Şimdi Ara

2017-2018 Ygs-Lys Tüm Youtube Ders Kanalları ve Önerileri [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
265
Favori
87.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/user/trakademi/videos Tr Akademi Mat. kanalı bu aralar tek tek 999 tane problem sorusu videosu yüklüyor.Ösym tarzında olduğunu belirtiyor.
    Edit: Kitabı da var. Kitabın çözümlerini yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 2 Ağustos 2017; 13:53:36 >
  • Lidibu'ya üst seviye demiş ya la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceyhun hoca Ygs 2017 Mat-Geo çözümleri :https://www.youtube.com/watch?v=K4iSZkePHOw Yeni çekmiş videoyu
  • UP UP GÜNCEL KALSIN
  • (KİMYA)
    https://www.youtube.com/channel/UCQ7PgkhnbIdtDCh8_E0ba5w/featured (Alaittin Güneş-Bizim Kimyamız) (Ücretli)
  • Yalniz ben diyeyim mücadele gittikçe artıyor.Buyuk ihtimal zorlasalar bile yapanlar cok cikicak 2018 de herkrs bilinclenmis.Basarilar herkese.

• disintegratorsss D kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen rekabet kızıştı gerçekten.Son 3 4 senede milyonlarca kişi mezuna kalıyor,artık kimse kolay kolay gitmiyor.Böyle olunca da zorlaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 5 Ağustos 2017; 22:24:21 >
  • Bu seneki matı bile nerdeyse fulleyenler çıktı tabi abarti zor değildi ama en azından fulletmiyecek sorular vardı.4-5 sene önce olsa bu mat daha farklı etki yapabilirdi.Gerci 2013 ve 15 te zordu ama bu da en az onlar kadar vardı.Nesil olayı değilde zaman etkiliyor.İnternet gerçekten çok etkiledi sınavı.

Haklsın bir de ekleyeyim bir kaç şey ayrıca interneti olmayan milyonlarca Ygs öğrencisi var.Onlar dezavantajlı.Kimse demesin kitaptan da olur.O eskidendi şimdi internette her şeyi bulabiliyorsun böyle olunca da rakipler önde oluyor bir kaç adım.Bu devirde interneti olanlar şanslı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 5 Ağustos 2017; 22:29:39 >
  • Valla 18 de giricek olanlara Allah kolaylik versin.Onlar da büyük ihtimal obp sorunu cekicekler.Ustune birde bu internet olayı falan var.Hatirliyorum lys aciklanmadan yine internet mevzusu tartisilmisti.14 tekiler sanki mağarada yasiyordu gecin o isleri falan diyorlardi ama sonuclarda gördük.Mezunlar işini bilirde okuyan 12 varsa isi ciddiye alsin calissinlar adam gibi calistiktan sknra hersey olur.Basarilar herkese tekrardan.

• Karağaç yeni ygs soru bankası çıkarmış fulle yakın yorum sorusu alınır mı ?
  • Yener Hıca, Hoca olması lazım :)

Şaka bir tarafa kanalımızı burada görmek bizi mutlu etti. Aklınıza takılan ya da istediğiniz videolar olursa belirtin arkadaşlar hocalarımıza söyleriz.Sizlere yardımcı olurlar.

Başarılar.
  • Çözümleri olmayan kaynakları videolu çözseniz çok iyi olur palme,karekök,apotemi gibi özellikle sayısal kitapları.
    Şu not sisiren ozellerin buna izin veren eğitim sisteminin devletin ...

• Hmm88 H kullanıcısına yanıt
    Obp yüzünden istediğim uni kacicak zaten bide bana sorun

• Çok sağol

• Konu baya yararlı olmuş emeği geçenlere teşekkürler. Ben de yeni yeni başladım video izlemeye.

Matematik'ten şenol hoca baya hoşuma gitti ondan devam.

Geometri daha yeni Ceyhun hocayı öğrendim. Fena gaza getiriyor. İyi hoca bence :)

Fizikte burada göremedim ama ben Papatya hoca izledim hem sitesinde pdf kaynağı da var güzel bence. Yalnız lys konuları eksik o yüzden Umut hocadan devam ederim gibi. Zaten papatya hoca kendi de diyor iki üç hoca dinlemek size daha yararlı olur diye.

Kimya henüz başlamadım kimya özel kanalı iyi sanırım. Organik kimya için korkuyorum acaba aynı kanaldan mi indirsem onu da?

Biyolojide Selin hocayı o kadar övdüler ki indirip bakacağım ben de.

Şimdilik planım böyle, umarım yararlı olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CeaserTR

Çözümleri olmayan kaynakları videolu çözseniz çok iyi olur palme,karekök,apotemi gibi özellikle sayısal kitapları.

telif hakkı olayı var malesef kafamıza göre kitap çözemiyoruz :)
  • Hocam yayınlarla anlaşabilirsiniz.Selin hoca Limit yayınlarıyla anlaşıp video çekiyor soru bankasının.Siz de yapabilirsiniz bence.
  • evet hatta reklam olarak da düşünülebilinir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.