Şimdi Ara

2015 jetta trendline ı Comfort a yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi geceler üstadlar değerli yorumlarınız benim için oldukça değerli
    1.2 tsi jetta buldum makyajlı kasa bayi de sıfır km fakat trendline açıkçası güzel bir indirim yaptılar fakat ben hep comfortline almak istedim lakin yok en erken Mart sonu diyorlar ve o zaman a kadar araç siz duramam çünkü ailem var sürekli kullanıyoruz bu sebeple nette biraz baktım
    pak sensörü on arka
    rcd510 ve benzerleri
    Alaşım jantlar

Bunlari alıp taktırSam acaba Comfort gibi olur mu benim ihtiyacım olanlar bunlar yada göze batan diyelim ne yapmalıyım saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

Iyi geceler üstadlar değerli yorumlarınız benim için oldukça değerli
    1.2 tsi jetta buldum makyajlı kasa bayi de sıfır km fakat trendline açıkçası güzel bir indirim yaptılar fakat ben hep comfortline almak istedim lakin yok en erken Mart sonu diyorlar ve o zaman a kadar araç siz duramam çünkü ailem var sürekli kullanıyoruz bu sebeple nette biraz baktım
    pak sensörü on arka
    rcd510 ve benzerleri
    Alaşım jantlar

Bunlari alıp taktırSam acaba Comfort gibi olur mu benim ihtiyacım olanlar bunlar yada göze batan diyelim ne yapmalıyım saygilar

Trend comfort farkı 7.000 TL. Aradaki donanımları yetkili serviste sonradan ekletmeye kalksanız 7.000 TL. den çok daha fazla para ödersiniz. Yalnız bazı parçaları sıfır ayarında internetten yada çıkma ekipman satan yerlerden alırsanız bu iş hem orjinal olur hem de daha ucuza gelir.

Sahibinden sitesinde teyp ve jantları sıfır ayarında bulabilirsiniz. İyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

Iyi geceler üstadlar değerli yorumlarınız benim için oldukça değerli
    pak sensörü on arka
    rcd510 ve benzerleri
    Alaşım jantlar

hocam trend i hiçbir zaman comfort yapamazsınız yapmaya çalışırsanız aradaki farkı kat kat fazlaya geitritrsiniz
    bence comfort alabilecek durumdaysanız kesinlikle bekleyin
    yoksa çoook pişman olacaksınz
    demedi demeyinnn

• Orjınal gibi park sensoru takan yer var mı? Ankara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka park sensoru takman cok zor olur. Onun yerine arka kamera takabilirsin.
    RCD-510 yerine de RNS-510 alirsin (aradaki fark 200 dolar mi ne, navigasyonunda oluyor)

Fakat dikkatli ol derim! 2016 Jetta larda MIB II geliyor artik, yani yeni bir radyo sistemi. O yuzden bence bekle derim. Avantaji ne dersen MirrorLink (Android auto ve apple car play geliyor) telefonunu baglayip telefonunun navigasyonunu kullanabiliyorsun. Bana sorsan ben beklerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThisisaNightmare -- 21 Eylül 2015; 17:11:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.