Şimdi Ara

2021 Honda Civic'in tasarımı ortaya çıktı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
9.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben çok beğenmedim arka kısım basit olmuş bence.

• içi a5 olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic müşterilerine ,fanlarina bu tip kasalar hiç heyecan vermez hiç hoşuna da gitmez ,Civic her zaman spor kasa olmalidir,böyle bilinir böyle binilir bu ne ,octaviadan ne farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkenarjen -- 18 Kasım 2020; 17:11:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut kasadan daha makul ve güzel bir tasarım olmuş.
    İyileştirmişler

• bildigin güzel sedan olmuş bu cok hoş malum kitleyi uzer ama bu nereye ne takacaklar da gözümüze iskende edecekler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben beğendim. önceki tasarım abartılı duruyordu. sevmemiştim açıkçası. bu tasarım çok daha oturaklı saygın duruyor.

• berkenarjen B kullanıcısına yanıt

fb7 kasanın sportiflikle bir alakası yoktu, mülayim bir araba. Onun da birçok abartı modifiyeli versiyonu var. İkinci el civicler ateş pahası. Civic seviliyor her türlü bu ülkede. Bu tür şeyler geçmişten geliyor birazda. Bu aracı da her türlü modifiye ederler.

• Fb7 kullanıcısı olarak beğendim. Her Civic sahibini apaçi sanan zihniyeti de bırakın artık.

• Ben baya beğendim. Gerçi fiyatlar normale inmedikçe nasıl alırız bilemiyorum.

• Rengi değiştir güzel

• Çakma G20 gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 18 Kasım 2020; 19:30:4 >
  • Honda kullanıcısı olarak beğendim.

Daha oturaklı ağır başlı bir tasarıma bürünmüş.

Bu arada G20 BMW ye benzeten tek ben değilmişim arkası cidden benziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplama araba olmuş

• Muazzam olmuş. O bktan arka tasarımdan kurtulmuş sonunda. Amerikan kasa civiclere benziyor baya baya. 2014 den beri civic tasarım kusurlu bence. Bu ise 2003 apaçi kasadan bile iyi olmuş kusur bulamadım. Param olsa 5 dk düşünmezdim ilk defa civic i accord a tercih ediyorum. Bunun coupesi aynı bu far lambalarla gelsin off. Alman diyenler hiç kusura bakmasınlar gidip amerikan modellere baksınlar 20 yılda civic nasıl nedir ne değildir diye. Audi ile benzeşme olması tamamen bmw ve mersonun halt etmesidir. Honda bu dili audi ile aynı anda hatta 5 10 yıl önce kullandı. Civic is BACK !!!

• Göçüklüyse alırım.

• Arkası
    Audi olmuş diyen jetta olmuş 508 olmuş yok skoda olmuş
    Her kafadan bi sen arabadan anlamaz lar her araca benzetmişler 😂 ya adamlar arabayı baştan yaratmıyor ki tabi benziyecek bişey lere

• Fc5 daha göz dolduruyor bence

• Nice baby

• Bu navigasyon ekranını niye camın ortasına koyuyorlar? Yolu görmeyelim diye mi?

• İlk defa bir CİVİC kasasını beğendim. Kalite iş olmuş.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.