Şimdi Ara

2016 yılının en iyi oyunu size göre hangisi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uncharted 4 diyordum ama Dark Souls 3 be , tabi yine uncharted 4 yılın oyunu olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 3

GOT2Y diye bir unvan cikartilmali bence.

Bu seneyi sayarsak Dark Souls 3 ile Deus Ex gidip gelir. Dark Souls 3 bu kadar psikopat olmasa net goty olurdu ama muptelalari disinda pek de takan yok bu oyunu. Secilmez sanirim, umarim secilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 18 Eylül 2016; 7:47:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herdist kullanıcısına yanıt
    Fps ile rpg yi bu kadar iç içe harmanlamış başka oyun yok.
    İnanılmaz bir oyun yapacak şeyler bitmiyor bir türlü. Bir silah için günlerce uğraştığın oluyor. Haa tabii oyun tekrar ğzerine kurulu. Aynı yaratılları aynı haritalarda öldürüyorsun ancak onlarca harita olduğu in sıkılmıyorsun.
    Bir sürü pvp modu var. Oyunun pvp si de çok aktif ve heyecanlı.
    Günlük ve haftalık görevler, silah ve zırh kasma, pvp, pve, raid derken zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uncharted 4, Doom, Deus Ex hepsi de hak ediyor.

• Uncharted 4 tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Bana gore Ratchet & Clank

aynen hocam
    onun yeri bir başka
  • 2016'da ciktigi icin Blood and Wine eklentisini de yarisa dahil etmek lazim bence, adi eklenti ama tek basina pek cok oyundan daha uzun ve keyifli.
    Ama full oyunlar icinden secmek gerekirse ben oyumu Dark Souls 3'ten yana kullanirim. Uncharted 4 de guzeldi ama benim icin ikinci sirada.
    Sene sonuna dogru cikacak oyunlardan birincilik icin potansiyel vadeden oyun olarak da FF15'i goruyorum (umuyorum ki bu sefer gercekten guzel bir oyun olacak)
  • 2016 olarak Uncharted 4 ama benim PS4 platformunda çıkışından bu yana oynadığım en iyi oyun Witcher 3...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.