Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2019 UHD OLED TV
    2019 4K OLED paneli
    Alfa 9 geni. 2 AI işlemci
    Dolby Vision, Dolby Atmos
    Galeri Modası

YENİ, ÖN BİLGİ, ilk ithalat Nisan / Mayıs 2019'a kadar, fiyat hala bilinmiyor.

LG 55 C9 - En son teknoloji ve birinci sınıf fotoğraf

LG, 1958'den bu yana tüketici elektroniği alanında yenilikçiliğe sahiptir. OLED teknolojisi gibi yeni teknolojiler ve müşteri için mümkün olan en iyi faydayı yaratma isteği ile LG, şimdi TV setlerinin önde gelen üreticilerinden biri. Bugünlerde LG, OLED 4K TV setleri ile özellikle etkileyici. En yeni OLED serilerinden biri yeni 2019er C serisi. Yeni LG OLED55C9P, en yeni 2019 nesil OLED TV'yi evinize getiriyor. Dahili yapay zeka LG AI ThinQ ile donatılmış ve yeni kullanıcı arayüzü olan ThinQ AI webOS 4.5, en yeni işlemci 9 Gen. 2 AI, Galeri Modu ve asil bir tasarım, her yaşam ortamı için mutlak bir vurgu elde edersiniz.

OLED55C9P Cam TV - Zarif tasarım ve AI
    C-serisinin 2019 OLED 4K TV setleri, LG'nin en yeni teknik başarıları ve asil bir metal tasarımla dikkat çekiyor. Teknik olarak, yeni LG55C9P OLED TV, en yeni Alpha 9 genine sahip. Çarpıcı ve gerçekçi bir resim deneyimi için yapay zeka (AI) ve derin öğrenmeyi kullanan 2 AI işlemci. Parlak ve canlı renkler, en derin siyah seviyeleri ve mükemmel parlaklık, LG'nin AI'sını TV izlemek ve izlemek için tamamen yeni bir deneyim haline getiriyor. AI işlemcinin kazandığı başarılar ve gelişmelerle bağlantılı olarak daha da geliştirilmiş ve muazzam bir kontrast aralığı, LG'leri bugüne kadar en parlak ve en gerçekçi görüntü üretiyor.

Yeni Galeri Modu, C9P'ye resim veya resmin görünümünü verir. TV, mevsimsel olarak TripAdvisor tarafından genişletilen en popüler ve ünlü seyahat yerlerini ve ülkenin ilgi çekici yerlerinden yararlanır. LG tasarımı yeni OLED55C9P için, metal bir stand ile OLED TV C9P'ye modern ve sade bir görünüm veren asil ve oldukça basit bir metal tasarım kullanır. 55 C9P OLED UHD TV'deki işlem için, yeni bir kullanıcı deneyimi sunan ve yalnızca Google Asistanı değil, aynı zamanda ses kontrolü için Amazon Alexa'yı da destekleyen yepyeni LG ThinQ AI webOS 4.5 kullanılmıştır.

LG C9 da mevcuttur 65 " veya 77" mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApranaX -- 21 Şubat 2019; 0:17:55 >

• Dün ilk defa tv yi kapatırken tarama yapılacak ve uzun sürecek uyarısı verdi.hiçbir sorun yok aslında(yanık), ama sanırım 6 ay kadar zamanda bir standart otomatik olarak yapıyor diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApranaX

LG OLED55C9P UHD 4K TV
    2019 UHD OLED TV
    2019 4K OLED paneli
    Alfa 9 geni. 2 AI işlemci
    Dolby Vision, Dolby Atmos
    Galeri Modası

YENİ, ÖN BİLGİ, ilk ithalat Nisan / Mayıs 2019'a kadar, fiyat hala bilinmiyor.

LG 55 C9 - En son teknoloji ve birinci sınıf fotoğraf

LG, 1958'den bu yana tüketici elektroniği alanında yenilikçiliğe sahiptir. OLED teknolojisi gibi yeni teknolojiler ve müşteri için mümkün olan en iyi faydayı yaratma isteği ile LG, şimdi TV setlerinin önde gelen üreticilerinden biri. Bugünlerde LG, OLED 4K TV setleri ile özellikle etkileyici. En yeni OLED serilerinden biri yeni 2019er C serisi. Yeni LG OLED55C9P, en yeni 2019 nesil OLED TV'yi evinize getiriyor. Dahili yapay zeka LG AI ThinQ ile donatılmış ve yeni kullanıcı arayüzü olan ThinQ AI webOS 4.5, en yeni işlemci 9 Gen. 2 AI, Galeri Modu ve asil bir tasarım, her yaşam ortamı için mutlak bir vurgu elde edersiniz.

