Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ETS üzerinden aldım hocam.
    Almayı düşünürseniz acele edin derim geçen yılda aynı şekilde açıklayıp 2 gün sonra zam yapmışlardı.
  • ETS resmi açıklama yapmamış, JOLLY kasım 4 olarak belirlemiş erken rezervasyonu, çok acele etmemek lazım gibi me geliyor çoğu grup otelin daha fiyatları belli değil tabi bu benim nacizene görüşüm, erken rezervasyon dönemi açıklanınca genellikle ilk gün tatilini alan biriyim ama bu sene tur şirketlerinde de bi telaş var gibi.
  • Granada geçen sene eylülül 3.220 TL’den açmıştı bu sene 4.125 TL. %25 zam gelmiş. Efsane ucuz diyemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Granada hemen arttirmis zaten. Sabah baktigim ile simdi baktigim arasinda 300 tl fark var. Isin guzel yani sabah odamax den IC Green Palace a bakmistim, ETS acikladiktan sonra, 2000 tl fiyat koymus. Sinir bozucu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hobaaa %5 yapıştırdılar anında

• quote:

Orijinalden alıntı: burock2010

Hobaaa %5 yapıştırdılar anında
    Aynen. 1 saat önce baktığımda, Temmuz sonu 5 gece için fiyat 4.600 TL'ydi.

Şimdi fiyat 5.100 TL olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 31 Ekim 2019; 16:57:21 >
  • Arz/Taleb

Anında görmesinler boşlukdan istifade 3-5 iteliyorlar
  • daha ilk günden %50 ile başlayıp %40a düştü ilginç bir durum.
  • 6 kişi yaptırmış rezarvasyon ne ilgisi ki bu.

• adi bunlar resmen. Bonusa şart koşuyorlar. Bonus yoksa yüksek fiyat 6 kişilik rez. yapmaya çalışıyorum bonus olmadığı için 1.000 ₺ fiyat artıyor. Bonus buldum tam yapıcam yine fiyatı yükseltiyorlar. Tam bir karaktersizlik bu.
  • Yani nerdeyse ana avrat sovucek duruma geldim, aksam evde granadalardan birini alayım dedim, eve geldim bilgileri girdim fiyat artmış, şaka gibi, ben Zeynep oteli bekleyeceğim...

• popüler otelimiz granada belek için fiyat yükseltti diye kızmaya gerek yok ,Her ne kadar denize 2 km uzakta olsa da

PGS Hotels - Rose Residence Beach otelde 2018 yılında 12 günlüğü eylül ayında 2500 tl ye kalmıştım ,şimdi 7 günlüğü adı geçen otelden daha pahalı (garanti bankası kredi kartına 5858 tl) ,yani denizi hariç dandik sıradan ve yemekleri yenilemeyecek düzeyde kalitesiz bir oteldi
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı olay geçen senede olmuştu.
    ilk açıklandıktan hemen sonra indirim oranını düşürmüşlerdi yoğun talep olunca bende bu konuyu bildiğimden sabah hemen satın aldım.
  • mstyy35 M kullanıcısına yanıt
    ETS kredi kartı olayından da iyi para kazanıyor .Eskiden sadece taksit avantajı vardı world karta şimdi Garanti Bankası kartı harici diğer kredi kartlarına okkalı fark var . fakat küt diye anlaşmasını bitirir Akbanka veya başka bankaya geçer orası da meçhul
    Şımarma zamanıdır diyorlar kısacası
  • Daha çoğu tesis açıklamamış fiyatları, jolly açıklayınca ets de elindekileri açıklama gereği duydu sanırım. Geçen yılki gibi bölgesine göre ucuz kalan otellerin fiyatı çabucak artıyor. Konsept/performans çerçevesinde az-çok fiyatlar belli oldu gibi, şu andaki oteller açıklanmayan kıyaslarına örnek teşkil edecektir. İyi bir ultra herşey dahil Antalya otelinin geceliği kişibaşı 750 tl'lerden başlıyor. Benim adıma değmez bu fiyatlara Bodrum,Datça,Çeşme seçeneklerinde kişi başı 400 civarındaki otellerden kafama en çok yatanı tercih edeceğim ağustos un 3.haftası için. Ayrıca bırakın taksiti bonus dışındaki kartlara peşin alımda bile fahiş fiyat farkı gördüm sinirim bozuldu 3 kredi kartım var bırınden bile indirimli diyat alamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikkkk -- 31 Ekim 2019; 17:57:9 >
  • Arkadaslar selamlar

2 yetiskin mayis ayi icin kararsiz kaldim

Granada luxury belek 2200 lira

Granada luxury okurcalar 1600 lira

En onemli kriter yemek ve deniz. Bu iki oteli deneyimleyenler yorumlayabilir mi ? Belek denizine cok kotu . Ayni sey okurcalar icinde gecerli mi ?

Arada ki fiyat farki nicin bu kadar fazla ?

• Biz 2 gün diyorduk adamlar 2 saatte yaptılar zammı.Bence alan alsın,iptal sigortası var nasıl olsa daha mantıklı bir yer çıkarsa orayı alırsınız.

• smasher3670 S kullanıcısına yanıt
    belek bölgesi alanya ya göre daha iyi hizmet sunuyor ondan farklı fiyatlandırması
  • %45ten yaptık bakalım eğer diğer otellerden böyle bi atak olmazsa granadayı deneyeceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

belek bölgesi alanya ya göre daha iyi hizmet sunuyor ondan farklı fiyatlandırması
    Hizmet olarak neleri kastediyorsynuz hocam ?

Belek otellerinde animasyon vs iyide . Denizi cok kotu.

Yiyecek lezzetinde ve cesit olarak bu granda otelleri arasinda cok fark varmi? Ikiside ultra hersey dahil . Puanlamasida ayni.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.