Şimdi Ara

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.857
Cevap
124
Favori
759.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: w_ante_d

arkadaşlarda dizel golf 208 clio
    Benzinde civic jetta var
    Hani başkasının arabası alıp kullanmam ama içinde şehir içi kullanımda oyle ahım şahım bir fark hissedilmiyor. Normal kullanıyoruz arabayı.
    Yokuşta da dizeller geçsin ne olacak en büyük derdimiz o olsun.
    Bayılmasın araç kafi.

17 inç jantlar ın kötü bi etkisi olur mu acaba? Flame x pack te 17 inc jant varmış
    17 jantin kotu bir etkisi olmaz fabrikasyon orjinal degerler sonucta ben vision alip o bahsettigin guzel jantin 16 sini aldim taktim konforu dusundugum icin ama 17 ustunde gelince de sorun yok 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • w_ante_d W kullanıcısına yanıt
    Merhabalar aracım 36300 km de 0 aldım 14 aydır kullanıyorum. 1.6 benzinli dream paket arabada motor sesi yok. 130 km den sonra yol sesi var.

• Geçen birisi vardı daha aracı sport moda bile almamış araç gitmiyor diyordu nasıl olduysa tesadüf almayı akıl etmiş araç gidiyor diyor bu sefer

Ayrıca yine manuel vitesli Corolla için tabi aynı muhabbet gitmiyor diye geldi başka birisi,sıkıldığım için bu muhabbeten artık anlatıyorsun eee ben yıllardır araba kullanıyorum,araç kullanmak benim işim diye bir de atarlı konuşmaları yok mu zaten bitiriyor beni neyse arkadaş bir kullansın dedim adam tekrar bana selam vermeye bile gelmedi

Arabada 6 devir varsa süs olsun diye konulmamış o devir,basacaksın işte gaza,basarsan gider basmazsan gitmez. 132 beygir araç nereye gitmiyor biraz mantıklı düşünseler çözecekler de işi neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Merhabalar aracım 36300 km de 0 aldım 14 aydır kullanıyorum. 1.6 benzinli dream paket arabada motor sesi yok. 130 km den sonra yol sesi var.
    Allah kazasız kullanmayı nasip etsin
    Az önce bir yerde denk geldim ona göre donanım planımı yapıcam inş vision a kadar düşmem gerekmez.
    Her ay 9 bin zam yapıyormuş toyota haziran 188 temmuz 197 agustos 206 bin miş flame xpack ın fiyatı.
    Dolar sabit ama maiallah fiyat durmuyor

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Araç gidiyor ama Turbolu performansı beklememek lazım lineer bir hızlanması mevcut rahatsız etmiyor. Alışınca bu konuya konfor odaklı olduğunu düşünüyorum vites geçişi bazında da aynısı geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 8 Ağustos 2020; 13:54:35 >
  • w_ante_d W kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama benim bildiğim her ay 9bin zam gelmedi. Takip ediyorum. Ama son ay zam gördü araç. Ben aracın Aralık ayında en fazla sizin tercih ettiğiniz versiyon bazında 190 I geçeceksiniz sanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 25 Temmuz 2020; 3:19:48 >
  • Herkese iyi hafta sonları

Uzun yolda balata sesi sizde geliyor mu 10.000 km de garantiden değişti ben aracı sürekli uzun yolda kullanıyorum neredeyse en son 700 km yolculuğumun sonlarında balata yine ses yapmaya başladı açıkcası aracı fazla da yordum bu yolculukta hem fren hem lastik açısından garip sesler çıkardı araba

Yorgun olduğum için o gün bakamadım bir gün sonra tekrar kullandım bir ses şuan yok ama uzun yolda balata sesi ara ara kendini gösteriyor
    https://www.youtube.com/watch?v=C_qZQrUDi3g bu sesin daha çoğu geldi hatta

Garantiden değişmesine rağmen sesi yine duymam net bir çözümü yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Herkese iyi hafta sonları

Uzun yolda balata sesi sizde geliyor mu 10.000 km de garantiden değişti ben aracı sürekli uzun yolda kullanıyorum neredeyse en son 700 km yolculuğumun sonlarında balata yine ses yapmaya başladı açıkcası aracı fazla da yordum bu yolculukta hem fren hem lastik açısından garip sesler çıkardı araba

Yorgun olduğum için o gün bakamadım bir gün sonra tekrar kullandım bir ses şuan yok ama uzun yolda balata sesi ara ara kendini gösteriyor
    https://www.youtube.com/watch?v=C_qZQrUDi3g bu sesin daha çoğu geldi hatta

Garantiden değişmesine rağmen sesi yine duymam net bir çözümü yok mu
    Uzun yolda bu ses bende mevcut 60-70 km uzerindeki hizlarda ayagi gazdan cektigimde cok az ama surekli bir islik sesi geliyor muzigi kapatip odaklanirsam duyuyorum video cekince belli olmayacak kadar az siz degisim yaptırdınız ses yine mi basladi ? Hava kanalli balata mi takildi ? Hangi serviste islem yapildi ve faturada degisim yapildigi yaziyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Uzun yolda bu ses bende mevcut 60-70 km uzerindeki hizlarda ayagi gazdan cektigimde cok az ama surekli bir islik sesi geliyor muzigi kapatip odaklanirsam duyuyorum video cekince belli olmayacak kadar az siz degisim yaptırdınız ses yine mi basladi ? Hava kanalli balata mi takildi ? Hangi serviste islem yapildi ve faturada degisim yapildigi yaziyor mu ?

