Şimdi Ara

2020 Renault Clio 5 [ANA KONU] (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.540
Cevap
205
Favori
646.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin iyiymiş maşallah diyelim 🙂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eco mod şehir içi bir şeye yaramaz. Şehir dışı sabit yollarda işe yarıyor. Ecoda hatta araç istenilen devri çeviremediği için dahada zorlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eco mod hiçbir şartta işe yaramaz, uzun yolda zaten sabitleme açık gidiyoruz, eco mod gaz pedalını kullanmayı bilmeyenler içindir aslında, gaz tepksini kısar kabaca, bilen adam içinse birşey ifade etmez yakıttada en ufak fark oluşmaz, sadece adamı bayar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimelle -- 27 Ekim 2021; 16:15:41 >
  • webco W kullanıcısına yanıt

Katılmıyorum. Eco mod özellikle dur/kalk'larda ivmeyi azalttığı için şehiriçi tüketimi de oldukça etkiliyor.

• alimelle A kullanıcısına yanıt

Eco mod kapali gaz pedali cok hassas oluyor az bir basista cok devirleniyor arac. Eco modda gaz pedalinim ilk bir kisminda mumkun oldugunca devri düşük tutuyor. Ayagin istedigin kadar hassas olsun eco mod gibi gaz kontrolu yapamazsin. Gaza cok basinca eco mod kapali gibi hareket ediyor zaten eco modda.

• Touch lar 229 k olma ihtimali var alacaklar acele etsin...

• Araç yokki acele edilsin. Aracı pert olan arkadaşa touch xtronik aldık. Önce kasım teslimdi. Şimdi Aralık görünüyor. Zam da eklendi. Bugün gene güncelleniyor fiyatlar renoda.

not: diğer firmaların bazıları teslimat tarihi bile veremedi.

• free men F kullanıcısına yanıt

Araç var bulabilene tabiki üretim oldu baya bu hafta. Biraz bastırmak lazım.

• speedyrazors kullanıcısına yanıt

işte o dediğiniz oluyor, ne dedim üstte, gazı kontrol edemeyenler için gerekli eco mod, bende fark olmuyor, hani derlerya gaz pedalının altında yumurta varmış gibi bas, o tarz, sizde işe yarıyorsa güzel tabii, bende bir etkisini göremedim, zaten baya az yakıyor ve bu özelliği özellikle çok güzel...

• webco W kullanıcısına yanıt
    Sen teneke diyen forumda trollük yapan kişi alacaklar acele etsin mi diyosun şimdide? Bu ne acaip çelişkidir. Webcoya bak hele 229 k ya touch alın diyo. Burda Clio almayın polo alın diyodun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.rsin -- 28 Ekim 2021; 13:24:19 >
  • daha bu fiyatlar az, bakın fazla uzak olmayan zamanlarda basit araçlara 500 binler istenecek, tabii biz o zamana topu atmış olacağız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimelle -- 28 Ekim 2021; 19:33:0 >
  • Devam devam bu fiyatlar az bile bizim millete. Bence düz 300 bin yapsınlar Clioyu. Ekonomimiz şahlandı sonuçta.

• Bana satan kişi 1.0 icon için 2020 başlarında 135 bine almadım yıl sonunda 185 bine aldım dedi. Bana geçen ay 210 bine sattı. Şimdi ikinci el ilanlara bakıyorum 250-260 bine ilana koyuyorlar. Otomobili yatırım olarak düşünürsek günlük getirisi 1500tl. Ancak satıp başka araç alacak olsam her türlü zarardayım. Allah yardımcımız olsun.

• E.rsin kullanıcısına yanıt

Ben yine terbiyeli yazacam. Uyardık bak bugün dediğim rakama geldimi gelmedimi.ben marka ayrımı yapmam illa touch clio alacak olan alır ben kimseye şunu al demem. Bu arada icon 249 k oldu aklı olan yine girer polo alır 265 k ya. Ama PARASI az olan touch alır güle güle biner. Olayı fanatikleştirme

• Estimatoreng E kullanıcısına yanıt

Faiz kazandirmadigi icin insanlar iste bu nedenle ev araba aliyor. PArasi deger kaybetmemesi icin. Benim de durumum benzer. Baksan 210a almissin 250 olmus ama dovize vurursan aslinda fiyati (dolar bazinda) deger kazanmis degil..

• Piyasada sıfır araç yok hadi, ikinci el araç da kalmamış. Sarı sitede geçen ay bir sürü 0km 500km 5000km Clio icon ilanı vardı, bugün baktım 10bin km altı sadece 4 icon 1.0 var onlarda 275 bin TL yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Blood -- 30 Ekim 2021; 0:33:13 >
  • Arkadaslar aranizda hic otv indirimli alinmis araci yasal suresinden once satan var mi?

Bunun eksisi cok mu fazla, sureci nasil

• ufukka U kullanıcısına yanıt

bildiğim kadarıyla alırken ödemediğiniz ötv yi ödüyorsunuz,aracı aldığınız tarihten 5 sene dolmadan ötv indirimli araç alamıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.