OLED55C9P Cam TV - Zarif tasarım ve AI
    C-serisinin 2019 OLED 4K TV setleri, LG'nin en yeni teknik başarıları ve asil bir metal tasarımla dikkat çekiyor. Teknik olarak, yeni LG55C9P OLED TV, en yeni Alpha 9 genine sahip. Çarpıcı ve gerçekçi bir resim deneyimi için yapay zeka (AI) ve derin öğrenmeyi kullanan 2 AI işlemci. Parlak ve canlı renkler, en derin siyah seviyeleri ve mükemmel parlaklık, LG'nin AI'sını TV izlemek ve izlemek için tamamen yeni bir deneyim haline getiriyor. AI işlemcinin kazandığı başarılar ve gelişmelerle bağlantılı olarak daha da geliştirilmiş ve muazzam bir kontrast aralığı, LG'leri bugüne kadar en parlak ve en gerçekçi görüntü üretiyor.

Yeni Galeri Modu, C9P'ye resim veya resmin görünümünü verir. TV, mevsimsel olarak TripAdvisor tarafından genişletilen en popüler ve ünlü seyahat yerlerini ve ülkenin ilgi çekici yerlerinden yararlanır. LG tasarımı yeni OLED55C9P için, metal bir stand ile OLED TV C9P'ye modern ve sade bir görünüm veren asil ve oldukça basit bir metal tasarım kullanır. 55 C9P OLED UHD TV'deki işlem için, yeni bir kullanıcı deneyimi sunan ve yalnızca Google Asistanı değil, aynı zamanda ses kontrolü için Amazon Alexa'yı da destekleyen yepyeni LG ThinQ AI webOS 4.5 kullanılmıştır.

LG C9 da mevcuttur 65 " veya 77" mevcut
    Arkadaşlar LG oled tvlerden uzak durun logo yanık olayını çözmeden Oled tv'lere buşaşmayım paranızla rezil olmayın 55B7 kullanıcısı olarak 11 aylık tv' logo yanığı var yeni panel yok onun için tv yi tamira vermiyorum okuduğum diyer kullanıcılarında servis sorunu çözülmüyor velasın sıfır panel takıldı ne oalacak logo yanığı tekrar belli bir zamandan sonra tektar olacak bana göre ticaret bakanlığ kore firmasına yaptırım uygulamalı ve oled tv'leri piyasadan ve satmış oldukları tv'leri alınmış fatura ibrazı edince para iyadesi olması gerekiyor....

• quote:

Orijinalden alıntı: bolom

Arkadaşlar LG oled tvlerden uzak durun logo yanık olayını çözmeden Oled tv'lere buşaşmayım paranızla rezil olmayın 55B7 kullanıcısı olarak 11 aylık tv' logo yanığı var yeni panel yok onun için tv yi tamira vermiyorum okuduğum diyer kullanıcılarında servis sorunu çözülmüyor velasın sıfır panel takıldı ne oalacak logo yanığı tekrar belli bir zamandan sonra tektar olacak bana göre ticaret bakanlığ kore firmasına yaptırım uygulamalı ve oled tv'leri piyasadan ve satmış oldukları tv'leri alınmış fatura ibrazı edince para iyadesi olması gerekiyor....

Alıntıları Göster
    Oled lerin kaderi öyle maalesef yapabileceğiniz 2 şey var yanığı yok etmek için birincisi ayarlardan pixel temizleme yapmak bununla gitmiyor ise YouTube den OLED ekran refresher yanık giderme diye geçen bir yayını açıp TV nizi 6...9 saat arası bu yayınla bekletip bir nebze olsun yanıkları gidere bilmektir ....en ideali 5 renk değişkenliği olan bir yayın da bunu yapmanızdır...bir çok kişi faydasını gördü sizde deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• berbuğ kullanıcısına yanıt
    Ben tvyi alalı 1 yıldan fazla oldu bende öyle bir uyarı vermedi yalnız görüntü ayarlarınızı içeriklere göre ayarlamakta fayda var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Ben tvyi alalı 1 yıldan fazla oldu bende öyle bir uyarı vermedi yalnız görüntü ayarlarınızı içeriklere göre ayarlamakta fayda var
    Her girişte farklı görüntü ayarlarım var benimde.
  • Bugun sıfir panel geldi. Takıldı. Test yapıldı. O da sorunlu çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: musti1538

Bugun sıfir panel geldi. Takıldı. Test yapıldı. O da sorunlu çıktı
    Bunda ne sorunu var peki...sıfır diye kullanılmış bir panel gelme ihtimali oluyormu acaba.
  • Hayır sıfırdı. Kuruda ve yüzundeki jelatin açılmamıstı. Yetkili servis taktı. Digeri ortasinda dikdortgen seklinde bir alan vardi resmini paylasmistim. Yeni gelende ise sag tarafta boydan asagi kadar isik suzmesi gibi bir serit cıktı. Pixel testinde. Cook ilginc

