Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediklerinde USB dongıl var.Ama bendeki Sandstrom marka bluetooth bağlantılı bir klavye.
    PC ye notebooka bağlanıyor bizim cihaza bağlayamadım.
    B7 de bluetooth var kulaklık hoparlör vs. bluetoothla bağlanıyor.
    Bu klavye niye bağlanmadı anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çotanak

LG B7 OLED TV de NETFLIX birtürlü güncellemiyor bunun başka bir yolumu varmı
    bir saat bekledim yine güncellemedi

• turoktr kullanıcısına yanıt
    TV niz o markayı desteklemiyordur buyuk ihtimal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Vincent Teoh, HDMI 2.1’in 2018’de kesinlikle gelmeyeceğini hatta 2019’da dahi gelmesinin zor olduğunu söylüyor.

• agrimo A kullanıcısına yanıt
    HDMI 2.1 2018 de kesin çıkacaktır birçok sitede tanıtımı ve detayları bile paylaşıldı ve 2018 yaz aylarında çıkması bekleniyor hatta suan 48gbps destekli HDMI 2.1 destekli kablolar bile yavaş yavaş çıkmaya başladı apple store da Belkin marka geldi 159₺ ye satılıyor. Bu video daki yorum kişinin kendi fikirleri ve ben zerre katılmıyorum.

• Yayinlar kotu olduktan sonra hdmi 2.1 ne ise yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence HDMI 2.1'i bekleyeceğinize HDMI 2.2 'yi bekleyin. Hatta 3'e kadar yolu var.

Arkadaşlar şaka bir yana alın TV'nizi keyfini çıkarın. Teknoloji dünyasında birşeyi beklemenin manası yok. Aldığınız her ürünün yenisi gelecektir. Oyun dışında zaten bir faydasını görmeyeceksiniz ki o da meçhul. Ayrıca yeni modellerin 2 kat pahalı geleceklerini de unutmayın.

Bu arada USB'den veya ağ üzerindeki bir nas diskten veya bilgisayardan film stream ediyorsanız HDMI standardındaki bu değişim zaten hiçbir şekilde sizi etkileyemeyecek. Tabi ki seneye sağ çıkacağınıza eminseniz, HDMI 2.1'in oyunlarda çağ atlatacağına inanıyorsanız ve bunun için 2 TV parası vermeye hazırsanız diyecek birşey yok. Beklemeye devam edin.

Ben Netflix 4k üyeliği açtığımdan beri film izlemez oldum. Diziler şahane, görüntü kalitesi muhteşem. Netflix'in en güzel yanı TV ekranının tamamında görüntü alıyor olmanız. Filmlerde yukarıda ve altta çıkan siyah band problemi yok. 65" tv nin tamamından görüntü almak şahane. Genelde 30-40 GB lik ham bluray film indiren biri olarak, açıkçası netflixin 4k streaminin bu kadar başarılı olacağını düşünmüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 28 Aralık 2017; 14:6:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Yayinlar kotu olduktan sonra hdmi 2.1 ne ise yarar

TV izlemek için HDMI 2.1 bekleyen yok zaten. Ben Xbox One X ve PS Pro kullanıcısı olarak, 4K@60hz 12bit HDR 4:4:4 full rbg için 2.1’i bekliyorum. HDMI 2.0 da 10bit 4K/HDR da bile veri aktarımı yetmediği için YUV 4:4:2 ye düşüyor. Bir oyuncu olarak 2017 model oledlerin hepsi ara model benim gözümde. Gerçek OLED TV ler HDMI 2.1 ile gerçek gücünü gösterecek hele Dolby Vision destekli filmlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 28 Aralık 2017; 19:16:39 >
  • joven kullanıcısına yanıt
    O dediğin TV 10 sene önce çıkan 11” lik ilk oled tv dir günümüzde yeri yoktur.

• Arkadaşlar ben ayri bi konuya deginmek istiyorum... internette gezinirken şu NAS denilen serverlar dikkatimi cekti.. acaba bunu alip elimdeki yaklasik 3-4tb blurayi ve 1 tb 4k film arsivini lg oled tv de nasil bir baglanti yapip izlememiz gerekli? Wifi uzerinden dlna ile mi? Ethernet kablosunu baglayip mi yoksa hdmili bir nas mi almak lazim kafam karisti... evinde bu konfigurasyonu yapan var mi acaba???
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Yayinlar kotu olduktan sonra hdmi 2.1 ne ise yarar

çok üst düzey oyun oynamak isteyenlerin işine yarar , üstelik lg düşük ms değerleri ile iyi performans sunuyor.

4k@120 Hz hayal değil.
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    4K@120hz monitörler HDMI 2.1’in çıkmasını bekliyor ama 120hz TV lerin daha uzun bir süre piyasalarda göreceğimizi sanmıyorum.

• arkadaşlar oled tv mi qled mi?oled tv istiyorum ama ekran yanma olayı falan var dedi satıcı kafam karıştı.sadece konsol ve film icin istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

4K@120hz monitörler HDMI 2.1’in çıkmasını bekliyor ama 120hz TV lerin daha uzun bir süre piyasalarda göreceğimizi sanmıyorum.

aslında 3d furyasında sony üretiyordu ama oled tvlerde görmek biraz zor olabilir.Bakalım panel teknolojisinde ces 2018 de bir gelişme olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

arkadaşlar oled tv mi qled mi?oled tv istiyorum ama ekran yanma olayı falan var dedi satıcı kafam karıştı.sadece konsol ve film icin istiyorum

onu diyen satıcıya ekranda yanma olursa geri alır yerine qled verirsiniz deyin.

qled ile oled panel kıyaslanamaz bence.
  • medulla24 kullanıcısına yanıt
    medulla24 ben ankaradayım ve bir türlü 4k film bulamıyorum nereyi aradıysam boş nasıl edindin yada nasıl senden edinebilirim.
  • zmdlmn Z kullanıcısına yanıt
    D&R sitesinde orjinal 4K bluray satışı var ya da torent den indireceksin.

Torreent 4k film yok olsa indiricez

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok yav rarbg de sürüyle var hatta ben geçen gün Planet Earth II belgeselini indirdim 100GB.

Belgesel demedim film.dedim

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.