Şimdi Ara

2019 Volkswagen Golf ilk kez göründü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sonunda o demode vites değişmiş ama bu da audi çakması

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Volkswagen markası muhafazakar bir markadır. Görünüşte radikal değişimler beklemeyin.

Zaten hitap ettiği müşteri kitlesi de öyle aşırı değişikliklerden hoşlanmaz. Değişim uzun zamana yayılmalıdır.

Mesela Honda çok fütüristik tasarımlar yapar. Bir önceki kasa ile sonra ki kasa bambaşka olabilir bu da normal kabul edilir.

Ama VW böyle bişey yaparsa çok tepki çeker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Hopkins

Eski Golf 6'lardaki gibi dopdolu bir Tsi motor ile gelirse çok iyi olur.Golf 5'ler 170 beygirdi,6 ile 160 beygire düşürdüler sorunlardan dolayı.Şu güçlere geri dönmesi gerekiyor artık.
    herkes ekonomi ve sorunsuzluk peşinde. tek derdi güç olanlar başka araçlara bakar.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Başka markalar düşük hacimden çok yüksek güçler çıkarıp da dediklerini yapabiliyorlar.Eskiden 170 beygirdi bu motorlar,şimdi de yapılabilir.Ayrıca sorunsuzluk dedin dsg aklıma geldi beni bir gülme aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Hopkins -- 19 Nisan 2018; 22:59:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Hopkins

Başka markalar düşük hacimden çok yüksek güçler çıkarıp da dediklerini yapabiliyorlar.Eskiden 170 beygirdi bu motorlar,şimdi de yapılabilir.Ayrıca sorunsuzluk dedin dsg aklıma geldi beni bir gülme aldı
    tsi kadar tasarruflu değil hiçbiri. birilerinin ağzına sakız olmuş dsg de. baydı artık o muhabbet. ben çok ta umursamıyorum. bu yaz arabamı dsg'li bir modelle değiştirmeyi düşünüyorum. +2 yıl garanti yaptırırım yeter. 4 yıl sonunda gazlarım zaten. yani çok ta tın.
  • ufak tefek değişiklikler hariç şu an satılanın laciverti bu
  • bu tasarımla ancak eski vw kullanıcılarına satarlar. zaten bu miktar da onlara yetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: injuxsanct

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    DSG Sende mi patladı üzüldüm, yanlış yere geçip dişli kırmış olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: wswswq

DSG Sende mi patladı üzüldüm, yanlış yere geçip dişli kırmış olmalı
    Dsg mi

Çölün ortasında bir o bir ben kalsak bile işim olmaz.

• Ne tsi ne Dsgymis beeee.Adam tsi her yorumunda ovuyor.Odul verin su tsi motoruna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 model golf değil mi bu?

• Tr de yemez artik adam 2017 2. Ele 117 bin istiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.