Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben celbi falan geçtim. son 10 günde 2 kere tutanak yedim. Yoklama kaçağı gözüküyorum. Askeriyeye gittim. Hayır yoklama kaçağı değilsin diyorlar. Ama yolda GBT ye takıldığımda yoklama kaçağı çıkıyorum.
  • Otobüs,uçak bileti, hazırlık vs... dolayısı ile 1 hafta sonra alıyoruz diyemezler en az 15 gün süre tanırlar. Geçmiş celpleri 3 hafta önceden açıklamışlardı. Kasım'da celp olmaz yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    O zaman 24 Kasım neden var kardeş. 5 gün içinde ne bok yersen ye hem 15 bin liranı aldım hem de ağzına sıçıyorum diyorlar özetle. Kafamı.... Ki 2023 e kadar olan tecilimi bozdurdum. Pisliklere uğraşıyorum şimdi.
    Bir de oy verip bunlar başıma geçseydi kafayı yerdim herhalde. En azından bu rahatlatıyor beni 😀😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu mesaj silindi.
    24 kasımda celp olmadığı kesin mi
  • CBurakC C kullanıcısına yanıt
    (0276 216 84 00 aradığım şube 24 kasımda askere alınmıcağımı söyledi

• Yeni TAG #BedelliyiİptalEdiyoruz yüklenin

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

• Arkadaslar saglik kurulu raporunu ayin 12sinde aldim, bugun de askerlik subesine goturdum fakat sisteme dusmemis. İslem yapamadi. Rapor ne zmn sisteme duser anlamadim. E devlette hastane sevk islemleri kirmizi daha belki ondandir. Bi sikinti cikarir mi 24 kasima kadar.

• radko kullanıcısına yanıt
    allah razı olsun hocam tarih bile söyleyemeyen adamın elinde oyuncak olduk ya
  • ülkenin savunma bakanının verdiği tarihe bile güvenemeyeceksek kapatıp gidelim artık, 2020 nin 2. ayı bile çok uzun süreyken yetişmeyecekse, 2021 e sarkacaksa ve yalan-yanlış beyan verdiyse ohooooooo bitmişiz biz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim
  • Bugün terhis oldum. Darısı sizlere.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • klongs kullanıcısına yanıt
    Eyvallah ne kadar konuda bazıları vırvır ettiğimi söylesede,mağduriyete yardımcı olmaya çalışıyorum ve bu rezaleti heryerde duyurmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

Bugün terhis oldum. Darısı sizlere.
    Hocam neredeydiniz, nasıl geçti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

ülkenin savunma bakanının verdiği tarihe bile güvenemeyeceksek kapatıp gidelim artık, 2020 nin 2. ayı bile çok uzun süreyken yetişmeyecekse, 2021 e sarkacaksa ve yalan-yanlış beyan verdiyse ohooooooo bitmişiz biz
    Adamın her konuşması karşısında kağıt var oradaki cümleleri noktasına virgülüne dikkat edip okuyorcasına.Böyle bakanlığı şu ülkede yapamayacak insan yoktur.
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Okuyor ama dile getirirken sıkıntı çekiyor millet anlamlandırma yapıyor bu nededi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 16 Kasım 2018; 15:15:49 >
  • Herhangibirkullanici H kullanıcısına yanıt
    Hocam jandarmanin ayri bir sistemi var polisin ayri gerci bu sonradan degisti ve birlestirildi sistemler, eski sistemden yoklama kacagi oldugunuz gozukuyor olabilir jandarmaya yakaandiysaniz bilgi islem dairesine bir dilekce gonderin sonucta birsey olmaz ama birkac kere yakalandiginiz icin ve birbirlerinden haberi olmadiklari icin sorusturma vs ugrastirabilirler.

• Arkadaş iyice etiket ettiniz haa kendinizde arayıp sorabilirsiniz,niye benim sözüm gibi paylaşılıyor askerlik şubesinde memur söyledi. (Bu arada konu baya takip ediliormuş)

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Arkadaş iyice etiket ettiniz haa kendinizde arayıp sorabilirsiniz,niye benim sözüm gibi paylaşılıyor askerlik şubesinde memur söyledi. (Bu arada konu baya takip ediliormuş)

Biraz daha yayılarsa silivri soğuk mu sıcak mı test ediceksin

Moral bozmak istemiyorum ama onlar da sanki insanları başından savmak için cevap veriyorlar gibi geliyor bana, hiçbir şeyden haberleri olduğunu düşünmüyorum ama umarım dedikleri gibidir çünkü en iyi ihtimalle haftaya pazartesi açıklansa ve 24'ünde gel deseler cidden çok kötü bir durum ortaya çıkacak. 4-5 günde hangi işini halledeceksin ki bu en iyi ihtimal bazıları 22'sinde açıklanacak diyor. Haftasonu yavaştan hazırlanmakta fayda var sanırım ne olur ne olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.