Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.993
Cevap
131
Favori
751.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aracım 1.6 joy paket 5 vites olan

daha 650 km de 1 den 2 ye atarken ses geliyor sizdede durum böylemi ?
  • EruhluMuhdi E kullanıcısına yanıt
    Titreşim sesi gibi mi torpido sol taraftan geliyor gibi bende de öyle bir ses var henuz servise gitmedim gideceğim biras daha sorunlar cikmaya baslasin ve yokus yukarı geri manevrada aks kafalarindan ses geliyoe özellikle sağdan daha arac 1400 km de saka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Favoriler de varmi aliexpres ten alinacak seyler link pls

• quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Titreşim sesi gibi mi torpido sol taraftan geliyor gibi bende de öyle bir ses var henuz servise gitmedim gideceğim biras daha sorunlar cikmaya baslasin ve yokus yukarı geri manevrada aks kafalarindan ses geliyoe özellikle sağdan daha arac 1400 km de saka gibi

Torpidodan değilde 1 den 2 ye geçerken hafif bir sürtme sesi gibi değişik bir ses geliyor video çekip atarım
  • setbys kullanıcısına yanıt
    Aksesuar kısmı çok zayıf şuan için, önerebileceğim birşey yok gibi. Çok detaylı araştırma sonucu ancak üç parça ürün siparişi verdim, diğerleri çöp.

• Android Auto da WhatsApp tan gelen bildirimleri sms lerde olduğu gibi sistemin mesaji okunmasından sonra yanıtla sesli komutuyla cevaplayamiyorum. Bu sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı?

• Joy ve touch modeller için multimedia ekran gelmiş

Serviste montaji yapılıyormuş garantili olarak

https://youtu.be/BUdK6n7NFo4

• merhaba;
    bende 2 gün önce Megane sedan icon dizel edc şirket aracımı teslim aldım.
    şimdilik memnumum ancak hızlanma konusunda fluence den biraz daha ağır gibi.
    sorunum ise Rlink olmaması. İconlarda Ekim ayına kadar 7 inch ekranlarda da R link standart iken şimdi sadece 8.7 inch ile satılıyor.
    aynı şekilde eller serbest bagaj da artık opsiyonel
    sorum şu, ekran açılışta rlink animasyonu ile açılıyor ben nasıl R link edinebilirim.
    VW lerde kapalı özellikler serviste açılıyordu bunda da öyle bir durum var mı?
    tşk
  • Arkadaşlar selamun aleykum, hamd olsun 1.6 joy modelini alarak aranıza katıldım, bu araçta bluetooth ile müzik dinleyebiliyor muyuz, bir de kolçak konusunu nasıl hallettiniz serviste 500 tl ye mi taktırayım , teşekkürler
  • bozli B kullanıcısına yanıt
    Merhaba yeni aracinizi güle güle kullanın.

Rlink paketini kontrol etmeniz icin Rlinkstore web sitesini ziyaret edin lütfen. Store girmeden öncede mümkünse boş bir flash belliği araciniza takin ve yaklaşik bir dk kadar bekleyin, sonra flash belleği bilgisayariniza takın ve rlinkstore üye olun, karşiniza çikan seçenekleri inceleyin, zaten sizi yönlendirecektir menüler.

Renault araçlarinda vw grubundaki gibi özel gizli seçenekler mevcut değil.

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Sizinde yeni araciniz hayirli olsun güle güle güzel günlerde kullanin.

Aracinidaki kablosuz bağlanti ile evet müzik dinliyebilirsiniz, ben grupta joy araci icin kolçak yaptirana denk gelmedim ama, geçmiş sayfalarda joy icin el yapimi orjinal ayarinda bir kolçak paylastim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Sizinde yeni araciniz hayirli olsun güle güle güzel günlerde kullanin.

Aracinidaki kablosuz bağlanti ile evet müzik dinliyebilirsiniz, ben grupta joy araci icin kolçak yaptirana denk gelmedim ama, geçmiş sayfalarda joy icin el yapimi orjinal ayarinda bir kolçak paylastim.

tesekkurler hocam en mantiklisi serviste taktirmak galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rlink paketini kontrol etmeniz icin Rlinkstore web sitesini ziyaret edin lütfen. Store girmeden öncede mümkünse boş bir flash belliği araciniza takin ve yaklaşik bir dk kadar bekleyin, sonra flash belleği bilgisayariniza takın ve rlinkstore üye olun, karşiniza çikan seçenekleri inceleyin, zaten sizi yönlendirecektir menüler.

çok teşekkürler, yarın mutlaka deneyeceğim. bilgi paylaşırım
    iyi akşmalar
    Hayırlı olsun aracınız iyi günlerde kullanin inşallah is yerinden arkadasim taktirdi kolcak disarida 100 150 tl arasında idi tam incelemedim ama 500 tl vermeye değmez bence lpg ye harcarsiniz o parayi

• quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Hayırlı olsun aracınız iyi günlerde kullanin inşallah is yerinden arkadasim taktirdi kolcak disarida 100 150 tl arasında idi tam incelemedim ama 500 tl vermeye değmez bence lpg ye harcarsiniz o parayi

Allah razi olsun hocam serviste takilan ile ayni mi olur hocam istanbul civari nereyi onerirsiniz lpg garanti bitene kadar taktirmam hocam galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşta istanbulda taktırdı yarın bilgisini alir sizinle paylaşırım serviste nasıl taktiklarini aynı olup olmadığını bilmiyorum malesef ama kolcak bu ne olabilir ki lpg konusunda bende oyle diyordum ama benzin bu malum gelen zamlar pek avantajli olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bozli

quote:

çok teşekkürler, yarın mutlaka deneyeceğim. bilgi paylaşırım
    iyi akşmalar

herkese iyi haftalar;

RLINK e giriş yaparken şasi numarası hatalı uyarısı alıyorum. VIN ircorrect.
    Ben bu aracımda navigasyon kullanamayacakmıyım, bilen varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Renault u da arayacağım ama onlardan cevap alabilirmiyim bilmiyorum.

teşekkürler.

• kolcak taktiranlar foto paylasirsa memnun oluruz
  • arkadaşlar merhaba,
    ARANIZA 2017 model 1.5 iconla katıldım araclarda yogun trafikte içeri egzos kokusu alıyor ve arka amortisorden ses geliyor sizdede böyle bir problem varmı paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: talat1974

arkadaşlar merhaba,
    ARANIZA 2017 model 1.5 iconla katıldım araclarda yogun trafikte içeri egzos kokusu alıyor ve arka amortisorden ses geliyor sizdede böyle bir problem varmı paylaşırsanız sevinirim

hayırlı olsun,
    ekran 7 inch mi , navigasyon mevcut mu?
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.