Şimdi Ara

2019 için hazirlananlarla Soru/Cevap (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
43
Favori
9.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam benim obpm 90 gibi olacak sanirsam şimdiden çok çalışırsak ilk 500 yapilirmi sizce e ne kadar çalıştınız yaz ve okul doneminde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marie.curienin tahtı -- 3 Temmuz 2018; 14:44:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenlyBlue

İyi hocam, bu dediklerini bitirmeye calis bir an once.Karekök tyt geo sb güzel değil

galiba Birey sb B mi cozuyorsun öyle ise onu bitirip yeni çıkacak orijinal bir kitapta çöz yanina iyi olur.
    Hocam orijinal olarak be oneririsin geo icin veya sen hangi kaynaklari kullanmistin?

• Karekök lys geometri kullanmistim , nitelik geometri vardı foruma atılmıştı baya iyiye benziyordu bu anlamda

• marie.curienin tahtı M kullanıcısına yanıt
    Yazın yaklaşık günde 200 soru + konu

Eylül mart arası 300 soru +konu

Ortalama bu şekilde

• Hocam az da olsa ingilizce bilginin olduğunu düşünerek biraz çaba harcadın mı ve gerekli ödevleri yaptın mı çok rahat geçer ve kendini geliştirirsin.Boğaziçi ve Bilkent’i baz alarak söylüyorum.

Hocam o zaman benim konuları bilip de böle yetiştirememe sebebim deneme çözmemek ya,sizce bol bol deneme çözerek temeli sağlam ve tyt konuları tam biri olarak yeterli çalışmayla sizin bu netlerinizi yapabilir miyim hocam ?

• Orasını bilemem tabi ama Türkiye geneli denemelere girmek sınıf ortamında deneme çözmek lazim bu sınavda yetiştirme sorunu yasayan çok oldu tyt matematik hızlanmaya çalışın

• quote:

Orijinalden alıntı: kimanuel

yazın ne yapılmalı tyt 60+ ayt 30+ yapan biri için mat ort 15 net
    Sence ben nasıl plan izlemeliyim ? bir kaç tavsiyeye ihtiyacım var dereceye oynamak istiyorum bu sene.
  • kimanuel kullanıcısına yanıt
    Tyt Matı bir an önce hallet Eylülden sonraya kalmasın.tyt 60 ise konu eksiğini fazla demektir bunları bitirmeye çalış hocam soylebilecegim fazla bir şey yok zamanınız çok gibi görünse de hızlı gecebiliyor bu yüzden yazı bos gecirmeyip eksiklerini kapat

• Hocam mesela ortalama bi tyt denemedenmmatı kaç dk da bitiriyodun sınavda kaç dk da bitti ne kadar hızlanmak gerek.

• Ya napcam bilmiyorum 25 30 k dan kalicam galiba tyt süre yüzünden yetişmedi ayt de geo soruları çok değişik geldi hep analitikten normalde geom iyiydi fende fizikten gitti kimza biyoda konu eksiğim yoktu aslında dikkatsizlikten giden gitti calismaya nereden ne zaman başlarım bir fikrim yok eksiğim baya az gibi geliyor

• teşekkür ederim tyt matı hallet derken 3-4-5 tyt var elimde kaç tane kaynak çözmeliyim ? bide sözelleri ne zaman çalışayım
  • Obp 95 üstü olan çok var zaten geneli özel okul ama twitterda falan da görüyorum özel anadolu yada temeller

• kimanuel kullanıcısına yanıt
    Tyt için bir yeterli olur yıl içinde güzel bir kitap çıkarsa cozulebilir su an oyle bir kitap yok galiba kalani deneme en az 3-4 tyt mat seti bitmeli bence

sozeller derken sosyal ise son 3 aya bırak o arada hallolur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 3 Temmuz 2018; 20:23:35 >
  • raaitben10 kullanıcısına yanıt
    Ortalama 30-40 arasi sınavda 35dk

Matı 50in ustu cozmek biraz sıkıntı bence 50 nin altına inilmeli

• Geçen sene çalışmadığım için mezuna kaldım. Hiç çalışmadım ama. 0... Sınava girdim öylesine bu senede. 9 Temmuz da ancak çalışmaya başlayacağım. Full evdeyim. Çok rahat bi ortamım var.. Hedefim 7k falan.. Olur mu sence? Yapabilir miyim 1 senede? Diploma notum 88,22.. Ortanın biraz üzeri bir öğrenciyim yani.

• Geçen sene çalışmadığım için mezuna kaldım. Hiç çalışmadım ama. 0... Sınava girdim öylesine bu senede. 9 Temmuz da ancak çalışmaya başlayacağım. Full evdeyim. Çok rahat bi ortamım var.. Hedefim 7k falan.. Olur mu sence? Yapabilir miyim 1 senede? Diploma notum 88,22.. Ortanın biraz üzeri bir öğrenciyim yani.

• Hocam ben msu sinavini cozmustum kendim evde ve 75.25 netim cikmisti 12.sinifa gecen bir tm ci icin cok mu az eksigim cok mu yani?

• Fen cozmuyorsun galiba öyleyse 75/100 TMci için iyi gibi

• okeanospetrichor O kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam nasıl tahmin edeyim tanımadigim birini;)

• Hocam 9-10-11 de yatmış temeli olmayan biri 1 yıl içinde hamda 5K yapabilir mi? En azından tyt de zorlanma yok 11 matta da yok ama 11 fen biraz sıkıntılı. Doğru yayınlarla 12 ay çaba sarf etsem gerçekten olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.