Şimdi Ara

2019 YAZLIK LASTİK ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İYİ FORUMLAR 2012 HONDA CİVİC HB ARACIM İÇİN YAZLIK LASTİK BAKIYORUM. BÜTÇEM LASTİK BAŞINA 300 TL ARACIN SÜSPANSİYONU SERT OLDUĞUNDAN DOLAYI ÇUKURLARDA BİRAZ SESİ EMECEK SESSİZ BİR LASTİK ARIYORUM. BİR SÜRÜ MARKA VE MODEL OLDUĞU İÇİN KARARSIZ KALDIM. PETLAS'LA İLGİLİ ÇOK SES YAPTIĞI YÖNÜNDE ÇOK FAZLA YORUM VAR BAŞKA MARKA KULLANIPTA TAVSİYELERDE BULUNABİLECEK ARKADAŞLAR OLURSA SEVİNİRİM. AYRICA ANKARA İÇİN UYGUN FİYATLI LASTİK SATAN YER VARSA ONU DA BELİRTEBİLİRSİNİZ.

• Ebatları yazarsanız daha rahat tavsiye verilebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    205/55/16
  • https://www.hepsiburada.com/goodyear-205-55-r16-91v-eagle-sport-oto-lastik-uretim-yili-2019-p-OTLSTGOOD538460?magaza=Hepsiburada

Goodyear eagle sport bakılabilir şu anda indirimde

Daha az vermek isterseniz starmax Petlas yada falken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lassa
  • Hankook Ventus Prime 3 testlerdeden çok başarılı. 300e rahat alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Petlas yazlık kullanmış biri olarak tavsiye etmem. Onceki aracımı aldığımda üzerinde petlas yazlık vardı. Ertesi yaz çıkma continental aldım. Petlas sert lastik. Konfor ve yol tutuş pek iyi değil. Continental yumuşak lastik. Konfor ve yol tutuş çok iyi. Hankook lara da bakabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Falken ze310 tavsiye ederim. Islak zeminde a, yakit tasarrufunda e siniflarina sahip yumusak bir lastik.

• Yanımda 12 yıl lastikçilik yapmış birisi çalışıyor petlasın lastiği piyasadaki en ucuz lastik olmasına rağmen o fiyatı bile etmez sakın alma diyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.