Şimdi Ara

2016 Renault Talisman (ANA KONU) (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.233
Cevap
51
Favori
282.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyak indirimi ile 15-20k indirimli alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 40karakule40

quote:

Orijinalden alıntı: Slauson

quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

quote:

Geçen gün aldım. 1.6 160 icon tüm opsiyonlarla 157bin fiyat verdiler. Cam tavan yoktu sanırım sadece. Fiyatlar epey yüksek.

Liste fiyatında da cam tavan hariç opsiyonları topla 158 civarı yapıyor zaten. Ekstra indirim yapmıyorlar sanırım.

Test ettim. Çok güzel makina. VW kullanıcısı olarak Passat'a 10 basar tabiri caizse. Ancak bu fiyatlarla marka algısını kırmaları zor. Ocaktan sonra üstelik 15bin liraya yakın zam koyacaklarmış.

Ben "Passat a 10 basar" kısmına katılmamak ile beraber ikisininde birbirine üstün yönleri olduğunu düşünüyorum. Ben kalbimi dinledim Talisman aldım abim mantığını dinleyerek passat aldı. Ikimizde memnunuz. Ancak şu bir gerçek araştırmalara göre Türkiye de araç alan 100 kişiden sadece 8 kişi aldığı araç hakkında detaylı bilgiye sahip. Bu da bizim ülkemizde alınan şey hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğumuzu ortaya koyuyor. Yani fiyat ucuz mu az yakiyor mu parçası ucuz mu ? Kriterler bu kadar sığ MALESEF !!!
    Ancak insanımızı bu şekilde düşünmeye iten ekonomik nedenleri gözardı etmemek gerek tabiki.

Hocam B8 passat uzun süreli kullanımıma göre Golf 7'den bile aşağıda. Talisman'ı çok beğendim. Umarım piyasası oluşur, bende almayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Geçen gün aldım. 1.6 160 icon tüm opsiyonlarla 157bin fiyat verdiler. Cam tavan yoktu sanırım sadece. Fiyatlar epey yüksek.

Liste fiyatında da cam tavan hariç opsiyonları topla 158 civarı yapıyor zaten. Ekstra indirim yapmıyorlar sanırım.

Test ettim. Çok güzel makina. VW kullanıcısı olarak Passat'a 10 basar tabiri caizse. Ancak bu fiyatlarla marka algısını kırmaları zor. Ocaktan sonra üstelik 15bin liraya yakın zam koyacaklarmış.

Ben "Passat a 10 basar" kısmına katılmamak ile beraber ikisininde birbirine üstün yönleri olduğunu düşünüyorum. Ben kalbimi dinledim Talisman aldım abim mantığını dinleyerek passat aldı. Ikimizde memnunuz. Ancak şu bir gerçek araştırmalara göre Türkiye de araç alan 100 kişiden sadece 8 kişi aldığı araç hakkında detaylı bilgiye sahip. Bu da bizim ülkemizde alınan şey hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğumuzu ortaya koyuyor. Yani fiyat ucuz mu az yakiyor mu parçası ucuz mu ? Kriterler bu kadar sığ MALESEF !!!
    Ancak insanımızı bu şekilde düşünmeye iten ekonomik nedenleri gözardı etmemek gerek tabiki.

Hocam B8 passat uzun süreli kullanımıma göre Golf 7'den bile aşağıda. Talisman'ı çok beğendim. Umarım piyasası oluşur, bende almayı düşünüyorum.

Bende golf ün Passat ında içinde olduğu D sınıf araçlardan üstün yönleri olduğunu düşünenlerdenim. Ancak genel anlamda passat golf den daha iyi Ancak B8 daha özensiz ve acele çıkarılmış bir kasa olduğu konusunda hemfikirim. Tabi kide Talisman inda eksiklikleri var. Olmaması mümkün değil ancak Talisman in şöyle bir artısı var. Piyasada yer edinmek için iyi olmak zorunda olması Passat in ise var olan kredisini kullanması bence özeti bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende golf ün Passat ında içinde olduğu D sınıf araçlardan üstün yönleri olduğunu düşünenlerdenim. Ancak genel anlamda passat golf den daha iyi Ancak B8 daha özensiz ve acele çıkarılmış bir kasa olduğu konusunda hemfikirim. Tabi kide Talisman inda eksiklikleri var. Olmaması mümkün değil ancak Talisman in şöyle bir artısı var. Piyasada yer edinmek için iyi olmak zorunda olması Passat in ise var olan kredisini kullanması bence özeti bu.

Aynen öyle hocam.

