Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selamlar ..malumunuz araba alırken bu kadar ayrıntı özellik bakmiyoruz. hatta beklemiyoruz.. kararsizlikta ayrı bir dert..bende lg b7 ile phillips 9002 arasında kararsız kaldım.. ikisine de media markt ümraniye sen 8000 tl fiyat aldım.. amblight ve android özelliği hoşuma gidiyor . ama lg nin de bir-çok ödülü var..sizin için lg de daha öne çıkan özelik nedir..yada philips i bilen gören farkı söyleyebilecek var mı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Dehşet tv almışsınız hayırlı olsun.

Teşekkür ederim...
  • alfadent A kullanıcısına yanıt
    O dedidiğin tv de 2016 model LG panel var + android os ile webos arasında performans farkı var kesinlikle LG den şaşma rakibi bile değil B7’nin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • b7 ile aynı panel i kullanıyorlar dedi satıcı..android de çok daha fazla uygulama var dedi. b7 almaya gittim.kafam karıştı..cevap için teşekkür

Satıcılara güvenme onlar ne isterse onu satar. 2017 oled tv yarışmasında aday bile olamadı o dediğin tv ambilight filan boş işler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfadent

b7 ile aynı panel i kullanıyorlar dedi satıcı..android de çok daha fazla uygulama var dedi. b7 almaya gittim.kafam karıştı..cevap için teşekkür

Android de PUHUTV varmı birde bunu sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubeyaz

Merhaba arkadaşlar. Bugün itibariyle oled e7 sahibi olarak katıldım aranıza. TV ye kodi ekleyebiliyormuyuz bilginiz var mı.

Android de eklenebiliyor lakin Webos da varmı bakmak lazım Webos çarşıdan.

Bu arada paneliniz hayırlı olsun, özellikle ekran yanması ile ilgili gözlemlerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    http://hdtelevizija.com/en/2017/10/11/lg-oled55b7-vs-philips-55pos9002-ultra-hd-oled-tv-comparison-review/2/

bu linkte de aynı panel gibi degerlendirilmis.. farklı model den mı bahsediyorsunuz..

• blu tv yüklenmiyo dimi uygulamalarda yok.
  • notropil kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Philips 4k Android TV den sonra bu çok iyi geldi. Webos ilk tecrübem olacak ama diğer TV ye göre süper hızlı açılıyor videolar olsun resimler olsun menü geçişleri filan süper. Kumanda fare si de çok hızlı. Ekran görüntü oled hdr olması filmler resimler detaylar çok iyi ses Sound bar sesi net tiz bas çok güzel veriyor. Çok profesyonel kullanıcı değilim ama TV mükemmel çok ince kusurlar belki vardır ama beni ilgilendiren sistemin hızlı çalışması kanal geçiş leri hızlı HDD açtığım filmleri sorunsuz hızlı başlatması bana yetiyor.

• arkadaşlar bu oledlere 4k uhd film içeriği olan usb taktığımızda sorunsuz çalışıyor mu? ve sesi avr'ye kaliteli bir biçimde aktarabiliyor muyuz? yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

yazılım güncellemesi ile dolby true hd 7.1 passthrough desteği geliyormuş.

sony hw700 ds 9.1 kulaklık kullanıcıs olarak bu passthrough desteği benim için önemli.

açıkçası güncelleme gelince test ederseniz sevinirim.

ona göre karar vereceğim ya b7 şimdi alacağım ya da hdmi2.1 bekleyeceğim

bu olay gerceklesti mi acaba???
  • Arkadaşlar siz yazmasanızda bugün bende 65B7V aldım teknosadan özel indirimle.... hafta içi gelecek... umarım iyi yapmışımdır....
  • hayırlı uğurlu olsun.. kaça aldınız onu da yazarmisiniz..birde bende 55 ile 65 arasında kararsızım. izleme mesafem yaklaşık 3.5 /4.5 arasi değişiyor..

