalışıyor sıkıntısız.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.