• Reno logosunu sök vw logosu koy 50 bin satar 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vpx1

Reno logosunu sök vw logosu koy 50 bin satar &#128512;

+1
  • hemide kamanlı H kullanıcısına yanıt
    bizim arkadaşa aldık satarken haber veririm sedefli beyaz cam tavan 160 bg,ne zamana dek lazım sana araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vpx1

Reno logosunu sök vw logosu koy 50 bin satar 😀

aynen hocam
  • 2016-2017 model Talisman fiyatları sitede güncellendi. Dikkatimi çeken nokta, tüm modellerin fiyatı değişirken Touch 1.6 130 hp edc 2016 fiyatı hem düşmüş bende 2017 fiyatı İLE arasında uçurum fark olmuş. Diğer modelleri 2016-2017 arası fark 5-6 binden tl fazla değil! Sizce bu durumun nedeni nedir? Aldığım aracın 2016 fiyatı düşmesi ve diğerlerine göre kayıp yaşaması açıkcası canımı sıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulu_42

2016-2017 model Talisman fiyatları sitede güncellendi. Dikkatimi çeken nokta, tüm modellerin fiyatı değişirken Touch 1.6 130 hp edc 2016 fiyatı hem düşmüş bende 2017 fiyatı İLE arasında uçurum fark olmuş. Diğer modelleri 2016-2017 arası fark 5-6 binden tl fazla değil! Sizce bu durumun nedeni nedir? Aldığım aracın 2016 fiyatı düşmesi ve diğerlerine göre kayıp yaşaması açıkcası canımı sıktı

Gerçekten garip bir durum
  • Bu araça fıstık yeşili rengi ne yakışır ama .Sanırım renaultun hiç bir modelinde fıstık yeşili rengi yok
  • Talismanın 2017 anahtar teslim fiyatlarını atabilecek varmı?
  • 2016 Renault Talisman (ANA KONU)

2016 Renault Talisman (ANA KONU)

• Müşteri hizmetlerine yazılı olarak Benzinli Talismanı sordum aldığım cevap aşağıda

Talisman modelimizde şuan için farklı bir versiyon bilgisi bulunmamaktadır. Markamız adına tarafımıza ulaşım sağladığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    Renault Müşteri Hizmetleri
    ref:_00Db0cZvn._500b0xGK33:ref
  • Memleketin ekonomik hali yüzünden koca talismanı 1.2 edc ile gelse diye düşünür oldum. Tamam belki saçma ne yaparsın hayaller ve gerçekler
  • 1.6 160 hp motoru kullananlar sehir ici yakit tuketimini ortalama hiz vererek paylasabilir mi?

Tesekkurler
  • Benzinli gelse superb i geçerdi çok net neden gelmiyor ilginç lpg ile uyumlu olması çoğu insanı cezbedecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto55

Benzinli gelse superb i geçerdi çok net neden gelmiyor ilginç lpg ile uyumlu olması çoğu insanı cezbedecektir.

Haklısın bence. Model olarak oldukça güzel. 1 ay kadar önce Konya taraflarında beni solladı. Gözlerimi üstünden alamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto55

Benzinli gelse superb i geçerdi çok net neden gelmiyor ilginç lpg ile uyumlu olması çoğu insanı cezbedecektir.

1.6 Turbo Benzinli 200 HP 260 Nm. 0-100 7.6 sn. Max hız 237 km/h.
    1.6 Turbo Benzinli 150 HP 220 Nm. 0-100 9.6 sn. Max hız 215 km/h.

Şimdi bu araçları getirmiş olsaydı bugune kadar sattıkları dizelleri kime satabilirlerdi ki ? Maalesef hala dizel ucuz efsanesi kafalardan silinemedi...

Aracım normal kullanım da ortalama 20-25 kuruş, Gaz pedalının döşeme halısına gömüldüğü ve ortalama benzin tüketimimin 19.5L/100 km oldugunda da 5o kurus civarı yakmakta. Zaten benzin tüketimide 50 60 krs civarı idi. Tüm degerler benim kullanım stilime göredir

Yani bir depo LPG yaklaşık 32 Litre ile 150 km yada 450 km gidebiliyorum. Aracımı ilk aldıgımda hepsini denemiş forumdada yazmıstım.
    https://forum.donanimhaber.com/yildiz-otogaz-laguna-iii-2-0-turbo-prins-vsi-2-montaji-ilk-ornegi-olabilir--62461168#62461168

Bilgilerinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 18 Ocak 2017; 3:20:16 >

• Arkadaşlar iyi hoş da Talismanın avrupada satılan 1.6 benzinli motorunun hacminin 1618 cc olduğunu hatırlatmak isterim..bu da ÖTV'de bir üst vergi dilimi demek oluyor ki arabanın fiyatını varın siz hesaplayın...yine de ben buna katlanırım diyenler için özel sipariş de olsa getirtmeleri gerekir diye düşünüyorum..ancak Talisman henüz bence istenilen satış değerlerine ulaşamadığından bu tür maceralara gireceklerini de hiç ihtimal dahilinde görmüyorum açıkçası..
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.