Şimdi Ara

2015 ÖSYS Yerleştirme sonuçları (ANA KONU) (AÇIKLANDI) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.908
Cevap
43
Favori
80.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamda ben mi dedim gidin bayram tatil yapındiye sakin..Yani bende beklıyorum yapıcak birşey yok.
  • Alakasız kurumların başına olduğu gibi ÖSYM ve Meb 'in başına yanadaşlarını getiren hükümetim tüh sizin yapacağınıız işe.PARALEL , kürt , muhalefet , işsiz vs vs derken öğretmen öğrenci bütün eğitim ile alakalı vatandaşlarımızı kendinize düşman ettiniz yazıklar olsun....
  • Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Lafım sana mı sence müdür :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feedbask kullanıcısına yanıt
    Bakmayin bana aciklanmadigi her dakika herseyi tersten anliyorum :)

• Ankara 'dan aldığım bilgiye göre (Güvenilir kaynaktır , ihtimal yüksek ) Bugün SAAT 17-18 ARASI AÇIKLANACAK....
  • KESİN BİLGİ BUGÜN SAAT 17-18 ARASI.

Kaynak neresi diye terbiyesizlik yapan olmasın bu bilgi gerçekten güvenilir bir professör tanıdıktan alındı...
  • Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Konuştuğun kelimeye bakar mısın? Sanki oturup elle tek tek yerleştirme yapıyorlar.Yapsalar bile bayram neyine onların,burada yüz binlerce insan beklerken.Bana kalırsa 2 günde bile açıklarlar,sonuçta sistem otomatik ve kısa sürede yerleştirmeyi yapıyor.
  • Hadi buyur

• ANLATAMIYORUM MİLLETE SONUÇLAR BELLİ.

KPSS 'deki rezalet yüzünden aksadı.BUGÜN AÇIKLANACAK DİYORUM , BAK SONRA EL ÖPMEYİN YİNE.

BUGÜN KESİN TAHMİNİ 17-18 ARASI dendi bana , bakalım göreceğiz neler olacağını...
  • Beklemeyin.En erken cuma.Bence pazartesi
  • Tercih mercih yok herkes evine en yakın üniversiteye başvuruyor.

• rooney665 R kullanıcısına yanıt
    Ss alalım,aciklanmayacak bugun. Bakalim kim hakli

• ULAN NİTRO ilk el öpen sen olacan demek

Açıklanırsa bol yağlı az gliserinli bir ayran içersin artık
  • KAYNAK SAĞLAM DİYORUM BUGÜN SAAT 18.00 KADAR BEKLEYİN , SONRA İSTEDİĞİNİZ KADAR SALLAYABİLİRSİNİZ.

SONUÇLAR BELLİ , AKSAKLIK OLMASIN DİYE SON İNCELEMELER YAPILIYOR ...BUGÜN AÇIKLANACAK...
  • Bugünde açıklanmayacak ve biz hala mal mal bekleyeceğiz , işte biz o gün tükeneceğizz
  • Artik aciklansin yeter ya. Insanlarin umutlariyla oynayan troller oluyor sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: rooney665

KAYNAK SAĞLAM DİYORUM BUGÜN SAAT 18.00 KADAR BEKLEYİN , SONRA İSTEDİĞİNİZ KADAR SALLAYABİLİRSİNİZ.

SONUÇLAR BELLİ , AKSAKLIK OLMASIN DİYE SON İNCELEMELER YAPILIYOR ...BUGÜN AÇIKLANACAK...

ne zaman susacaksın tam bir saat versene onun için de
  • Beyler ayın 27'sinde anca açıklanır diyorlar. Pek ümidim yok benim bugün için de
  • 11.36 temizz
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.