Şimdi Ara

2015 Ford Mondeo mu WV Passat mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
24.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırma yaptım Passat bulduk yeni kasa gidip baktık. Çocuklar beğenmedi cc bulduk onuda beğenmediler, cok fazla baskı altındayım mondeo konusunda.... ya Mercedes ya mondeo diyolar Mersedes 150 civarı c kasa onuda beğenmiyorlar... cla yı hiç begenmediler arkası çok darmış
    mondeo ya alıştık ondan galiba
    forumu meşgul etmek istemiyorum artık araba aldıktan sonra yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakansol -- 13 Mart 2015; 20:36:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • passatın dengi mondeo değil focustur. mondeo passattan üst segment araçtır. lütfen karıştırmayalım
  • Çocuklara bırakırsan ferrari derler aman görmesinler

• Yeni mondeo hayal kırıklığına uğrattı, öncelikle konsoll, bagaj ve focusla nerdeyse aynı olan daracık iç hacim bir de bagaj kapağını kapatırken sağa sola esnemesi, ucuz kaçtı

Yeni passat da hayal kırıklığı benim için, küçük direksiyonunu ve bir türlü ayarlayamadığım oturma pozisyonunu beğenmedim, o direksiyon göğüse yakışmamış, hayalet gösterge ek siparişle geliyomuş,

Ben ikisini de veto ettim. Mazda 6 ya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansol

Araştırma yaptım Passat bulduk yeni kasa gidip baktık. Çocuklar beğenmedi cc bulduk onuda beğenmediler, cok fazla baskı altındayım mondeo konusunda.... ya Mercedes ya mondeo diyolar Mersedes 150 civarı c kasa onuda beğenmiyorlar... cla yı hiç begenmediler arkası çok darmış
    mondeo ya alıştık ondan galiba
    forumu meşgul etmek istemiyorum artık araba aldıktan sonra yazarım

Hakan mazda 6 al. İkinci el vergi düşünmüyosan. Tek kelime araba. 110 a falan da bırakırlar

• Tamam sagol yarın sabah bi bakarım

• Şimdi inceledim mazda6 cok hosuma gitmedi, vw cc daha mantıklı duruyor , 0-100 8.5 sn fiyata iyi cc ne zaman kasa değiştirecek bilen varmı

• Cc alacaklar sürücü için sağ diz mesafesine dikkat etsinler.

• Mondeo'ya VW logosu çok yakışmış yalnız ilk fotoğrafta.
  • arkadaşlar bizimde mondeo alma taraftarıydık ama yazılanlardan sonra
    içime bi kurt düştü,1.6 tdci 115 ps hakkında bilgisi olan arkadaş olan varmı
    bazı araştırmalarıma göre 1,6 tdci motor kasaya ağır geliyo kaldırmıyor deediler
    bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaş var mı bilgi verirse çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet016

arkadaşlar bizimde mondeo alma taraftarıydık ama yazılanlardan sonra
    içime bi kurt düştü,1.6 tdci 115 ps hakkında bilgisi olan arkadaş olan varmı
    bazı araştırmalarıma göre 1,6 tdci motor kasaya ağır geliyo kaldırmıyor deediler
    bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaş var mı bilgi verirse çok memnun olurum.

Yazılanların çoğu 1.5 EB Euro6 motorun getirilmemesinden ötürü fazla yakması, dizel + otomatik olmaması, vs. hakkında.

1.6TDCI alacaksan sıkıntı yok. Kalın stepneyi çıkarıp ince stepne ile geniş bir bagaj hacmi elde ettikten sonra 10 numara araba.
  • ahmet016 A kullanıcısına yanıt
    2012 titanyum var istanbul şehir içi çok kısa ortalama günlük 20 -30 km sıkışık trafikte 8.1 lt ortalama yakıyor. . Bu kasada 140 kg daha ağır yeni kasaya gore...
    Ama düz vites artık sıkıcı geliyor....
    Bu yeni kasa bana göre taş patlasa şehir içi 7 lt yakar....
    evet 1. Vites kalkiş ağır ama 2. Vitesten sonra çabuk topluyor...
    uzun yolda çok keyifli...

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansol

Şimdi inceledim mazda6 cok hosuma gitmedi, vw cc daha mantıklı duruyor , 0-100 8.5 sn fiyata iyi cc ne zaman kasa değiştirecek bilen varmı

En geç 2017

• bu gün teslim aldım yeni kasayı, ya napalım alıştık forda akşam biraz gezindim, yol tutuş çok güzel, konforu güzel şu an benzini test ediyorum, araba oldukça seri, otomatik far, koltuk ısıtma, led paket, otomatik park, kör nokta uyarısı çok güzel. Içeri ses almıyor, sordum rodaj modaj yok kAfana göre takıl dediler...
    fakat millet gündüz üstüme üstüme sürüyor du sanırım arabayi merak ettikleri için, tuhaf geldi yani
    hafta sonu biraz uzun yol yaparım sorusu olanın sorusunu cevaplarıM. ..şu an 2 mondeo sahibiyim :) öbür arabayı Satıcam ama keşke beyaz alsaydim diyorum bu yakut kırmızı biraz daha genç işi. ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakansol -- 20 Mart 2015; 21:42:16 >

• Beyaz araba her yerde var bence kırmızı iyi olmuş boşverin hayırlı olsun.

• Bir kaç resim
     2015 Ford Mondeo mu WV Passat mı?
  • Sağol
    resimler büyük tek tek yüklüyor
     2015 Ford Mondeo mu WV Passat mı? 2015 Ford Mondeo mu WV Passat mı? 2015 Ford Mondeo mu WV Passat mı? 2015 Ford Mondeo mu WV Passat mı? 2015 Ford Mondeo mu WV Passat mı?

• Renk baya güzelmiş ,hayırlı olsun ,kazasız belasız kullanmayi nasip etsin Allah .

• Allah razı olsun. . Sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.