Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FCKöln

Yok öyle bi dünya hocam. Macbook sonuçta bir PC ve içinde AMD&Nvidia ürünleri mevcut ve bu donanımların hiç birinin DV desteği yok.

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=XC5DiQYjlwQ
    https://www.youtube.com/watch?v=6gOShTxM9sU

destekleyen kartlar var problem programlar ve lisans..çok uzak olmayan zamanlarda pc ile tam olarak dv kullanılacak

• FCKöln F kullanıcısına yanıt
    hala boş boş konuşuyorsun değişik bi çeşitsin gerçekten orjinalleri severim ama senin gerçekten akıl olarka problemlerin var dostum

real scene peak brightness ne demek? ölçülen değerler ne yanlarına ne yazıyor? ve bunları anlamak bu kadar zormu?

• Huseyinmid H kullanıcısına yanıt
    Dostum Hepsiburada üzerinden 7400'e sipariş edebilirsin. Yine Hepsiburada üzerinden fixpack isimli bir şirket tarafından da cihazını kaskolatabilirsin.

İnternetten baktım kötü bir şirkete benzemiyor. Vaatleri de çok mantıklı geldi bana
    Şöyle diyor;
    Cihazı aldığın İlk yıl için kırılma su dökülmesi bozulma ve benzeri her türlü kullanıcı kaynaklı sorunlarda cihazı sorgusuz sualsiz değiştiriyorlar. Cihazın garantisinin bitişinden sonraki 2 yıl içinde ise her türlü bozulmaya karşı 4 sefere mahsus servis gönderiyor ve tamirini ücretsiz gerçekleştiriyor.
    bu arada attığın linke baktınmı bilmiyorum ama birisi rtings birisi senin attığın ikiside %10 da aynı değer rtings teorik veriyor diğeri gerçek işi hikaye b7 de..sony de durum farklı diyorsun ben sana sony den bahsetmedim artı rtings yalan bu doğru diyebilmen için bunu kanıtlaman lazım bende vincent abine sallasam ne olacak ?
  • Bir arkadaş gerçek hz değerini sormuş. Hz olayı aslında kullandığın kaynakla ilgili. B7-C7 4k da max 60hz,

1080p yani full hdde de max 120hz e kadar çıkabiliyor ki oyunlarda genelde ben 120hz olarak kullanıyorum gayet akıcı oluyor vsync kapalı ekranda herhangi yırtılma vb. göremezsin, oyun modunda input lag 21ms olarak verilmiş, ben hızlı oyunlarda bile hiç gecikme hissetmedim. Belki çok çok profesyonel oyuncular ms farkı hissedebilir ki profesyonel oyuncu da gitsin 1ms lik oyuncu monitörü kullansın.

120hz i en iyi 120fpslik bir video veya oyun ile 60fps denenerek arasındaki fark daha anlaşılır olur. Bilginize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

bu arada attığın linke baktınmı bilmiyorum ama birisi rtings birisi senin attığın ikiside %10 da aynı değer rtings teorik veriyor diğeri gerçek işi hikaye b7 de..sony de durum farklı diyorsun ben sana sony den bahsetmedim artı rtings yalan bu doğru diyebilmen için bunu kanıtlaman lazım bende vincent abine sallasam ne olacak ?
    La olm git en büyük Avs forumlarında kimse Rtings in yaptığı incelemeleri kale bile almıyor. Bu adamlar çok dürüst, delikanlı ve güzel deneylerde yapıyorlar lakin inceleme kaliteleri çok aşağıda. Verdikleri değerler genelde tutmuyor ve çok yüzeysel anlatım yapıp geçiyorlar, içinde hiç ayrıntı yok. İncelemelerini çoğu güncellemeler dolu.

Vince Teo bu işin ağa babası. Bi çok firmanın canını, yaptığı incelemelerle yakmış adam ki adama inceleme ürünü dahi göndermiyorlar

hala kendi hayal dünyandakileri anlatıyorsun..rtingsi kimse kaale almıyormuşta verdikleri değerler tutmuyormuşta falanmışta filanmış.. ama nedense rtings ölçümüyle senin kıymetli abinin ölçümü aynı çıkıyor sonra bakıyorsun olmuyor hemen ortaya sony örneğini atıyorsun hiç ortada yokken neden çünkü haklı çıkmak zorundasın ..sen sabaha kadarda yazsan hikayenin ötesine geçmiyor bu yazdıkların ispatlayamadığın sürece..ha alırsın bu adamların test ettiği cihazlardan tv lerden yaparsın objektif testlerini o zaman derimki tamam bu adama inanalım ama şuan gerçekten hikaye anlatıyorsun..

birde yancılar sizinde sesiniz çıksın arada öyle pusuda beklemeyin

• Merhaba ,

Nereyi okursam okuyayım tüm yollar c7’ye çıkıyor .

