Şimdi Ara

2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
11
Favori
44.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Yok hakemler bilerek öyle yapıyor pozisyonlar inceleniyormuş

Yan hakeme gerek yok o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Türkiye müslüman takım mı birader şöyle manâsız yorumlar yapmayın ya.

Alıntıları Göster
    Laik takım ama müslüman takım olarak biliniyor ne diyelim kardeş bende Atatürkçüyüm ama nasıl biliniyorsan öyle yansıtıyorlar işte.Biz arada kalmış bir toplumuz.Doğu ile Batının arasında kalmışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

Yok hakemler bilerek öyle yapıyor pozisyonlar inceleniyormuş

Yan hakeme gerek yok o zaman

Alıntıları Göster
    Bizim lige gelse nasıl karar verecekler cidden bilmiyorum.Manasız bir şey kötü niyetli ellerde faydası yok gibi.

• benim tv uydu baglı ve macı izliyemiyorum nasıl yaparımda izlerim
  • Maçı izlerken uyayacaktım az kalsın. Sıkıcı futbol. İkinci yarıyı izlemem.
  • İki takım da çok kötü ve beceriksiz. Amatör lig karşılaşması izler gibi oldum. Ayağına top yakışan bir tane oyuncu bile yok. Uruguay bu grubu dağıtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Tarihin en sıkıcı kupalarından olacak gibi, umarım olmaz. Mısır-Suudi Arabistan, Fas-İran gibi takımların aynı gruplarda olması seyir zevkini direkt düşürüyor.
    Fas ve İran iyi takımlar . Asıl facia Tunus Panama olan grup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedved sende harbi bi sıkıntı var onceden boyle bilmezdim seni ama son zamanlarda ilac falan mi kullanmaya basladin acaba? Ciddi soruyorum yan etki falan yapiyor olabilir.

• quote:

Bizim lige gelse nasıl karar verecekler cidden bilmiyorum.Manasız bir şey kötü niyetli ellerde faydası yok gibi.

Fazla hakeme kadro acmak icin uydurulmus sacmalik. Bu sâtten sonra Dunya Kupasi efsane olaylari diye bir sey kalmaz. Lampard, Maradona olayi vs.

• Aslında bu grupta Mısır olmamalıydı gene Salah ve gösterdiği gelişim açısından.Keşke Panamayı felan atsalardı bu gruba.Mısır yerine.Şuan Rusya ve Uruguay çıkar öyle görünüyor.Ama dünya kupalarında bir gelenek illa süpriz çıkan gruplar olacak.Arjantin grubu İspanya grubu,Danimarka fransa peru grubu,brezilya isviçre kosta rika grubu,kolombiya polonya senegal grubu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Haziran 2018; 18:57:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

Fazla hakeme kadro acmak icin uydurulmus sacmalik. Bu sâtten sonra Dunya Kupasi efsane olaylari diye bir sey kalmaz. Lampard, Maradona olayi vs.

Alıntıları Göster
    Evet süprize yer yok ama en azından temiz bir kupa olur.Bakmayın öyle onlar efsane değil kirli kupalar aslında.

• yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  • Maclarin akp tvde olmasi. Bu ne la

• İlk maçtan dünya kupasından soğuduk ya

• Demek şu bir gerçek ki Alamanlar suudlarla olan hazırlık maçında ağır şike yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Haziran 2018; 18:59:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Demek şu bir gerçek ki Alamanlar suudlarla olan hazırlık maçında ağır şike yapmış.
    Aynen kesin şike vardı o maçta.

• Hatunlara bak be.. Çok yanlış yerde doğmuşuz.
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Maçı izliyorsundur umarım.

Rusya'da Smolov ile Samedov az verseler kendilerini 4-5 olurdu. Çok top kaybı yaptı Rusya değerlendiremedi fırsatları.

• Alt dedik hale bak 2 dandik gol. Şu golleri halı sahada yesen bile rezillik dunya kupasi seviyesinde yenmemeli bunlar. Avrupa takimi kontenjani arttirilmali bence asyadan düşüp. Afrika da cok fazla. Tunusun falan ne işi var burada ? Arabistanla tunus yerine İtalya hollanda olsa fena mi olurdu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.