Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
56
Favori
341.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler detaylı yazdığınız için. Ben de arada hanım için bakıyorum da o sebeple sormuştum 😀. Torku hissetmek istiyorsanız yine bekleriz aramıza 😀😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bianconero kullanıcısına yanıt
    Denemediğim için bir şey diyemeyeceğim. Olabilir 😊👍

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bende belki satmadan eşime devrederim diyerekten tercih etmiştim ama yakıt biraz fazla.
  • Makyajlı insignia :https://www.donanimhaber.com/makyajli-opel-insignia-nin-tasarimi-ortaya-cikti--116560

ön taraftaki çizgiyi düz yapınca havası kalmamış. gündüz ledlerini de alta almışlar herhalde. daha kötü olmuş gibi geldi bana?
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Ben beğendim şahsen
    Hoşuma gitti , benim aracın sözleşmesi 1.5 yıl kaldı
    1.5 yıl sonraki motor şanzıman yine istediğim yani şu anki gibi olursa tercih edebilirim
    O zamana 1.5 130 psa ya geçerlermi görücez

• Eskisi daha güzel gibi sanki. Eskisi : Gözün üstünde kaş, yenisi: kaşın üstünde göz gibi 😀

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada]

Kamuflajlı fotoları da burada. Mavi rengi pek beğendim. Mavinin jantlar da güzel.

https://tr.motor1.com/photo/4509706/makyajli-opel-insignia-ve-insignia-gsi-casus-fotograflari/

• İnşallah elektrikli bagaj yaparlar
    Arabanın net olarak en beğenmediğim yanı bu

• gündüz farları ızgaradaki çizgiyle devam ediyor. fena değil fakat gündüz farları üstte daha düzenli gibi çünkü arka farlarla daha uyumlu.
  • snomask kullanıcısına yanıt
    yeni corsanın youtube test sürüş videoları var.farları aynı.bence iyi olmamış.fransızlar işe girince sadelik bozulmuş gibi.son kasayla ilgili bir video izlemiştim.opel mühendisi az çokluktur demişti farlar için.bence bizim şuan kullandıklarımızın görüntüs daha iyi
    yenisi biraz yaşlanmış, göz altı torbası olmuş :)
  • Onu bunu bilmem bizim araçlarımızın görüntüsü dipçik gibi. On numara beş yıldız. Zaten o gözün üstünde beyaz kaşa hastayım.

• Arkadaşlar merhaba,

Bugün sıfır insignia araç aldım. Sizlere sormak istediğim bir konu var. Araç D konumundayken rolantide beklediğinde titreme yapıyor ve ani kalkışta 1 ve 2.viteste titreme hissi var araçta. Bu normal bir durum mu ? DSG şanzımanlı araç kullandım bir dönem, onda frene tam basınca titreme olmuyordu. Bu insigniaların hepsinde var mı bu durum ? N ye aldığımda araba rahatlıyor ve titreme tamamen kayboluyor.
  • hakkinenk H kullanıcısına yanıt
    Hocam D konumundaki titreşimi nasıl çözdüler. Benim araç daha yeni olmasına rağmen aynı problem var bende. Hangi servise götürüyorsunuz bir de aracı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wetkopat

Arkadaşlar merhaba,

Bugün sıfır insignia araç aldım. Sizlere sormak istediğim bir konu var. Araç D konumundayken rolantide beklediğinde titreme yapıyor ve ani kalkışta 1 ve 2.viteste titreme hissi var araçta. Bu normal bir durum mu ? DSG şanzımanlı araç kullandım bir dönem, onda frene tam basınca titreme olmuyordu. Bu insigniaların hepsinde var mı bu durum ? N ye aldığımda araba rahatlıyor ve titreme tamamen kayboluyor.
    d deyken titreme bende de aldım alalı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bianconero kullanıcısına yanıt
    Öyleyse tüm insignialarda durum böyle. Sert kalkış yaparkende kısa süreli titreme oluyor mu peki?

• wetkopat kullanıcısına yanıt
    Şimdi okudum denedim
    Video çektim bakayım bende de aynımı diye
    Video da fark edilecek seviyede ses veya his yok
    Sadece çalışma sesi D de iken biraz daha fazla N ye alınca daha az ben bunu fark ettim
    Kastettiğiniz buysa bende ses şeklinde ama çok az çok dikkat etse o da sürücü anlar

autohold açıksa kapatıp dener misimiz titreme oluyor mu? Bende titreme yok ama N konumunda evet araç daha rahat Bu arada hayırlısı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın

Ne dururken ne de sert kalkışta titreme yok. Şu genelleme yapmaktan ne zaman vazgeçilecek bilmiyorum . 2 kişi titreme var diyor aaa öylemi demek ki tüm insignia larda var 😀

• werneke W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. D de beklerken birazcık titreme oluyor. Tork konvertörlü şanzımanın yapısı böyle sanırsam. Baskı balata olmadığı için araç D konumunda sürekli gitmeye meyilli.

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.