Çok oyun oynayan birisi değilim , hatta hiç , oğlum icin soruyorum , ps 4 pro bağlansa ekran yanması olur mu ? Oynayan var mi

• sercanfx S kullanıcısına yanıt
    burda alacağınız cevap biz kullanıyoruz hiçbir sorun yok ama pratikte pek öyle olmuyor..
  • C7 v bildiğimiz c7 den bir farkı yok değilmi sadece stand ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hala kendi hayal dünyandakileri anlatıyorsun..rtingsi kimse kaale almıyormuşta verdikleri değerler tutmuyormuşta falanmışta filanmış.. ama nedense rtings ölçümüyle senin kıymetli abinin ölçümü aynı çıkıyor sonra bakıyorsun olmuyor hemen ortaya sony örneğini atıyorsun hiç ortada yokken neden çünkü haklı çıkmak zorundasın ..sen sabaha kadarda yazsan hikayenin ötesine geçmiyor bu yazdıkların ispatlayamadığın sürece..ha alırsın bu adamların test ettiği cihazlardan tv lerden yaparsın objektif testlerini o zaman derimki tamam bu adama inanalım ama şuan gerçekten hikaye anlatıyorsun..

birde yancılar sizinde sesiniz çıksın arada öyle pusuda beklemeyin
    Tamam

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Sn RNNN , onlarca inceleme videosu ve web sayfasında sürekli LG OLED öneriliyor . QLED ile karşılaştırma yapılmıyor bile dogru düzgün

Hangisi dogru ki bu ısın :))

qledde rakibi sadece q9fn varda o yüzden..tr ye gelen diğer qledler edge led edge led oluncada pek karşılaştırılacak bi tarafı kalmıyor q9fn almadıktan sonra qled almanın bi mantığı yok onun yerine xf90 alınır
    dostum neden boş konuşuyorsun hani nerde kanıtın burda yancılarınla kendini pohpohlama boşuna...

vincent abim dedin onun ölçtüğü değerde aynı çıktı sonra çevir kazı yanmasın hesabı hemen sony e atladın rtings tü kaka dedin rtings senin için geçerli olmayınca problem yok ama başkası aynı şeyi söyleyince atıp tutar dersin..

ayrıca qledlerle ilgili nerde övdüğüm mesajlarım var banada göstersene yada samsungla ilgili

q9fn den bahsediyorsan evet genel kullanımda daha iyi bi model oled ayarında siyahı var tek eksiği görüş açısı onuda bana göre parlaklık artısıyla kapatıyor

böyle boş boş hakkımda atıp tutacağına gerçekleri konuşalım varsa dediğin gibi mesajlarım onlarıda koy buraya herkes görsün bende hiçbirşey yazmayayım
  • Teknosadan aldım 7500 e b7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 24 Ağustos 2018; 14:14:20 >
    Xf90 Sony mi ? Acık model adini yazar Misiniz ? TR kodları ile yabancı kaynakların karşılaştırmaları Sony icin tutmuyor sanırım ,

tutuyor samsungda tutmuyor lg de ise sonlarında fazladan bir sıfır daha oluyor

55xf9005
    Su görüş açısı konusu tam olarak nedir ? Tv yi çaprazdan izleme durumu mu ? İncelemelerde gördüğüm kadarıyla 30 dereceye kadar görüntü Çok kaybolmuyor gibi , bir de tv zaten karşıya oturup izlenirse sorun kalmıyor sanırım ?

karşıdan sorun olmaz ama çaprazlardan va panel ile oled arasında fark var biri xf90 diğeri b7

• "q9fn den bahsediyorsan evet genel kullanımda daha iyi bi model oled ayarında siyahı var tek eksiği görüş açısı onuda bana göre parlaklık artısıyla kapatıyor"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FCKöln -- 24 Ağustos 2018; 14:36:16 >
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.