Şimdi Ara

2018 günler kala hala boş port yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yer Türkiyenin En Güneyi Hatay ili Merkez Antakya ilçesi , konu malum nakil yaptıramama neden çünkü tekelleşmiş telekomun taşeronların her ne b... iş yapmamaları . boş port yokmuş söyleyinde sipariş vereyim takam a...... Saha dolabımı santral mı her ne karın ağrısıysa .p... bak sanki benim suçum port kalmadı hadi ya. doktora gidiyorsunuz neşter kalmadı makas kesmiyor gibi bir şey lan bu. Arkadaşlar suriyelilerin cirit attığı şehirde onların bsıd wifi adları özgür suriye bilmemme suriye diye adamlar gözümüze soka soka wifi listesinde dalgalanıyor. Allah bir güç nasip etse şuan tek tek o kilitli saha dolaplarını santralları o portları sokum onların bir taraflarına sokacam. Şu yazıyı mobilden gıdım gıdım aç kapa yapa yapa yazıyorum. Akıl irfan sahibi bir önerisi varsa baştacı. 2018 günler kala hala boş port yok

• boş ver portunu mortunu faturasıylamı uğraşacaksın, al vodafondan kontürlü net rahat et gittiğin her yerde gir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    güzel kardeşim 2pc 1tv 5 cep telefonuna hangi net paketi dayansın kendim hali hazırda 10 gb dı 15 gün geçmeden bitirdim. Tek ben kendim için istemiyorum ki.
  • braslitov B kullanıcısına yanıt
    sana TÜRKSAT net tv daha iyi gider ozaman

• paul doany e yaz twitter dm den
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

paul doany e yaz twitter dm den

2018 günler kala hala boş port yok

yazdım bakalım bir halt olacağı varmı görecez. Bu arada Turksat altyapısı Bulunduğum yerde yok
  • braslitov B kullanıcısına yanıt
    Beni gece 3 te bile aradılar o kadarını söyleyeyim (bende geç yazdım tabi arayacaklarını beklemiyordum) türksat ne alaka tt ceo su
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Beni gece 3 te bile aradılar o kadarını söyleyeyim (bende geç yazdım tabi arayacaklarını beklemiyordum) türksat ne alaka tt ceo su

Müşteri hizmetleri aradı beni revize port olup olmadığını öğrenip bana sağlam bilgi ile dönecek eğer ki yoksa port mevcut 2018 çalışmaların da planlanan altyapı olup olmadığına bakacak oda yoksa netsizim. Turksat şu alaka diğer arkadaş Turksata geç demiş bende ona istinaden bulunduğum yerde o firmanın hiç bir faaliyeti olmadığını söyledim.bakalım süreç nasıl olacak bende merak ediyorum.
  • Konu sahibi mutlu sona inşallah ulasmistir ama 2019'a 2 ay kala durum hic değişmemiş görünüyor. Arayip bu yil için bir calisma görünmüyor, 2019 yili icerisinde bir ihtimal port bulunur, calisma yapılır dediler. Artık ocak 2019 mu aralik 2019 mu olur göreceğiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.