Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fbkene , fbkene Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HakanTorgut

Arkadaşlar aracımı nihayet dün akşam teslim aldım. Benimki lansman rengi, maviyle arasında kalmıştım ama iyiki bu rengi almışım. Her yer mavi her yer beyaz, renk gelsin biraz 2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Hakan bey kardeşim hayırlı olsun, farklı renkler çoğalıyor. C plus bir araç aldın yolun açık olsun, güle güle kullanın kazasız sürüşler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ifcoskun

Yine yeni yeniden honda CİVİC
    2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Eğer göz yanılgısı yok ise yeni kasa diğerlerine göre çok geniş ve uzun duruyor... japonlar yine iyi iş çıkarmış helal olsun...

• quote:

quote:

Arkadaşlar aracımı nihayet dün akşam teslim aldım. Benimki lansman rengi, maviyle arasında kalmıştım ama iyiki bu rengi almışım. Her yer mavi her yer beyaz, renk gelsin biraz 2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Kardeşim aracın eco modeli miydi? Eğer lpg li ise ilerleyen günlerde yakıt tüketimi verilerini de paylaşır mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: farukclk

quote:

Eğer göz yanılgısı yok ise yeni kasa diğerlerine göre çok geniş ve uzun duruyor... japonlar yine iyi iş çıkarmış helal olsun...

Boşuna C+ demiyorlar kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: false6

Konuyla hiç ilgisi yok. Cevabını hiç beğenmedim. Bahsettiğim Tophane müptezeli, gri eşorfman altlı, sigara, anahtar, iPhone masa süsü yapan, işi gücü karı kız olan, ergen ağzıydı. Müslümanlığa nasıl getirdin?

Söylediğin tipte insanların burda aramızda olacağını sanmıyorum. O yüzden bu ifadeden rahatsız olmanı gerektirecek bir durum yok. Adını söyle sana adınla hitap edilsin istersen

• Gökhannn7 kullanıcısına yanıt
    Gökhan kardeş araçta lpg yok, ama bayiden eve yaklaşık 40 km çevreyolu otoban karışık saatte 100-110 arası 6,2 lt ile geldim.
  • Arkadaşlar sorum var....
    Ben bu aracı babam adına konya bayiinden alacağım konyada memurum...
    Mersinliyiz ve ikameti mersinde babamın...
    Şimdi bu aracı alırken plaka işlemlerini bayii mi yapıyor nasıl olacak...
    Ben konyadan alıp mersinde mi halledecegim bu işlemleri yoksa bayiiler mi halledecek....
    Zamanım olmadığı için soruyorum....
    Bi de ilk defa sıfır araç alacağım içinde bilmiyorum....
    İnternetten araştırdım kafam çok karıştı...
    Ayrıca bi sorun olur derseniz uğraşma derseniz mersinden aldırayım aracı...

• Aracını yeni teslim alanlara Allah kazasiz belasiz surusler diliyorum. Darısı bizlerin başına diyelim.
    17 " lastik 16" lastiğe göre aracın yerden yuksekliginin artırır mı yoksa yerden yukseklik lastikle alakalı degil mi?

• Elegance eco otomatik modeli vadeli ne kadar oluyor fiyat

• Arkadaşlar aracın jantını küçük bulup 17" ile değiştirmeyi düşüneniz var mı?

Ben aracı teslim almadan üzerindekilerle direk değiştireyim diyorum.

17" lastikler konforu ve yol sesini olumsuz yönde etkiler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diardi_ -- 19 Kasım 2016; 14:22:37 >
  • HakanTorgut kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • ifcoskun kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yakalamışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

Arkadaşlar sorum var....
    Ben bu aracı babam adına konya bayiinden alacağım konyada memurum...
    Mersinliyiz ve ikameti mersinde babamın...
    Şimdi bu aracı alırken plaka işlemlerini bayii mi yapıyor nasıl olacak...
    Ben konyadan alıp mersinde mi halledecegim bu işlemleri yoksa bayiiler mi halledecek....
    Zamanım olmadığı için soruyorum....
    Bi de ilk defa sıfır araç alacağım içinde bilmiyorum....
    İnternetten araştırdım kafam çok karıştı...
    Ayrıca bi sorun olur derseniz uğraşma derseniz mersinden aldırayım aracı...

benim bildiğim bayi yapıyor hocam. araç kimin adına olacaksa, merkezi sistemden ikametgah şehrine göre plaka veriliyor. bildiğim kadarıyla izmirden bile alsanız aracı, mersin plaka alabiliyorsunuz bayiden. o şehre kaydetmenize gerek yok sanki...

• Arkadaşlar İstanbuldaki 3 bayi araca aynı fiyatı veriyor. Ama izmitte ki bir bayi 1000 tl daha düşük fiyat veriyor. Bu normal mi? Yoksa verecekleri araba da bir anormallik olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zns

Aracını yeni teslim alanlara Allah kazasiz belasiz surusler diliyorum. Darısı bizlerin başına diyelim.
    17 " lastik 16" lastiğe göre aracın yerden yuksekliginin artırır mı yoksa yerden yukseklik lastikle alakalı degil mi?

215/55/17 lastik takarsanız, 1.27 cm yükselir araç yerden.
    215/50/17 alırsanız, 0.2 cm civarı yükselir...
    edit: 0.2 yerine 0.73 olacaktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hondaprojason -- 19 Kasım 2016; 15:43:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hondaprojason

quote:

Aracını yeni teslim alanlara Allah kazasiz belasiz surusler diliyorum. Darısı bizlerin başına diyelim.

Teşekkür ederim. 215 55 17 de 1,27 cm yukselirken 215 50 17 de 0,2 yukselmesi işin 55 den 50 ye dusmesinden kaynaklanıyor tahminimce. Bu ortadaki 55 neyi temsil ediyor acaba

• quote:

Çok iyi denk geldi araçlar yeni kasa diğerlerine göre daha büyük bir araç ...

• HakanTorgut kullanıcısına yanıt
    3950 tl istedi cyclone firması herseyin üstüne bin lira bindiriyorlar zaten 3950 satan da kar ediyor...

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. 215 55 17 de 1,27 cm yukselirken 215 50 17 de 0,2 yukselmesi işin 55 den 50 ye dusmesinden kaynaklanıyor tahminimce. Bu ortadaki 55 neyi temsil ediyor acaba

evet hocam 55-50 değişikliğinden kaynaklanıyor aradaki fark.
    oradaki sayı lastik yanağının, lastiğin genişliğine oranı. yani lastiğimizin genişliği 215 mm ise 215/55'lik bir lastikte yanak kalınlığı 215*0.55=118.2 mm yapıyor...
    1.27 lik fark tamam da, diğer hesabı yanlış yapmışım sanırım. 0.2 yerine 0.73 gibi bir şey ediyor, 2ye bölmeyi unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hondaprojason -- 19 Kasım 2016; 15:37:1 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam 55-50 değişikliğinden kaynaklanıyor aradaki fark.
    oradaki sayı lastik yanağının, lastiğin genişliğine oranı. yani lastiğimizin genişliği 215 mm ise 215/55'lik bir lastikte yanak kalınlığı 215*0.55=118.2 mm yapıyor...
    1.27 lik fark tamam da, diğer hesabı yanlış yapmışım sanırım. 0.2 yerine 0.73 gibi bir şey ediyor, 2ye bölmeyi unutmuşum

O halde şu soruyu sormadan edemiyecegim.
    215 55 16 ebatlarinda lastiğe sahip olan her türlü marka araçların yerden yuksekligi aynıdır diyebilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.