Şimdi Ara

2016 SAMSUNG TİZEN TV (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.342
Cevap
38
Favori
168.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atabey444

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

puhutv uygulaması gelmiş Tizen işletim sistemine, indirdim ve çok memnun kaldım. Baya bi performanslı çalışıyor. "Fi" diye yeni bi yerli internet dizisi başladı, oradan izliyorum. Üstelik bir çok eski/yeni yerli diziler ve filmler de mevcut, hem de tamamen ücretsiz.

Ben indirdim ama açmadı hiçbirşey dönüp duruyor ortadaki şey. Sildim

Bende puhu tv indirdim ama bende de açmıyor ortadaki yuvarlak dönüp duruyor sorun yaşayanlar nasıl aştı var mı yeni bir bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

3 ay önce 6000 TLye bulunca 60ks8000 şu an en ucuz 7500 görünüyor. Onlarda satma peşinde değil zaten herşey Haziran temmuz gibi belli olur. Beklemekte fayda var. Mağazalar genelde bir önceki seri tvleri ellerinden çıkarmaya çalışacak yeterki 2017 serisi raflara gelsin.
    Samsung büyük tv günleri başlayınca Galaxy s8 hediye edecek. Telefonu 4000 TL ye elden çıkaracak biri 2017 q7 veya Q8 10 bin liraya alınır ama dediğim gibi önce telefona müşteri bulmak gerek. Kullanırım diyenler için bence güzel kampanya olur. Öyle ürkütücü bir fiyat politikası olacağını sanmam sonuçta oled gibi bir rakipleri varken ister istemez fiyatları revize edecekler. Sabır etmek gerek

Hocam en son 6600 lere düştü. Kur yükselince 7000 i geçti fiyatlar. Ben 6700 Den aldım 3 taksit.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Tv lerde de sanırım öyle 9 12 taksit devri bitti sanırım 4 veya 6 taksiti geçmiyor devletin yaptığı yeni yasa dan dolayı. Aslında bu çok kötü oldu ödeme gücü olmayanlar nasıl alacak bari tv lere dokunmasalardi.6 nin üstüne 3 4 taksit otomatik veren kartlar da var tabii

Hayırlı olsun hocam. A5 mi verecekler?

6700 bence çok iyi fiyat a5 1700 dersek tv 5000 tl ye gelmiş oluyor. Çok iyi bende 6869 tl + a5 aldım.
  • quote:

Hayır hocam yılbaşı öncesi s7 kampanyasıyla aldim.s7 yi 2100 e sattım bir günde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

Hayır hocam yılbaşı öncesi s7 kampanyasıyla aldim.s7 yi 2100 e sattım bir günde.

En karlı sen almışsın sanırım tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

En karlı sen almışsın sanırım tebrik ederim.

Tşk ederim.kampanyanin son günü almıştım bir arkadaşla. O da havale ile 6600 e almıştı smartevimden.

• Arkadaşlar bizim ufaklık tvnin smart menüsündeki canlı tv kutusunu kaldırmış bir türlü ekleyemedim. Eklenebiliyor mu bilen var mı?
  • boyieee kullanıcısına yanıt
    Kaynaklar menüsünden tekrar eklenebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim akşam tekrar bakayım kaynaklarda da sanki yok gibiydi ama olması da lazım tekrar bakayım.
  • Youtube de gördüm yurt dışında yaşayanlar Q7 Q8 Q9 lari çoktan almış evlerinde kullanmaya başlamışlar bile. Bu sene suhd üst segment flat seçenek var üstelik 60 inç deil 55 inç olacak ama işin kötü yanı 55 inç ten başka düşük model yok. F MODEL FLAT C MODEL CURVED OLACAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 15 Nisan 2017; 0:48:39 >
    Nasıl. Satabildiniz bildiğim. Kadarıyla telefona fatura vermiyorlar tv ile tek fatura oluyor orada hediye 0 TL olduğu yaziyordur.telefonu alan kişi faturasını ister.siz ne verdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Nasıl. Satabildiniz bildiğim. Kadarıyla telefona fatura vermiyorlar tv ile tek fatura oluyor orada hediye 0 TL olduğu yaziyordur.telefonu alan kişi faturasını ister.siz ne verdiniz

Telefon Hediye olduğu için fatura yok. Sadece üzerinde imei numarası yazan sevk irsaliyesi gönderdiler telefonun yanında. Bir tanede bilgi kartı gönderdiler sevk irsaliyesini kaybetmeyin diye. Sevk irsaliyesi garanti belgesi oluyor. Hediye de olsa garanti vermek zorundalar.Tek dezavantaji Telefon ücreti yazmadığı için para talep edemiyorsunuz sadece değişim yapılır. Zaten faturalı ve ücreti yazan ikinci el telefon alsanizda fatura sahibi olmadan thkk ye giderseniz kaybediyorsunuz. Geçen ay akrabaya aldigim g3 için thkk dan ; fatura sahibi basvurmadigii için davayi kaybettiniz diye kadar çıktı. Bu nedenle telefon sattığım kişi için bir dezavantaj kalmıyor. Ben ona şöyle bir avantaj verdim. TV servise gider ve para iadesi çıkarsa telefonu geri aynı fiyata alacağımi söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 16 Nisan 2017; 23:24:31 >

Telefonu alan kişiye garanti yerine geçsin diye sevk irsaliyesi ve imei numarasi yazan kağıdı fotokopisi nimi verdiniz.ayrıca evet tv servisten dolayı para iadesi olursa telefonuda geri istiyor. Ama telefonda hiçbir çizik dahi olmaması gerekiyor sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Telefonu alan kişiye garanti yerine geçsin diye sevk irsaliyesi ve imei numarasi yazan kağıdı fotokopisi nimi verdiniz.ayrıca evet tv servisten dolayı para iadesi olursa telefonuda geri istiyor. Ama telefonda hiçbir çizik dahi olmaması gerekiyor sanirim

Sevk irsaliyesini verdim. İmei sevk irsiyesinde yazılı. Telefonda hiç çizik olmayacak olması sorun yaratır sanırım. Bu tür kampanyalar Samsung'un isine geliyor. Telefonu kabul etmezlerse 3000 lira maliyet çıkarırlar

Tv Arıza iade değişim konusunda telefonu geri istemeseler çok iyi olcak aslinda

• 55JU7000 tv iyi güzel ama uygulamalardan çıkış yapmak istediğimde çıkmıyor.

Puhu tv çıkış için ne kadar uğraşsam da smart düğmesine basmadan çıkış yapamıyorum, böyle olunca da tekrar açtığımda çalışmıyor, çalıştırmak için mecburen fişi çekip takıyorum.

TRT4K ayarlayamadım bir türlü, sebebini bilmiyorum. Sıkılmaya başladım neden bu kadar kötü tizen
  • mentalform M kullanıcısına yanıt
    Bende hiç bi yerde bilgi bulamadım 40 yada 43 inch bi tv alıcam 2017 ler hakkında hiç bi bulamadım beklesem mi ku 7000 mi alsam bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

Bende hiç bi yerde bilgi bulamadım 40 yada 43 inch bi tv alıcam 2017 ler hakkında hiç bi bulamadım beklesem mi ku 7000 mi alsam bilemedim.

50 hz tv alınmaz özellikle film izliyor ga da oyun oynuyorsanız.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.