65 al bence sonra keske 65 alsaydım deme... 13000e aldım aldıktan sonra vatan fiyatı 12800 yapabılecegını soyledı ama 200 tl ıcın geri adım atmadım. 3-4 saat evvelinde 14000 asagı inmeyenler aldıktan sonra indi....
  • medulla24 kullanıcısına yanıt
    LG 55B7 OLED bende aldım arkadaşlar 2 gündür kullanıyorun süper şimdilik resim modu standart Enerji tasarufunu'da orta ayarladım kulanan arkadaşlar ayarlarını kaba olarak yazarsa sevinirim özellikle renk, ışık,Kontrast arka ışık,kendiayarlarında hep 90 ayarlar ekranı yakmayalım ondan korkuyorum...
  • medulla24 kullanıcısına yanıt
    özel indirim nasıl oluyo varsa biyol bizde alalım 2 aydır perişan olmuşuz o mağaza bu mağaza dolaşmaktan. bi yol gösterebilirseniz bizde kullanıcı olarak tv deneyimleimizi paylaşma şansımız olu tabi tv yi alabilirsek :))))
  • Arkadaşlar merhaba;

Belki sorumun cevabı önceki sayfalarda vardır ama tam olarak bakamadım o yüzden bundan dolayı öncelikle sizlerden özür diliyorum.

Soruma gelecek olur isek;

Bugüne kadar hep samsung lcd tv kullandım ama açıkçası qledlerin fiyatlarının uçuk olmasından dolayı Lg nin bu modeli kafama takıldı durdu. Ciddi anlamda almayı düşünüyorum ama benim derdim şu Samsung da 128GB usb belleğe filmlerimi ve dizilerimi doldurup usb girişine bağladım. Filmler ve diziler klasör olarak benim ayarladığım şekilde duruyor ama aynı usb yi arkadaşın tam olarak modelini hatırlamayamadığım bir tv sine taktığım zaman bütün filmler, diziler ve fotoğraflar klasörler olmadan saçma sapan bir şekilde duruyordu. Açıkçası aradığımı bulmak epeyce ızdırap oldu o zaman.

Bu tv de durum nedir tam olarak?
    Yani usb yi taktığımda klasörler olarak gösterebiliyor mu? Yoksa bütün klasörler içerisinde olan dosyaları tek bir yerde ortak havuz olarak mı gösteriyor?

Bu konuda bilgilendirme şansınız olur ise çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: IcedHeart

Arkadaşlar merhaba;

Belki sorumun cevabı önceki sayfalarda vardır ama tam olarak bakamadım o yüzden bundan dolayı öncelikle sizlerden özür diliyorum.

Soruma gelecek olur isek;

Bugüne kadar hep samsung lcd tv kullandım ama açıkçası qledlerin fiyatlarının uçuk olmasından dolayı Lg nin bu modeli kafama takıldı durdu. Ciddi anlamda almayı düşünüyorum ama benim derdim şu Samsung da 128GB usb belleğe filmlerimi ve dizilerimi doldurup usb girişine bağladım. Filmler ve diziler klasör olarak benim ayarladığım şekilde duruyor ama aynı usb yi arkadaşın tam olarak modelini hatırlamayamadığım bir tv sine taktığım zaman bütün filmler, diziler ve fotoğraflar klasörler olmadan saçma sapan bir şekilde duruyordu. Açıkçası aradığımı bulmak epeyce ızdırap oldu o zaman.

Bu tv de durum nedir tam olarak?
    Yani usb yi taktığımda klasörler olarak gösterebiliyor mu? Yoksa bütün klasörler içerisinde olan dosyaları tek bir yerde ortak havuz olarak mı gösteriyor?

Bu konuda bilgilendirme şansınız olur ise çok sevinirim.

1 TB.lık 2.5" HDD kullanıyorum.

4K UHD filmler (bir film 40 gb) sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ses ve görüntü olarak.
    (Ancak bu tv.nin desteklemediği codec.ler de var. bu şekilde bir film ise ses veya görüntü izleyeme bilirsiniz. Hangi codec olduğu kılavuzunda yazıyor.)

HDD.i bilgisayarda nasıl görüyorsan (klasör klasör) Tv.de de o şekilde görüyorsun.
    Ancak HDD.e girerken sana seçenek sunuyor Video/foto mu , müzik mi diye .
    sen hangisine basarsan o klasördeki o dosyayı görebilirsin.
    Mesela müzik dediysen klasörün içindeki foto/video dosyalarını göremezsin.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.