Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
65
Favori
344.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonic35

http://www.philips.com.tr/c-p/55PUS7600_12/7600-series-guecuenue-androidtmden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-pixel-precise-ultra-hd-oezellikli-4k-uhd-sueper-ince-tv/destek

Link deki ürün 55pus7600 son yazılım version:000.005.038.028, zip dosya , 876.3 MB, tüm koleksiyonu 16 Aralık 2015 Çarşamba

http://www.philips.com.tr/c-p/49PUK7150_12/7000-series-guecuenue-androidtmden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-pixel-precise-ultra-hd-oezellikli-4k-uhd-ultra-slim-tv/destek

Bu link deki ürün 49puk7150 son yazılım version:000.005.038.028, zip dosya , 876.3 MB, tüm koleksiyonu 16 Aralık 2015 Çarşamba

Aynı şekilde 7100 için de aynı yazılım geçerli

evet doğru söylüyorsun gelsin bizde yükleyelim o zaman sen de 7600 vardı değil mi

• ben şu an şirketteyim. akşam 18:00'da yükleyebilirim ancak:)) yüklemeyi yapan arkadaşlar görsel olarak burada paylaşım yapsın lütfen :) (TRT4K vs diğer özellikler ile alakalı)
  • sabır en büyük erdem. bende işyerindeyim indirip artık usb de yazılımla birbirimize bakarız aksama kadar :) aksam kısmetse yuklerız.
  • Bu forumda 4k ile ilgili bütün mesajlar silinse 1-2 sayfa anca olur bu forum.... :) :)
  • Güncel Aldığım Bilgi Arkadaşlar,

Bu VS 7000 tüm seri için uygun, model ayrımı yok, sadece bayi ve ürün sorumlulularında olma nedeni henüz stabil değil test aşamasında olması, az olsa suan TV de bir yavaşlık yapıyormuş, bu nedenle web sitesine yüklenmemiş.

ilerleyen zamanlarda stabil yazılım bu yavaşlık sorunuda giderildikten sonra ayrı bir sürüm numarası ille webe yüklenecekmiş, o yüzden şimdi güncellesenizde stabil yazılımı da yükleyebileceğiz.

gelen yenilikler

TRT4 K
    bilinmeyen Kaynaklar harici APK
    Mouse desteği

daha ne olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: skull67

quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

http://www.philips.com.tr/c-p/55PUS7600_12/7600-series-guecuenue-androidtmden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-pixel-precise-ultra-hd-oezellikli-4k-uhd-sueper-ince-tv/destek

Link deki ürün 55pus7600 son yazılım version:000.005.038.028, zip dosya , 876.3 MB, tüm koleksiyonu 16 Aralık 2015 Çarşamba

http://www.philips.com.tr/c-p/49PUK7150_12/7000-series-guecuenue-androidtmden-alan-3-tarafli-ambilight-ve-pixel-precise-ultra-hd-oezellikli-4k-uhd-ultra-slim-tv/destek

Bu link deki ürün 49puk7150 son yazılım version:000.005.038.028, zip dosya , 876.3 MB, tüm koleksiyonu 16 Aralık 2015 Çarşamba

Aynı şekilde 7100 için de aynı yazılım geçerli

evet doğru söylüyorsun gelsin bizde yükleyelim o zaman sen de 7600 vardı değil mi

skull67, takip ediliyorsun.. :)

• skull67 S kullanıcısına yanıt
    10 numaea haber.Muthiş.Biz yukliyelim kendimiz test ederiz.:)))Apk olayi super oldu..Kodi ve sopcast,acestram yuksek cozunurlukte canli maçlar:))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouse desteği geldiğine göre ileride sony'de olduğu gibi aksesuar olarak akilli bir kumanda piyasaya çıkarmı ki?

• skull67 S kullanıcısına yanıt
    7100 var.
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Acestream'i nerden yüklediniz ben yükledim yayınlar açılmadı sildim.
  • Plexus ayarlarinda baslangicta moduller yuklemeyi aktif edin.sobra plexusa girince otomatik yukuyor acestreami.

Plexus'a girince ilk sopcast-acestream yükledi başka yapılcak birsey varmı ?Yüklerken hepsine evet dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Profesor -- 25 Mart 2016; 12:44:57 >
  • Namazda bile aklıma bu mesele geldi paylaşın nasiplenelim bekliyoruz

• Haberci1981 kullanıcısına yanıt
    Ha bu arada kardeş koskoca xda de seni bekliyor haberin ola.

• Ben sadece ace stream engine yukledim okadar.digerleri apk oldugu için su an kuramıyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet apk/sdcard falan yazdı.
  • byhayati B kullanıcısına yanıt
    kardeşim cumadan geldim güldürdün beni

şuan %58 de 1 saati geçebilir. az biraz daha sabır.
    xda ya satsakmı napsak
  • Haberci1981 kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/android/help/philips-android-tv-t2935545/page70

Farklı ülkelerden mesajlar geliyor güncellemeyi istiyorlar
  • Aynen iste ben o yuzden bu güncellemeyi bekliyorum sopcast için ve opera için:))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dunyada 1 bızde var heralde :D
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.