Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.310
Cevap
73
Favori
341.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Va panel daha ayrıntılı evet ama farkı siyahlarda mı sadece?başka renkler kırmızı yeşil beyaz mesela?resim olarak va daha mı iyidir?saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa yıldız ts kullanıcısına yanıt
    1.70 cm den izliyorum ondan mı acaba?

• Sonuç olarak genelleme yaparsak ips paneli resim anlamında birinci sıraya koyuyoruz doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: xChernobilx

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: xChernobilx

Arkadaşlar acil olarak birisi soruma cevap verebilirmi acaba :) Üç dört mesaj önce sormuştum :)

sony görüntüsü için alınıyor , smart özellikleri için değil.

android sorunlu.

Hocam tv netten alırsam kurulum için servis ücretsiz gelecek değilmi?

kurulum her şekilde ücretsiz olacaktır.
  • Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    1.70 baya az gözlerinizi yorar ben x90c yi cok begeniyordum ama va daha iyi gübi çünki ips koyu oluyo dogal renge etki ediyor ister istemez

• Arkadaşlar bende 55xd8505 almış oldum. Ereyon üzerinde kampanya var sanırım 4364 tlye gelmiş oldu. Alacakların bilgisine :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

Sonuç olarak genelleme yaparsak ips paneli resim anlamında birinci sıraya koyuyoruz doğru mu?

IPS panel iyi görüntü/renk verir deniliyor ama Gerçek IPS...Apple ürünlerinde mesela IPS kullanıyor..Ama LG IPS ile mukayese bile edilemez..

IPS denilen şeyin alt kalite, en düşük kaliteleri kullanılırsa o panelden fazla birşey beklenilmez..SONY üretici olmadığından kullandığı IPS lerin düşük kalite (Maliyet düşürme amaçlı) olması çok yüksek ihtimal..

Panasonic IPS de mesela daha ayrı ve iyidir..

Sony Tv lerdeki geçmiş yıllardaki yorumlara göre IPS panellerde Işık sızması, Bulutlanma görüldüğü için VA konuşuluyor..

IPS-VA ayrımı yapmak hangisi üstün demek kolay ama cevap sizi üzebilir :) o sebeble ne aldı iseniz izleyiniz..

Renklerdeki Detay Canlılık Ton farkı ise TRILIMINOS DISPLAY özelliğinden gelir..Ayrı bir katmandır... Quantum Dot olarak aratınız

http://www.wired.com/2015/01/primer-quantum-dot/

Sony kullandı ama Smasung ta Quantum Dot olarak kullandı veya kullanacak

1.70 mesafe mi..Gözlerinize yazık aman..En az 2,5 -3 ve üstü olmalı..TV ler Gözlere zararlı hele o mesafeden..Ancak 42-43inc TV olmalı sizin mesafede..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 19 Mayıs 2016; 10:44:51 >

• Beyler Selam , bana siyah-beyaz dengesi ve canlı renkler ile ilgili 4k demo video linki verebilir misiniz? Usb ye atıp gidip tv lere bakacağımda

• Merhabalar ,

oturma odasında SONY 46W905A

ofiste SONY 55W905A kullanıyorum görüntüden memnunum zaten zamanın en tv lerinden idi

şimmi 4K yayınlar çoğalamya başladı ve EURO 2016 bazı maçlar 4K olucak

2 aya da evlenicem ve tv alıcam gibi sizce 4K olayı oturdu mu masraf yapmaya değer mi birde 55 " ve 65 " ve ve üstünde gözüm var 1 yada 2 adet tv alıcam

özetle yeni tv lere masrafa gerek var mı görüntü farkı 2 senede arttı mı bana sadece saf görüntü lazım tırı vırı değil android filan hikaye geliyor bana

önerebilceniz bir model var mıdır 55- 65 arası fiyat performans tv 6000 - 7000 tl arası
  • Ne aldı isek en güzeli odur çok doğru.en en güzel benim tv im:)lcd sonuçta hepsi teşekkürler paylaşımınız için

• 43 inç olanın 4k sı yok ama nasıl olacak?

• Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    Ben bakıyorum Henüz almadım. Sizde iki tv de varsa güzel bir değerlendirme alabiliriz sanırım. Arada 1000 tl fark var. Şimdiden teşekkürler

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Selam hocam, x85c memnun değilmisin. Flash tan film izlerken altyazı sorunu oluyor mu ayrıca kendiliğinden açılıp kapanma var mı

• Tv den çok menunum usb üzerinde çok rahat film izleniyor buna 4k dahil şimdiye kadar kapanma problemi yaşamadım filmlerde alt yazı problemi yok görüntü kalitesi fena değil

• Digitürk 65xd8505
    Bazı arkadaşlar ips panel ile va arasında kalıp va paneli haklı olarak öne çıkartmışlar fakat, xd8505 te kullanılan ips diğer serilerdeki gibi değil arkadaşlar, incelemeden ön yargılı yorumlardan kaçının insanlar tv alma arifesinde yanlış yönlenmesin. İps kötüdür deyip kestirip atmayın bence.

Bu mesaja eklenen görseller:

2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak reis -- 19 Mayıs 2016; 15:00:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, bakıyorum inceliyorum bende. Xd85 ile x8505 arasında karar vereceğim.

• quote:

43 inç olanın 4k sı yok ama nasıl olacak?

43. 4k sı mı olurmuş. fullhd olsun yeterli.
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Merhaba, PES_21_Murat

Sony 55XD9305 öneririm fiyat performans olarak piyasadaki en iyi 55" 4K TV dir.

7.389,00 TL (Tek Çekim Fiyatı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr Hardware -- 19 Mayıs 2016; 16:45:48 >

• quote:

43 inç olanın 4k sı yok ama nasıl olacak?

43 inchte 4K olmaz zaten..50 inch üzerinde 55-65inchlerde 4K işe yarar ...43-46 SD-HD lerde sınır, 50 DHD de sınır olduğunu düşünürsek üstü ebatlarda Full HD lerde kırılma, pikselleşme yaşanır o sebeble adamlar Büyük salonlar için 4K üretmişler..Aradaki görüntü bozulmasını engellemek için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 19 Mayıs 2016; 17:59:21 >
  • Dr Hardware kullanıcısına yanıt
    55xd9305 kullanan arkadaşlar normal hd yayın görüntüsü resmi koyabilir mi? Samsung 55ks9500 ile bu tv arasında kaldım. Yıllardır Samsung TV kullanan biri olarak Sony beni memnun eder mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.