Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar temmuz ayı içerisinde evlilik planım var. Balayı için en doğru tercih neresi acaba?. Eşim kapalı bende muhafazakarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halalaluya -- 10 Aralık 2016; 14:10:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Voyage sorgun iyi gibi de 11 çıkarttı şöyle 8-9 civarı daha iyi olurdu sanırım. 2 kişi 5 gece kalacak (ben ve kardeşim) 2 kişi 8 gece. Diğer otelleri de bi arayım ben en iyisi

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Sorgun 11 çıkarttı şöyle 8-9 civarı bi otel daha iyi olur sanırım. Voyageın bi altı olarak ne önerirsiniz?

• Bazen otelle iletişime geçerek rezervasyon yapmak acenta ile rezervasyon yapmaktan daha iyi oluyor çünkü;daha uygun fiyat verebiliyorlar "müsaitse" ve standartı ve kalitesi daha yüksek odaları veriyolar tecrübeyle sabit.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpeedstaR

Çocuklar pek sıkıntı olmaz aslında. İkisi arasında kaldım şuanda. Yorumlara da bakayım ona göre kararımı vermeye çalışayım

Hocam merhaba ben 2 sene önce Akka Antedonda kaldım,otel genel anlamda çok başarılı,özellikle her akşam farklı konsept yemek sunumları,havuz başında deniz kenarında su,soda,meyve suyu,kola,algida dondurma(Magnum bile var)dolablarda mevcut vede istediginiz saatte ulaşabiliyorsunuz.Yemek ve içki,içecek kalitesi üst sınıf,havuzları büyük güzel vede temiz,deniz vasat kayalık deniz ayakkabısı şart....Biz denize giremedik onun dışında her şey çok güzeldi....İyi tatiller...
  • estur E kullanıcısına yanıt
    Denizinin taşlı olması sebebiyle benim hanım istemedi. Bende bu sebepten ilk tercihim sentido perissia dan ayarladım yerleri. Umarım memnun kalırız. Teşekkürler yorumlarınız için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • estur E kullanıcısına yanıt
    merhaba.akka antedonu mayis basında balayi icin onerir misiniz?denizle pek isim olmaz.sehiricine yakin olsa fena olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: smurfyasuo

İçlerinden hangisini önerirsiniz?

gücün yetiyorsa maxx royal otelelri var belekte ve kemerde ,kemer maxx royale gidebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurfyasuo

Sorgun 11 çıkarttı şöyle 8-9 civarı bi otel daha iyi olur sanırım. Voyageın bi altı olarak ne önerirsiniz?

voyagenin bir altı Barut otelleridir tabi hepsi değil ,sidedeki barut hemara olabilir
  • smurfyasuo S kullanıcısına yanıt
    Tercih edeceğiniz döneme göre rotanızı Voyage Bodrum a yöneltebilirsiniz bence. Biraz daha düşüktür fiyatları.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bazen otelle iletişime geçerek rezervasyon yapmak acenta ile rezervasyon yapmaktan daha iyi oluyor çünkü;daha uygun fiyat verebiliyorlar "müsaitse" ve standartı ve kalitesi daha yüksek odaları veriyolar tecrübeyle sabit.

Olası bir rezervasyon iptali gerektiğinde böyle düşünür müsünüz bilmem .
  • Arkadaşlar voyage torba mı voyage türkbükü mü. Eşim ben ve o zaman 2,5 yaşında olacak oğlum da var yanımda.

Bu arada kaya belek(eğlenece isteyenlere),cesars belek(mitolojik bir mimari) , rixoslar(kalite kalite kalite)(bodrum hariç), marmaris resort(uygun fiyatlı marmaris oteli), club turban marmaris(çocuk içinde yer var +16 içinde), ışıl club bodrum(böyle kaliteli bir hizmet bulmak zor), bodrum park resort(muhteşem ötesi bir deniz ve doğa), cornelia diamond( tek kelim muhteşem)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rubi platinyumdan bahseden olmamış, şiddetle tavsiye edilir,
    Şezlong kapma olayı yoktur. Yemek temizlik kalitesi animasyonlar çok iyidir muhakkak değerlendirin .sahilde dalga kıran sayesinde çocuğunuz çok rahat denizde Zaman geçirebilir

• Tütanicler ne Zaman rezervasyona açılıyor

• Nuhun gemisine karar verdik 30 temmuz 5 ağustos arası 2 yetişkin 1 bebek uçak ve transfer dahil 3000 tl 9 taksit

• Arkadaşlar Alanya Avsallardaki My Home Resort için 14 eylül 17 eylül arası 3 gün 629 TL.
    17 Eylül 21 Eylül arası Side Riolavitas Spa&Resort Hotelde 4 gün 855 TL olarak toplamda 7 güne 1485 + 20 TL iptal sigortasıyla 1504 TL'ye tekabül ediyor.

1. Sizce bölmek mantıklımı, tek oteldemi bitireyim tatili, yoksa farklılık iyimidir?
    2. Eşim kapalı ve biri 6 diğeri 1 yaşında iki çocuk var.Bu otellerde sıkıntı yaşarmıyım?
    (My home odada 1 ekstra yatak ve beşik veriyormuş)
    3. Vakıf world karta 1500 lira üzeri rezervasyonlarda 150 lira indirim veriyor.Benim ödeme sigortasız 1485, sigortayla 1504 lira, acaba indirim düşermi?
    4. En önemli nokta (yorumlarda çok sıkıntı yoktu) sizce oteller nasıldır, giden yada fikri olan varmı?
  • Herkese selam agustos ilk haftasi icin spice hotels, ic santai resort ve alibey clube 5 gece icin bakiyorum ya da ayni fiyata 6 gece silence beach resort bilenler fikirlerini yazabilirmi...geroye donuk baktim bi kac soru disinda paylasim bulamadim forumda

• hcifci34 H kullanıcısına yanıt
    Yorumlara guvenıp bızde yerımızı ayırt ettık rubi den 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: mialoglu

Herkese selam agustos ilk haftasi icin spice hotels, ic santai resort ve alibey clube 5 gece icin bakiyorum ya da ayni fiyata 6 gece silence beach resort bilenler fikirlerini yazabilirmi...geroye donuk baktim bi kac soru disinda paylasim bulamadim forumda

Aynı oteller arasında kalmışız hocam. Ben de Ağustos döneminde iki yetişkin ve 2 buçuk yaşındaki oğlumla Akdeniz'de 4 veya 5 gece tatil planlıyorum. Aşağı yukarı 2500 TL bütçe ayırdım. Tamamen farklı tatil sitelerinden ve buradan incelediğim yorumlara dayanarak ilk sıra IC Santai gibi duruyor. Spice ile ilgili de güzel yorumlar var ikinci sırada. Silence Beach'e geçen yaz bir arkadaşım gitmişti ve çok beğendiğini söyledi ama internetteki yorumlar pek iç açıcı değil, kararsız kaldım. Aquaparkı ve lunaparkı avantaj gibi duruyor o yüzden listeye aldım. Ali Bey'i çok inceleyemedim. Bu otellerde konaklayan arkadaşlardan yorum alabilirsek faydalı olur. Veya o fiyat aralığında önerilebilecek başka alternatifler tavsiye edebilecek arkadaşların fikirlerini de önemsiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

Nuhun gemisine karar verdik 30 temmuz 5 ağustos arası 2 yetişkin 1 bebek uçak ve transfer dahil 3000 tl 9 taksit

Hangi acentadan aldınız acaba fiyat iyiymiş.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.