Şimdi Ara

2016-17 Sezonu Galatasaray-Fenerbahçe Rekabeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan bu iki takım 3-4. sıradalar. Sizce lig bitiminde sıralama nasıl olur? Ben fenerin 3. olcağını düsünüyorum. Galatasaray 4 yıldızlı oldugundan 4.lük yakışır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Biri iplesin adamı o kadar konu açmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Biri iplesin adamı o kadar konu açmış

Yokki sizinkilerin yazcak biseyleri, hepsi magaralarina girmis sezonun bitmesini bekliyolar.

• 89.oluruz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

quote:

Yokki sizinkilerin yazcak biseyleri, hepsi magaralarina girmis sezonun bitmesini bekliyolar.

Sizinkiler iplememiş yalnız

• Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    Süperlig bölümüne açtım konuyu bizim bölüme değil ben gs ve fb kaçıncı olur diye gs ve fblilere sordum.

Laf sokmaya calismak yerine cevap ver kacinci olursunuz bu yil?

• quote:

Süperlig bölümüne açtım konuyu bizim bölüme değil ben gs ve fb kaçıncı olur diye gs ve fblilere sordum.

Laf sokmaya calismak yerine cevap ver kacinci olursunuz bu yil?

Sizin ezeli rakibiniz bursaspor ile trabzonspor git onlara konu ac. Rakibimiz olmaniz icin 8 sene ust uste sampiyon olmaniz lazim

iskenderbeyli gruptan cikamayan kiev gazisi takimin taraftarındaki havalara bak

• coobain kullanıcısına yanıt
    Tipe bak kendin krasnodar diye semt takımına elendin o sene başında yaptığın skrtel, wanderwiel bilmem ne sözde dünya starlarıyla.

Beşiktaş şuanda da sizden büyük kulüp, 8 sampiyonluk daha alsak o zaman da bize kedinin ciğere baktığı gibi bakarsiniz ha suanda da bakiyosunuz zaten o da ayri konu.

• quote:

Ee fikrini söylesene kaçıncı olurlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs 3. olur Tudor yeni bir hava katmış takıma. Fener daha da gerileyebilir ligde. Kupayı alırlar büyük ihtimalle. Ha bi de Gs'yi yenerler deplasmanda o kadar.
  • quote:

Tipe bak kendin krasnodar diye semt takımına elendin o sene başında yaptığın skrtel, wanderwiel bilmem ne sözde dünya starlarıyla.

Beşiktaş şuanda da sizden büyük kulüp, 8 sampiyonluk daha alsak o zaman da bize kedinin ciğere baktığı gibi bakarsiniz ha suanda da bakiyosunuz zaten o da ayri konu.

Besiktas bizden buyuk kulüp demek. Anliyorum seni

Babana dedene sor anlatsın der yine

• Fb 3. olur gs 5. olur ts gecer gsyi

• ne halleri varsa görsün, bundan sonra 2. için yarışırlarsa başarı saysınlar.

Biri bu arkadaşa matematik öğretsin.

Foruma girerken en basitinden basit matematik işlemleri ile giriş yapılsa bu arkadaş ve onun profilindeki şahısların dışarı kalıp trollük bile yapamayacak olması üzücü

• quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

Biri bu arkadaşa matematik öğretsin.

Foruma girerken en basitinden basit matematik işlemleri ile giriş yapılsa bu arkadaş ve onun profilindeki şahısların dışarı kalıp trollük bile yapamayacak olması üzücü

Benim dediğimde yanlış yok. Onceki konularda cevabini verip susturdum gelmis burda konusuyor. Iq testi yaparak almalari lazim ki senin gibi bos insanlar giremesinler foruma

Bu şahıs dediğinin hala savunmakta demek ki sadece matematiği kıt değil şaşırmadım da zaten.

Boş insan kim belli oluyor.hayatında en büyük amacı ve gayesi donanım haber forumlarında trollük yapmak olan başka bir hedefi amacı hobisi olmayan onu da beceremeyen bir insan işte.

Allah anasına babasına sabır versin

• quote:

Beyler 3.lük sizin uzmanlık alanınız bana ne soruyorsunuz ? Yıllardır 3. olup durdunuz, daha bu sene Şampiyonlar Ligi'nde 3. oldunuz geçen sene Avrupa Ligi'nde 3. oldunuz ondan önce istikrarlı şekilde senelerce 3. oldunuz.

Bu konuda tecrübeli olan sizsiniz, benim size sormam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

Bu şahıs dediğinin hala savunmakta demek ki sadece matematiği kıt değil şaşırmadım da zaten.

Boş insan kim belli oluyor.hayatında en büyük amacı ve gayesi donanım haber forumlarında trollük yapmak olan başka bir hedefi amacı hobisi olmayan onu da beceremeyen bir insan işte.

Allah anasına babasına sabır versin

O anlattigin profil sensin ne zaman foruma girsem beni alıntı yapmışsın. Önceki konuda gercekleri yediremiyorsan girme foruma demistim yedirebiliyorsun demek. Genis olmak kendi tercihin yapcak bisey yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.