Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.560
Cevap
96
Favori
435.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallahi helal olsun Necdet abi sana 4800 civarı bir fiyat çıkardı eurorepar 30Bin için bayi de 8400 bu full servis paketleri 15 binden sonra alınamıyor mu?
  • mustpre M kullanıcısına yanıt

Euro Repar kullandığım için full service falan almayı araştırmadım. O nedenle yanıltmak istemem. Bence Euro Repar, özellikle de FP Otomotiv, candır.  

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    Ankara da önerdiğiniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustpre

Ankara da önerdiğiniz var mıdır?

Ne yazık ki yok.Sürekli uzun yollardayım ama her zaman servis işimi ayarlayıp İstanbul'da FP Otomotiv'de yaptırdım.

Bir zamanlar Göral'ın Euro Repar'ı vardı ama kapandı sanırım. Diğerlerini ise bilemiyorum.

• Fiyatlar konusunda referans olsun diye yazıyorum.

Bugün yağ + yağ filtresi değişimi için ara bakıma (20k km) götürdüm 3400 civarı bir ücret verdim. Onun dışında karter muhafaza için 7500, 2 yıl garanti uzatmak için 25000 fiyat verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsail -- 19 Aralık 2023; 17:54:44 >
  • bsail B kullanıcısına yanıt
    Bana 8400 verdiler bujiler dahil bir sıkıntı var gibi.

Bu fiyatta buji - hava - polen filtresi yok. Ben her 10000'de bir yağ + yağ filtresi değiştiriyorum.

• Arkadaşlar selam. Farlar otomatikteyken hiç bir sepet yokken uzunları açıp kapayıp duruyor. Selektör atıyorum bildiğin sürekli. Bazen de uzunlarda bırakıyordu10 saniyen filan. Normalde alamadım sürerken. Millet yol vermeye başladı. İyi ki dayak filan yemedik.

Sensörde mi bir şey var anlamadım. Sensörü nerede bunun bilen var mı ? Sabah yedik buçuk civarı idi.

• shupusbu kullanıcısına yanıt

Otomatik uzun-kısa far çok işlevli çalışan bir özellik.

Önde araba varsa kesinlikle uzunları yakmaz. Ancak öndeki aracın stopları çok soluksa, ölü gibiyse zaman zaman öndekia racı algılamadığı oluyor ve uzunları yakabiliyor. Bunun nedeni ne yazık ki bizim otomatik far sensörü değil, öndeki araçların görünmeyen stop lamlabaları.

Bunun dışında kendi başına selektör yapıyorsa servise sormanızda yarar var.

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt

Arabayı aldığımdan beri otomatikte far, hiç manuel kullanmadım. Önümdeki araba değişti, başka arabalar geldi. yine aynı şeyi yaptı. 9 aydır hiç böyle bir şey yapmamıştı. Pazarteside akşam eve dönerken yaptı ama bir kere yapmıştı. O zamanda tuhafıma gitti ama önemsemedim 1 kere yaptığı için.

Arabayı yıkamadım ne zamandır. Yağmur çamur oldu hep sensörler mi kirlendi diye ondan sordum neredeler diye.

• Arkadaşlar merhaba. Yarın 2020 model 508 Prime paket bir araç satın alacağım. Sormak istediğim bazı şeyler var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1. Prime pakette aslan dişi ön ledler yok. Bunları yaptırabileceğim ya da alabileceğim bir yer var mı?
    2. Kronik bir sorunla karşılaşan oldu mu? Ya da belirli kronik sorunları var mı aracın?
    3. Jant ve lastik alacağım. Önerileriniz var mı?

Bunların dışında genel olarak önerileriniz varsa onları da okumak isterim. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Necdet_Pek

Otomatik uzun-kısa far çok işlevli çalışan bir özellik.

Önde araba varsa kesinlikle uzunları yakmaz. Ancak öndeki aracın stopları çok soluksa, ölü gibiyse zaman zaman öndekia racı algılamadığı oluyor ve uzunları yakabiliyor. Bunun nedeni ne yazık ki bizim otomatik far sensörü değil, öndeki araçların görünmeyen stop lamlabaları.

Bunun dışında kendi başına selektör yapıyorsa servise sormanızda yarar var.

Uzun-kısa far ayarını ayarlayan sensör/kamera dikiz aynasının arkasındadır. Sabah saatlerinde belki buğu yaptıysa sapıtmış olabilir : ) Tekrar bu sorun devam ederse far ayarını auto'dan çıkarıp tekrar manuele alın.

• EzioAuditore24 E kullanıcısına yanıt
    1. Yaptırması gerçekten meşakatli. Aslan dişi, dişin beyni, kodlaması vs baya uzun ve maliyetli bir iş. Bence hiç girmeyin. Sadece ledleri alıp bağlatıp iş bitmeyecek anladığınız.
    2. Genelde cam tavan ile ilgili sorunlar çıktı şimdiye kadar. Prime da olmadığı için sıkıntı yok : ) Onun dışında farklı bir sorun duymadım.
    3. Orijinal jant almanızda fayda var. En uyumlu ve yakışan onlar.

Aşağıdaki linkten jant ölçüleri,bijon aralığı, offset değerlerine vs. bakabilirsiniz.

wheel-size.com
    2020 Peugeot 508 - Wheel & Tire Sizes, PCD, Offset and Rims specs
    https://www.wheel-size.com/size/peugeot/508/2020/#trim-ii-r83-2018-2023-eudm-15-bluehdi--129

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt

Evet Bende ondan şüphelendim. Akşam gelirken her şey normaldi.

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt

İzmir'de yapan birisi varmış diye duydum ama ne kadar doğru bilemiyorum. Sanırım göze alıp yaptıracağım ama bakalım. Desteğiniz için çok teşekkürler.

• Merhaba arkadaslar
    Aracin icinde sol tarafta bazi 2022 modellerde otomatik bagaj tusu var bazilarinda yok
    tuş olmayanlar da otomatik bagaj olmadigi anlamina mi gelir ?

Golf 7 comf. Manuel aracimi satip 1.5 gt selection 2022 modele gececegim insllh pismanlik yasamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guduset -- 24 Aralık 2023; 22:18:53 >
  • Guduset G kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam tuş yoksa otomatik bagaj yok.
    Otomatik bagaj bu araca şart hocam :)
    Auto hold da yok sanırım yanlış mı biliyorum?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guduset -- 24 Aralık 2023; 23:22:17 >
  • Guduset G kullanıcısına yanıt
    Yani dediğiniz doğru auto hold direkt olarak yok ancak durduğunuz zaman accyi aktif ederseniz var :) garip bir durum.
  • Araç içinde otomatik bagaj tuşu olmayanlarda sanal pedal varmıdır yoksa ikisi bir aradamıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guduset -- 25 Aralık 2023; 19:16:46 >
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.