Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya cuma 21 gün olayı kalkar.. at fava bekle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Haftaya cuma 21 gün olayı kalkar.. at fava bekle..
    Geriye dönük bir ton dava açılır.
  • En geç aralık başında tamamen açıklanacak demiş Hulusi Akar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Titanium -- 7 Kasım 2018; 13:31:15 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    yok hocam açamazlar, açsalar da bir şey çıkmaz.. devlet vergi affı çıkarıyor mesela, vergisini ödeyenler bir hak talep edebiliyor mu? sonucta kaldırılırsa buda yasal zemine uygun olacaktır.
  • arkadaşlar aile hekimi beni hastaneye sevk etmişti, işlemlerim biraz uzadı. Eğer celp vs açıklanırsa benim durumum ne olur ? E-devlette hala aile hekimine gidiniz yazıyor, halbuki pazartesi günü gitmiştim. Sevk vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumruyen

yok hocam açamazlar, açsalar da bir şey çıkmaz.. devlet vergi affı çıkarıyor mesela, vergisini ödeyenler bir hak talep edebiliyor mu? sonucta kaldırılırsa buda yasal zemine uygun olacaktır.
    Ben açarım, gayet de açılır. Aynı kanunla faydalanılan bir hak ile ilgili bir çok kişi de dava açar. Sonuç çıkar çıkmaz bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

• Beyler geçen cuma günü şehir dışında oteldeydim. Gece 12'de polis geldi ve yoklama kaçağı olduğuma dair bir tutanak tuttu. Başvuruyu Geçen hafta içinde yapmıştım. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Ben açarım, gayet de açılır. Aynı kanunla faydalanılan bir hak ile ilgili bir çok kişi de dava açar. Sonuç çıkar çıkmaz bilemem.

Alıntıları Göster
    Prim borçlarıda silinmişti gençlerin.

Ben ödememiştim, arkadaşım ödemişti. Arkadaş ödedikleri için bir kaç yere başvurdu değişine bir şey olmadı.

Dolayısıyla hiç bir şey olmaz. Gidenler gittikleriyle kalır. Gitmeyenler gitmedikleriyle.
  • Hadi hayırlı olsun. Topluca açıklanması iyi oldu en azından, öbür türlü gerçekten mağduriyet büyüyecekti.
  • Sakın

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

• Hulusi Akar,Bedelli askerlik tarihleri ve yerleri en geç Aralık başında açıklanacak dedi

• En azından bir haber geldi bekleyelim bakalım aralığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakan Akar, bedelli askerlik konusunda ise şu ifadeleri kullandı:

''Eğitim tarihleri ve eğitim yerleri en geç aralık ayının başında tamamen açıklanacak. 633 bin 844 vatandaşımız müracaatlarını tamamladı, paralarını yatırdı ve eğitim konusunda planlamaya dahil edildi.''

NTV SON DK.
  • En geç aralık ayı başı diyorsa 3 Aralık Pazartesi açıklanır gibi.
  • Moltke19 M kullanıcısına yanıt
    niye aralığı bekliyormuş bir 20 bin daha göndersinler bu ay , böle rahatlık olmaz yss
  • Aralık ama hangi aralık...?

şaka bir yana artık şu 21 gün kalkiyeehciler uzaklaşır konudan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 7 Kasım 2018; 13:46:10 >
  • Hulusi'nin keyfini bekleyeceğiz anlaşılan, Askerden bakan yaparsan her şeye asker kafasıyla yaklaşır böyle. Yaptıkları her şey mantıksızlıklarla dolu. kasım ı pas geçtiler, aralıkta açıklanır ocak'ta anca 1 celp gider. Böyle böyle 2020 leri bulacağı kesin gibi. Adamların tek amacı her ortamda kaos yaratmak sanki, doğru düzgün yapabildikleri tek iş yok. Bunlar celp açıklayana kadar kısa dönem yapacak olan gider gelirdi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STMUS -- 7 Kasım 2018; 13:50:14 >
  • Hatırlarsanız geçen hafta yazdım ocak ay öncesi kimse alamazlar,şubat mart ayıda alamazlar full zorunlu asker doluyor.

Bu 21gün işini cumhurbaşkanı kaldıracaktır kimse 2 sene celp beklemek parasını geri alır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slifer45 kullanıcısına yanıt
    Selam olsun :)

• 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.