Şimdi Ara

2015 CRV 1.6 Dizel 160hp ZF9 otomatik Geldi... (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.270
Cevap
53
Favori
186.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu dizellere düp dakılmayoru değilmi

• caucass kullanıcısına yanıt

Dizele tüp takmak. Hem de Honda CRV  

• 2015 Crv var, sabah aracı çalıştıracağım gıygıygıy akü bitmiş. Garanti devam ediyor. fakat akü garantisi 3 yılmış. Akü 2018 de garantiden ücretsiz değişmişti. Daha 2 sene olmadan (7 gün var) tekrar bitti, fakat ücretsiz takılan akünün garantisi yok. Para ile değiştirsen garanti oluyormuş. Çok saçma.  

• fd6 larda da akü çok çabuk gidiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: kralAY

2015 Crv var, sabah aracı çalıştıracağım gıygıygıy akü bitmiş. Garanti devam ediyor. fakat akü garantisi 3 yılmış. Akü 2018 de garantiden ücretsiz değişmişti. Daha 2 sene olmadan (7 gün var) tekrar bitti, fakat ücretsiz takılan akünün garantisi yok. Para ile değiştirsen garanti oluyormuş. Çok saçma.  

Ben uzun zamandır aracımı, " Start-Stop" sistemini kapatarak kullanıyorum. Bu sistem akünün 2 yıl bile dolmadan çabucak bitmesine yol açıyor.

• bende start stop yoktu ama akü çok çabuk gidiyordu

• Aktif kullanılan aracın hiç bir uyarı vermeden Akünün bir anda bitmesini anlayamıyorum.

• cuncan C kullanıcısına yanıt

start-stop açık olur fakat çok kullanmam. Devreye girmeyecek şekilde frene basarım. Biraz uzun süre duracaksam devreye sokarım. Belki o uzun süre devredeyken akünün ömrü kısalmış olabilir. Fakat aküde sıkıntı olmasın diye otomatik devreden çıkıyordu.

• FC 5 lerde akü kaç amper bilen varmı

• sahibinden onay vermedi

bugün ilana koydum anca.

sahibinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telepati -- 15 Aralık 2020; 11:53:55 >
  • aracı satabilseydim alırdım elegance var bende Executive Plus istiyorum.

• Arkadaşlar silecekte sadece lastiği alıp değiştiren var ise nereden aldı. Servislerde de sadece lastik değişiyorlar.

Teşekkürler.

• lastik değiştirmek yeter, süpürgenin tamamını değiştirmeye hiç gerek yok, yeni Hondalarda süpürge yok bile, sadece silecek lastiği koymuşlar 

Ben de onu diyorum serviste lastiğin sadece önlerine 190 TL + işçilik istiyorlar. Bizim dışarıda bulabileceğimiz bir yer var mı?

• Koçtaş falan gibi marketlerde her boyutta, oldukça zengin markalar satılıyor, ben Bosch marka alıp kullanmıştım, orijinalinden daha bile iyi çıkmıştı

Komplesini bulmak kolay. Ben sadece lastiğini arıyorum. Var mı bulabileceğimiz yer?

• bu yeni modellerde sadece lastik var zaten, süpürge yok, şimdilik servis dışında temin etmek zor, ama fazla sürmez türk girişimciler onu da çıkarırlar

• Merhaba. 2018 crv ot dizel aracımda bazen çekiş düşüklüğü oluyor. Gaz pedalı bazen yumuşuyor, sürüş rahatlıyor. Bazen sert oluyor ve araç kasılır gibi. Bir de sürücü camı tam kapalıyken trim sesi var. Azıcık açınca kayboluyor. Başına gelen var mı?

• alp_erke A kullanıcısına yanıt

Kapıda işlem var mı ? Cam filmi de olabilir. Fitilin içini silmek çözüm olabilir.

Turbo, hortum ya da intercooler’da ya da onları bağlı sensörde problem olabilir, obd2 cihazına bağlayın hata kodunu bizimle ya da Google ile paylaşın.

araç soldan hasar mı aldı, hata ünitelerin çoğu solda bizde bunlar olmadı.kaç km?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 25 Ocak 2021; 9:41:44 >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.