Alıntıları Göster
    Evet yine başladı tam 10.000 km de değişti garantiden şuan 19.000 km de dün sesi duydum bayramdan sonra tekrar uzun yola çıkacağım o zaman gelecek mi yine paylaşırım ama en son yolculuğumda ses malesef yine geldi

Gürses de yapıldı hava kanallı mı taktılar bilmiyorum ama 9.000 km boyunca ses ilk defa geldi hep uzun yolda kullanmama rağmen

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

• quote:

Son 1 ay içersin de kasko yaptıran var mı 2000 TL den kapı açıyorlar

Virüs dönemi ara vermiştim aracı kullanmıyorum diye şuan yaptırmayı düşünüyorum 2000 TL düzgün kaskolar

Araç şirkete kayıtlı diye sanırım bu kadar yüksek çıkıyor

Türk Nippon sigorta kullanan var mı ? Servis kısıtlı diyor

Geçen hafta aksigorta dan 813 e kasyoyu yenilettim. Geçen sene de bu civardaydı.

• quote:

Evet yine başladı tam 10.000 km de değişti garantiden şuan 19.000 km de dün sesi duydum bayramdan sonra tekrar uzun yola çıkacağım o zaman gelecek mi yine paylaşırım ama en son yolculuğumda ses malesef yine geldi

Gürses de yapıldı hava kanallı mı taktılar bilmiyorum ama 9.000 km boyunca ses ilk defa geldi hep uzun yolda kullanmama rağmen

Alıntıları Göster
    Benim tahminim balatanizi degistirmisler ama aynisini taktiklari icin yine ayni sorun baslamis bunun cozumu takip ettigim kadariyla ya mevcut balataya hava kanali acmak yada hava kanalli yeni balata takmak degisim saglayip da sorunu tekrarlayan ilk defa sizi gordum gecmis olsun

• iyi günler, balatadan ilk zamanlar benim de ıslık gibi sesler geliyordu. Servise gittim garantiden değişsin diye, uzun yola çıkıp test falan yapalım dediler ben de zamanım olmayınca yaptırmamıştım. Şimdi araç 19.000 km de balatadan artık ses gelmiyor. Gerçi balata epey inceldi şimdi, 20.000 bakımda bende hava kanallı ile değiştirmeyi düşünüyorum.
  • sol cam bazen tek tuş açıp kapanmıyor, sonra düzeliyor falan, bu sekilde olan varmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=_OQYfqxehWw&t=843s

corolla hybrid için uzun yol testi yapılmış sonuçlar gerçekten güzel verimli olmuş
  • arkadaşlar bu visionların klima konsolu 2 parçaya ayrılıyor mu?

hava menfezi ile klima tusları ayrı takılıyor mu yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: estaba

arkadaşlar bu visionların klima konsolu 2 parçaya ayrılıyor mu?

hava menfezi ile klima tusları ayrı takılıyor mu yani?

Evet ayrılıyor

2019 TOYOTA COROLLA SEDAN2019 TOYOTA COROLLA SEDAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 31 Temmuz 2020; 20:2:33 >

• teşekkürler zar zor hallettim. şimdi zımba gibi oldu ne tıkırtı ne bir ses kaldı. (multimedia vidalarını sıkınca esneme olmadığı için klima konsolu elimde kalıyordu takamıyordum)
  • birde merak ettiğim bir konu var.
    tek ampulden nefret ediyorum.
    geri vitese takınca tek led yanıyor sağda soluna da baktım ama ampul yeri var ampul kadar aparat var. ama ucunda led yok.

bundan bulabilir miyiz?

bu arada bende 10000 bakımına girdim.

özellikle söylüyorum kesinlikle ve kesinlikle motor temizleme ve klima temizliği yaptırmayın.

yazık günah bedava verdik 254 + 90 TL parayı.

neyse yağı kendim aldım tabii ki(Motul 8100 Eco-Lite 0W20 5 Litre Gm Dexos1 Gen 2 Onaylı) Motul^den

enjektör katkısı attırmadım.

camlardan tıkırtı geliyordu ama bakmamışlar.

sonuç şu sekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estaba -- 31 Temmuz 2020; 21:22:31 >

• texmo kullanıcısına yanıt
    Aynen bazen bende de oluyor. Ben basamıyorum zannediyordum

• Ben de geçen hafta 10bin bakımına götürdüm arabayı. Bana sadece toyota asistanım süresi bitti uzatalım mı diye sordular. Klima temizliği falan sormadılar hiç.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.