• quote:

Orijinalden alıntı: musti1538

Hayır sıfırdı. Kuruda ve yüzundeki jelatin açılmamıstı. Yetkili servis taktı. Digeri ortasinda dikdortgen seklinde bir alan vardi resmini paylasmistim. Yeni gelende ise sag tarafta boydan asagi kadar isik suzmesi gibi bir serit cıktı. Pixel testinde. Cook ilginc
    Panel arızasın dan ziyade sizin görüntü işleme motoru arızalı olabilir mi ?.....yani demem şu sürekli gelen yeni panellerle değişmesine rağmen sürekli arıza veriyor olması....bir dahaki gelen paneli de beğenmeyip arıza verdiğini görürseniz yetkili servis elemanlarına bu durumu bir dile getirip sorun derim.....hani arıza panelde değilde bağlantılarda veya işlemcisinden falan gibi.....

• musti1538 M kullanıcısına yanıt
    Üstad merhaba benim 5 kez pneli değiştirdiker ve 5 ide ölü pikselli çıktı artık yeni kapalı kutu cihaz getirin dedim ama kabul etmedi lg anakart ta sorun olabilir dediler anakartıda değiltirdiler ine olmadı en sonunda dedilerki koreden size özel test edilmiş pnel getireceğiz 10 gün sürer dediler benimde artık cok canım sıkıldı bana yeni kapalı kutu tv getirin dedim ama lg kabul etmedi mahkemeye verecem bence üretilen pneller cogu sorunlu anlamayan insanlara gecirip gidiyolar bizim gibi test yapanlar ise olayın farkına varıyor

• Herkese merhaba 5. Kez pnel değişti anakartı ile birlikte fakat hala gelen pnelde ölü piksel cıktı feğişim sıfır cihaz istememe tağmen lg yardımcı olmuyor yüketici mahkemesine vereceğim ama prosedürü bilen arkadaşlar var isr bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cogitoergo

Herkese merhaba 5. Kez pnel değişti anakartı ile birlikte fakat hala gelen pnelde ölü piksel cıktı feğişim sıfır cihaz istememe tağmen lg yardımcı olmuyor yüketici mahkemesine vereceğim ama prosedürü bilen arkadaşlar var isr bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
    Ölü pikseli neden bu kadar dert ediyorsunuz ki ortalarda ve göze mi batıyo hayır bende de var 4-5 tane ama alakasız yerlerde kenarlarda köşelerde izleme mesafemden mümkün değil anlaşılmıyo baksam da göremiyorum dibine girmedikçe.

• cogitoergo C kullanıcısına yanıt
    Ölü piksel kaçtane çıkıyor. Çünkü 1-2 yada 3 taen ölü piksel değiştireceğiniz her panelde çıkabilir. Evet yeni panel getirirler ancak ondada çıkmayacağının garantisi yok.
  • Yeni guncelleme yokmu

• **Fenafillah** kullanıcısına yanıt
    Canlandırmış olacağım tekrardan ama bu yorumdan başka hiç birşey bulamadım internette. Lg bizimle alakalı değil dedi netflix 2015 model tv kullanıyorsunuz uygulamanız güncel değildir dedi ama 22/01/2019 da uygulama güncellenmiş fakat izleyemiyorum.
    Tv modeli: 55EG910V oled tv

• quote:

Orijinalden alıntı: **Fenafillah**

Ben izledim sorunsuz neden sordun?

Alıntıları Göster
    Canlandırmış olacağım tekrardan ama bu yorumdan başka hiç birşey bulamadım internette. Lg bizimle alakalı değil dedi netflix 2015 model tv kullanıyorsunuz uygulamanız güncel değildir dedi ama 22/01/2019 da uygulama güncellenmiş fakat izleyemiyorum.
    Tv modeli: 55EG910V oled tv

• mstf_66 kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı modeller için netfilix ve digitürkplay
    İçin anlaşma yapıyor Firmalar 4 veya 5 yıllık anlaşma yapıyor. Onla alakalı bir olay anlaşma bitmiş olabilir bu modelinde hocam sadece tahmin bilgi amaçlı söyledim size.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06keskin06

Hocam bazı modeller için netfilix ve digitürkplay
    İçin anlaşma yapıyor Firmalar 4 veya 5 yıllık anlaşma yapıyor. Onla alakalı bir olay anlaşma bitmiş olabilir bu modelinde hocam sadece tahmin bilgi amaçlı söyledim size.
    Sorunsuz izleyenler varmış ama burada okudum. Sanırım eski model oluyor benim tv

• mstf_66 kullanıcısına yanıt
    Hocam yetkili servis ile görüşün çözüm üretir varsa yapılacak bir şey yardımcı olur bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.