Şimdi Ara

[2017.07.07] Turkcell T50 için CyanoganMod 12.1 (5.1.1), TWRP 3.0.2-3 ve Hafıza birleştirme (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.311
Cevap
24
Favori
104.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: tsevinc11

forumber kardesım. bız bu romda susbtram tema yükleyici varya onu kullanma sansımız yok mu. 7.1 romlar ıcın cıkan temaları kullanabılmek için bı bakarmısın sana zahmet

Kardesım bır de allah rızası ıcın su ahıze sesıne bakıver gercekten guncellemeden sonra cok rahatsız etmeye basladı. görüşme yaptıktan sonra gercekten basım agrıyor bas agrısı yapıyor.
    :(

"substratum theme engine" en az Android 6 istiyor, dolayısıyla bu ROM'da kullanamazsınız.

Ahize sesi stock ROM ile tamamen aynı. Herhangi bir değişiklik yapmayacağım onunla ilgili.

Kardesim ses yuksekligyle ilgili sorun yok zaten. Yankilanma var ve cizidriyo sanki televizyonun dibindeymisim gbi.

• quote:

quote:

quote:

forumber kardesım. bız bu romda susbtram tema yükleyici varya onu kullanma sansımız yok mu. 7.1 romlar ıcın cıkan temaları kullanabılmek için bı bakarmısın sana zahmet

Kardesım bır de allah rızası ıcın su ahıze sesıne bakıver gercekten guncellemeden sonra cok rahatsız etmeye basladı. görüşme yaptıktan sonra gercekten basım agrıyor bas agrısı yapıyor.

"substratum theme engine" en az Android 6 istiyor, dolayısıyla bu ROM'da kullanamazsınız.

Ahize sesi stock ROM ile tamamen aynı. Herhangi bir değişiklik yapmayacağım onunla ilgili.

Kardesim ses yuksekligyle ilgili sorun yok zaten. Yankilanma var ve cizidriyo sanki televizyonun dibindeymisim gbi.

Stock ROM'da da var yankılanma. Cızırdama olayı yine stock ROM'da da mevcut fakat evet, bu ROM'da biraz daha hissediliyor.

Yapabileceğim hiçbir şey yok şu anlık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Stock ROM'da da var yankılanma. Cızırdama olayı yine stock ROM'da da mevcut fakat evet, bu ROM'da biraz daha hissediliyor.

Yapabileceğim hiçbir şey yok şu anlık.

Ksrdesim bundan onceki surumde bu yoktu .

Ama yinede canin sağolsun ne diyim.:/

• güncellemeyi yaptıktan sonra root yetkisi yok oldu nasıl tekrar root yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahipemrah

güncellemeyi yaptıktan sonra root yetkisi yok oldu nasıl tekrar root yapabilirim?

SuperSU uygulaması yok mu telefonda?
  • güncellemeden önce vardı şimdi yok oldu. google playden tekrar super su uygulamasını kurdum çalıştı. root etkin oldu teşekkür ederim.
  • Yeni güncelleme için çok teşekkürler yiğit, indirip yüklüyorum şimdi, bir kaç yoruma baktım da ahize sorunu 07 ocak güncellemesinden bir önceki güncellemeden sonra ahizeden yüksek ses gelmeye cızırdamaya başladı rahatsız ediyor biraz, bu güncelleme ile düzelmiştir inşallah
  • kırmızı ışıkta kalıp kapanma sorunu bir süre yok olmuştu. şimdi yine ara ara kapanıyor. tüm bunlara rağmen harika bir çalışma.
  • Forumber hocam kulaklik takinca simge cikmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son güncellemden sonra müzikleri oynatmamaya başladı. sadece VLC player ile müziklerden ses alabiliyorum , denediğim diğer müzik oynatıcıları ve stok müzik oynatıcı ile ses gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpirnet -- 21 Ocak 2017; 18:4:29 >
  • t60 a bıseyler dusunuyormusun ?
  • Mamos4444 kullanıcısına yanıt
    Cyanogenmod romunda kulaklık simgesi çıkmıyor hocam
  • Halen yakınlık sensörü çalışmıyor , birini arayınca ekran siyah kalıyor ve çağrıyı sonlandiramiyorum forumber hocam bi el at

• Arkadaşlar bu gün yeni bir güncelleme geldi. Ne değişti bilmiyorum ama sanırım küçük bir güncellemeydi.
    Birde piyasada bu rom haricinde başka kullanılabilecek custom rom yoktu, ama belki süpriz bir miui rom çıkabilir.
    Aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.
    http://forum.one-teams.com/Konu-PORT-FIRST-4-4-4-MIUI-8-Global-6-12-22-Turkcell-T50-and-ZTE-Blade-Vec-4G
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpirnet

En son güncellemden sonra müzikleri oynatmamaya başladı. sadece VLC player ile müziklerden ses alabiliyorum , denediğim diğer müzik oynatıcıları ve stok müzik oynatıcı ile ses gelmiyor

20170206 güncellemesini uygulayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zte-t60

t60 a bıseyler dusunuyormusun ?

Hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet4034

Halen yakınlık sensörü çalışmıyor , birini arayınca ekran siyah kalıyor ve çağrıyı sonlandiramiyorum forumber hocam bi el at

İlk sayfada ne yapılması gerektiğini yazmıştım;

quote:

Şebeke ve sensör sorunu yaşayanlar;
    - Öncelikle aşağıdaki stock ROM dosyalarından cihazınıza uygun olanı indirip kurun. Daha sonra stock ROM'da hiçbir sorun olmadığından emin olduktan sonra "CM12.1_TWRPv3.0.2-3_repart_T50_20170107_forumber" isimli paket ile sıfırdan kurulum yapın.
  • Konu güncellendi;
    - Güncelleme ile değişenler eklendi
    - Kurulum için videolu anlatım eklendi.
  • Hocam İspanya Romdan stock roma dönerkenki işlmleri yaparken .her şeyi doğru yaptım. calıstır ı actım. ama 'waiting for any device'yazısında kaldı . hiçbir tepki yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhakandicle

Hocam İspanya Romdan stock roma dönerkenki işlmleri yaparken .her şeyi doğru yaptım. calıstır ı actım. ama 'waiting for any device'yazısında kaldı . hiçbir tepki yok

İspanya ROM'unda fastboot etkin olmadığı için o adımda takılı kalırsınız.

PM'e cevap verdim.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.