Şimdi Ara

2016 SAMSUNG TİZEN TV (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.342
Cevap
38
Favori
168.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün kuruldu zaten, yarın değişim yaptırcam. Bu şaka değil 6. değişime giden tv olcak:/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalizma_26 kullanıcısına yanıt
    Yuh 6 mı. Hepsi mi ışık sızması? Ks serisi mi bunlar

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Yok, şöyle anlatayım kısaca..2 tane sıfır diye teşhir yollandı..Onlar KU serisiydi..Sonra başka bir yerden KS serisi aldım, onda da 2 defa siyah olması gereken smart hub kablosu gri çıktı siyah olması gerekirken, bende herhalde yine toplama TV yolladılar sandım. O ikisinide iade ettim. Sonra Samsung bayiiden aldım, bir baktım ondada kablo gri, son seride gri kablo çıkıyor herhalde diye durumu kabullendim ama bu seferde bu çıktı..

Değişim. Rapor onaylanmadan olmuyor en az 6 ay sürüyor. Ortalama 1.5 yıl uğraştıniz sanirim

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Yoo çok kolay değişim oldu, servis değişim yada iade diye rapor tutuyor zaten..1.5 ayda 5 Tv oldu, yarın 6 olcak işte:/

• Ya beyler birsey soracagım tv alalı 5 ay oldu ama bugün farkettim tvnin arkasında tam ortasinda arka kapam açıkmış biç bakmamıştım sizce servisi cagırsam degisim falan olurmu

Pire için yorganı yakmışsn hocam. Ben dahil 3 arkadaşa daha aldık hepsinde gri kablo çıktı. Keşke sorsaydın.

normal bence degisimlik bir durum yok yukardaki logo olmasa orasida sol taraf gibi olacak buyuk ihtimalle
    Millet ışık sızmasından iade etmekte sıkıntı yaşıyor sen gri kablo çıktı diye defalarca iade etmişsin, ilginç.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Bende hiçbir diziyi açmadı nasıl program yapmışlar diye söylendim. Farklı günlerde denedim yine aynı
  • arkadaşlar telefonu kumanda olarak kullanmak için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz. smart view pek kullanışlı gelmedi bana

• Benim iade etme sebebim televizyonun toplanmış olduğunu düşünmemdendi, ki zaten teknosa gri kablo olayını samsung merkeze sorduğunda öyle bişeyin olmaması gerektiğini söylemiş, artı samsung yetkili satıcılarına sorduğumda imkansız öyle çıkması demişlerdi, yoksa gri kablo çıkabileceğini düşünsem zaten iade etmezdim. Ama işte herkes başka bişey diyince en sonunda daha fazla para verip samsung yetkili bayiisinden aldım tvyi. Ondada şimd ışık sızma problemi çıktı. İlk teknosadan aldığım panel iyidi aslında, bunun kadar ışık sızması yoktu, keşke onu iade etmeseydim diye düşünüyorum şimdi..Yani kısaca bilgi kirliliği kurbanı oldum bir nevi.

Bu arada samsung bayiisinden aldığım tvnin kablosu gri çıktı, demekki son partilerde böyle, ama yetkili servis bile bana bunun olmaması gerektiğini söyleyince insan ne oluyor diyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma_26 -- 4 Nisan 2017; 13:20:18 >
  • 2017 modeller ne zaman satışa çıkıyor?Çok acil olmamakla birlikte bir televizyon ihtiyacım olacak.Eğer çok uzun bir süre yoksa beklemeyi düşünüyorum
    Valla ben senin yerinde olsam çek alır 2017 modelleri bekler ondan alirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

2017 modeller ne zaman satışa çıkıyor?Çok acil olmamakla birlikte bir televizyon ihtiyacım olacak.Eğer çok uzun bir süre yoksa beklemeyi düşünüyorum

2017 seri en ucuz samsung tv 2999 dolar yani gümrüğü vergisi komisyonu şusu busu olmadan 11bin lira ona göre bekleyin.
    2017ler 2016 geliş fiyatı gibi olmayacak o yüzden 2016 içinde büyük indirim beklemeyin
  • Q8 vs ks8000

https://youtu.be/zvFtRSO3mkI

• Çok ufak farkta olsa ks8000 daha ayrıntıyı gösteriyor gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 4 Nisan 2017; 14:50:56 >
  • Ks9500 vs Q8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 4 Nisan 2017; 15:4:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Valla ben senin yerinde olsam çek alır 2017 modelleri bekler ondan alirdim

60 inç olmasından dolayı bunu istiyorum ben. 2017 lerde 60 inç yok sanırsam..

• 49 Ks8500 vs 55uk7350 hangisini önererirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.