Şimdi Ara

2016 NİSSAN PULSAR TÜRKİYEDE 59 BİN 900 TL DEN SATIŞA SUNULABİLİR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Donanim tablosuna baktığımda Visia donanımında alınabilir olduğunu gördüm, en azından ihtiyaçları karşılayacağını düşünüyorum. Ha birde çift bölgeli klima, otomatik yanan farlar, aleminyum jant, otomatik kararan dikiz aynası, arka kolçak olsaydı daha bir güzel olurdu. bu arada nasıl oluyorsa manuel kararan dikiz aynası varmış visia da

Pazarlıkla 1.2 otomatik viteslisi 59 küsüre alınır diye tahmin ediyorum (ki başka bir araç yok galiba bu fiyata), firmaların yıl sonu pazarlıklarıyla indirimlerin fiyat etiketinden ortalama 3-4 bin lira civarı aşağıda olduğunu görüyorum. tek sıkıntı ikinci eli??
  • Sayın gelibolu 1915 babanıza aldığınız arabayı güle güle ve sağlıkla kullanın.
    ben de bu ay(aralık 2016) 1.2 benzinli otomatik ntek için sipariş verdim (73.250 tl) ancak hala kafamda olan bir soru beni çok rahatsız ediyor.
    bu da yokuş destek sisteminin olmaması,babanızın bu arabayı kullanırken yaşadığı deneyimleri biraz daha detaylı anlatırsanız sevinirim.
    yokuş kalkış desteğinin olmaması, yakıt sarfiyatı, çekişi, yol tutuşu ... gibi.
    (bu konudaki bilgilendirmeleriniz bana çok yardımcı olacak, çünkü akşam siparişi iptal etsemmi diye yatıyorum sabah yok canım güzel araba diyorum.)
    deneyimleri olan arkadaşlarda ilave bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.
  • Sayın sezeray888 siz de görüşlerinizi biraz daha detaylı aktarabilirseniz çok sevinirim.(siz aracı kullanalı uzun bir süre oldu sanırım.)
    Herkeze selam ve saygılar
  • Forumda okuduğum "nissan micra cvt şanzıman tamiri için 39 bin tl " istendiğini okuduktan sonra nissan a uzağım. Ama pulsar çok iyi görünüyor.
  • aracı merak eden olursa yardımcı olabilirim aracın 1.5 dci ntec olanını aldık.
  • Bende 1.2 otomatik pulsari yarın denemeye gideceğim, memnun kalırsam almayı düşünüyorum Liste Fiyatı 63.400 civarında sanırım 60 a alınır ama bos donanım düşünüyorum fiyattan dolayı, bakalım yarın bi deneyelim
  • Aracı denedim güzel geniş konforlu bir araç açıkçası piyasadaki c segmenti araçlardan bi eksiği yok fazlası daxyok, detay vermek gerekirse arka koltuklarin bulunduğu alan daha geniş, kabin ici daha ferah, fiyat olarak avantajlı, eksi yönlerini söylemek gerekirse iç tasarım olarak bana eski geldi yani en azından direksiyon tasarımı daha farklı olmalıydı,

Sonuca gelmek istersek aracı almadım kendimce sebeplerim aracın az yakıyor dahi olsa mevcut benzin fiyatlarından dolayı yüksek olması, piyasa ya yeni girmesi sebebiyle satacak olduğumda fazla zarar edecek olmam
  • Aralık sonunda parasını verdim, 13 ocakta 62000e visia otomatik olanı aldım, çocuk olacak yaza doğru. Puset bebek arabası falan koyacağım için geniş ve karim da kullanacağı için otomatik olması gerekiyordu. Çok da param olmadığı için c sınıfı otomatik en uygun bu aracı aldım. Otomatigi hız sevenler için iyi olmayabilir ama geçiş sarsıntı diye birşey yok, çok sessiz bir araç. Yokuşlarda falan gayet hızlanarak çıkabiliyor motor konusunu beğendim. Arka koltukta oturanlar çok rahat ediyorlar, öyle ki arka koltuktaki eşyalara falan uzanamazsınız önden. Aklıma gelenler bunlar. Sorulariniz varsa alabilirim. Fan boy değilim iyi kotu tartışırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendine vandal

Aralık sonunda parasını verdim, 13 ocakta 62000e visia otomatik olanı aldım, çocuk olacak yaza doğru. Puset bebek arabası falan koyacağım için geniş ve karim da kullanacağı için otomatik olması gerekiyordu. Çok da param olmadığı için c sınıfı otomatik en uygun bu aracı aldım. Otomatigi hız sevenler için iyi olmayabilir ama geçiş sarsıntı diye birşey yok, çok sessiz bir araç. Yokuşlarda falan gayet hızlanarak çıkabiliyor motor konusunu beğendim. Arka koltukta oturanlar çok rahat ediyorlar, öyle ki arka koltuktaki eşyalara falan uzanamazsınız önden. Aklıma gelenler bunlar. Sorulariniz varsa alabilirim. Fan boy değilim iyi kotu tartışırız

Hocam dizelin fiyatını sordunuz mu indirim yapıyorlar mı? Bir de renk bulunuyor mu kırmızı gümüş vs?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mkilinc79

quote:

Orijinalden alıntı: Kendine vandal

Aralık sonunda parasını verdim, 13 ocakta 62000e visia otomatik olanı aldım, çocuk olacak yaza doğru. Puset bebek arabası falan koyacağım için geniş ve karim da kullanacağı için otomatik olması gerekiyordu. Çok da param olmadığı için c sınıfı otomatik en uygun bu aracı aldım. Otomatigi hız sevenler için iyi olmayabilir ama geçiş sarsıntı diye birşey yok, çok sessiz bir araç. Yokuşlarda falan gayet hızlanarak çıkabiliyor motor konusunu beğendim. Arka koltukta oturanlar çok rahat ediyorlar, öyle ki arka koltuktaki eşyalara falan uzanamazsınız önden. Aklıma gelenler bunlar. Sorulariniz varsa alabilirim. Fan boy değilim iyi kotu tartışırız

Hocam dizelin fiyatını sordunuz mu indirim yapıyorlar mı? Bir de renk bulunuyor mu kırmızı gümüş vs?

Dizel fiyat sormadim çünkü az km yapıyorum ve dizelin otomatik yok. Renk olarak kırmızı alacaktım sadece kırmızı kalmıştı şansıma

ben alırken fiyatlar kampanyaliydi, 1200 lira indiler sadece zor bela aralık sonu diye. Paspas ve park sensoru verdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.