Şimdi Ara

2018 yılı için telsiz kullanım ücreti belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
15.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krkmz1666

KİM DEDİYSE İYİ SALLAMIŞ AMA ŞÖYLE BAKARSAN bu sene almazlar seneye alırlar yani devam eder:)

hattını diğer operatöre taşırsan 2018 sonuna kadar ödemezsiniz

Bu bilgi geçersiz artık, örnek vodafone numara taşımayla gelene geldiği operatörde telsiz kullanım ödemişse almıyor, ama ödememişse alırım diyor artık, internet sitesinde de yazmışlar bunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btk nın kararı var

Okuduğunuz yazının adresini linkini paylaşırmısın

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Linkte yazıyor numara taşımanın detayı

Numara taşıma yolu ile karşı operatörden Vodafone’a gelen aboneler için, diğer operatörde Telsiz kullanım ücreti ödenmiş ise Telsiz Kullanım Ücreti alınmayacaktır.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/telsiz-kullanim-ucreti.php

Ayrıca bide şöyle bir bilgi var..

1 Ocak 2018 itibarıyla yalnızca makineler arası iletişimde kullanılan tüm hatlardan Telsiz Kullanım ücreti alınmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 20 Şubat 2018; 15:23:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alınacaktır ibaresi yok ki burada sen şuan vodafone'ye hattını taşırsan 2018 sene sonuna kadar ödemezsin
  • Arkadaşlar, faturaya geçip tekrar faturasıza taşıyanlar son fatura ödemesine ek olarak bir de içinde bulunduğu yılın tüm telsiz vergilerini de ödemiş olacaktır bunu bizzat kendim yaşadım ona göre dikkatli olmanızı öneririm. inanmayan Vodafon'u Turkcell'i veya Türk telekom'u arayıp bilgi alabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: radtv213

Arkadaşlar, faturaya geçip tekrar faturasıza taşıyanlar son fatura ödemesine ek olarak bir de içinde bulunduğu yılın tüm telsiz vergilerini de ödemiş olacaktır bunu bizzat kendim yaşadım ona göre dikkatli olmanızı öneririm. inanmayan Vodafon'u Turkcell'i veya Türk telekom'u arayıp bilgi alabilir

Faturalıdan faturasıza geçince o yılın telsiz kullanım ücreti toplu alınır. Faturasızda yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti yoktur.
  • Turkcellden türktelekoma geçtim. Yıllık tüm vergi peşin olarak turkcellde kalan bakiyemden tahsil edilmiş
  • asabi kullanıcısına yanıt
    Hocam peki faturalı turkcelldeyken faturasıza geçip geri faturalı yaparsak ödüyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenun E kullanıcısına yanıt
    Son faturanda kalanları peşin alırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Son faturanda kalanları peşin alırlar

9 aylık telsiz kullanım gelmiş faturasızdan faturalıya geçince güncel faturamda gördüm. Bu geçmiş borç mu gelecek ayların tahslatı mı hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erenun E kullanıcısına yanıt
    Türkcell’in nasıl işliyor bilmiyorum ama temsilciye sorarsan net bilgi alırsın

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Online canlı yayından bilgi almaya çalıştım ama net bi bilgi veremediler hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • suriyeliler yüzünden

• arkadaslar bu konuda benim anlamaigim bir sey var.
    turkcellde gecen subat ayinda faturalidan faturasiza gectim. son faturama yilin kalan tum aylarinin telsiz kullanim ucretini yansitmislar. faturasizda da odemeye devam edecekmisim her ay. kontor yuklemedigim icin bir sey dusmedi ama su an eksiye dusuyormus her ay, kontor yuklenince bakiyeden dusecekmis. peki o zaman benim odedigim o geriye kalan 1 yillik ucret ne oluyor??? neden benden 2 defa aliyorlar bu ucreti? yarim saat konustum telefonda musteri temsilcisiyle sorumu anlatamadim. devlete odeniyor ben de oduyorum (???) diyor baska bir sey demiyor.
    kardesim devlete odensin ondan sorun yok, ben sana neden 2 defa tahsil ediyorsunuz diyorum? faturasizda da aylik olarak almaya devam ediyorsunuz cunku.
  • beeo B kullanıcısına yanıt
    Kullanacaksan sende direk paket yükle yada

*100# den 4 e bas borç varmı bak

• quote:

Orijinalden alıntı: beeo

arkadaslar bu konuda benim anlamaigim bir sey var.
    turkcellde gecen subat ayinda faturalidan faturasiza gectim. son faturama yilin kalan tum aylarinin telsiz kullanim ucretini yansitmislar. faturasizda da odemeye devam edecekmisim her ay. kontor yuklemedigim icin bir sey dusmedi ama su an eksiye dusuyormus her ay, kontor yuklenince bakiyeden dusecekmis. peki o zaman benim odedigim o geriye kalan 1 yillik ucret ne oluyor??? neden benden 2 defa aliyorlar bu ucreti? yarim saat konustum telefonda musteri temsilcisiyle sorumu anlatamadim. devlete odeniyor ben de oduyorum (???) diyor baska bir sey demiyor.
    kardesim devlete odensin ondan sorun yok, ben sana neden 2 defa tahsil ediyorsunuz diyorum? faturasizda da aylik olarak almaya devam ediyorsunuz cunku.
    Temsilci yanlış bilgilendirmiş faturasız hattınızdan yılsonuna kadar telsiz kullanım vergisi alınmayacak.

2018 yılı için telsiz kullanım ücreti belli oldu

• Yeni hat alırsak o yıl için telsiz kullanım ücreti ödüyor muyuz?

• 3-4 ay önce numarayı bimcell e taşımıştık, az önce tl yükledim vergi kesti. Sene sonuna kadar kesmez diye bekliyrodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

3-4 ay önce numarayı bimcell e taşımıştık, az önce tl yükledim vergi kesti. Sene sonuna kadar kesmez diye bekliyrodum
    Bimcell hiç kullanmadığım için net bişi desem doğru olmayabilir. 3 büyük operatörde taşındıktan sonra telsiz yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

3-4 ay önce numarayı bimcell e taşımıştık, az önce tl yükledim vergi kesti. Sene sonuna kadar kesmez diye bekliyrodum
    Turk telekom'dan bimcell'e geçtiyseniz keser tarife değiştirmiş gibi olursunuz bimcell turk telekom'un sanal operatörüdür. Eğer turkcell vodafone operatörlerinden bimcell'e geçtiyseniz kesmemesi lazım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.