Şimdi Ara

2015 CRV 1.6 Dizel 160hp ZF9 otomatik Geldi... (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.270
Cevap
53
Favori
186.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylardır bu arabayı bekliyorum. Şubat ayının ortasında kapora yatırdım. Aracımın siparişi executive plus, urban titanium, içi bej. Fiyat ilk açıklandığında 3 gece boyunca düşündüm. Bu fiyata ve özelliklere alınabilecek en iyi araba bence. Haziran ayının en geç 10 unda aracımı teslim alacağım söylendi. Merakla bekliyorum. Arabayı alır almaz bütün görüslerimi sizinle paylasacağım.
  • Bizde ocakta verdik kaporayi ama haziran basi test araclarinin gelecegi, teslimatlarin Ise en erken temmuz basi olabilecegi, maalesef gecikmeler yasandigi soylendi. Yani Bizim bayinin soylemi bu. Siz hangi bayiden alacaksiniz ki 10 haziran deniyor ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu motor civic e konsa,

amaninboooooooo

• lawyerask L kullanıcısına yanıt
    Dün karadeniz ereğli honda bayii ile görüştük, kaporayı bizde 2 ay önce yatırmıştık bayideki ilk sıra bizde.haziran başında yani yaklaşık 10 güne lansman aracının geleceğini söylediler test sürüşleri başlayacak.temmuz ayında da teslim yapılacak

• Arkadaşlar kendimi kötü hissettim ancak şöyle bir durum var. Bayilere Haziranın ilk haftası ikişer adet araç gelecek. İlk kaporayı ben verdiğim için benim aracım da gelecek. Bizzat satış temsilcisi ile konuştum. Yani test aracı ve bir adet daha araç gelecek. Bana söylenen bu.
  • certac C kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi kuganin icini sevemedim, disida pek gosterisli degil. Ama tucson fotograflarda baya guzel duruyor, fuarda inceleyenlerde begenmis. Bence tucson fiyati fulu 95 i gecmez. Honda ile arada 45000 fark var. O farki ticaret yapiyorsan kullanir kazanc elde edebilir yada banka faizi bile 15000 kmye kadar benzin parasinin farkini cikartir. Benim (esimin) yapacagi km 10000 i gecmez.

• bu düşünceyle, fiat linea almak daha mantıklı,
    100.000 tl kar edilir,
    bu kar ile 10 yıl boyunca 2 kişi yurtdışına seyahate gidilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

bu düşünceyle, fiat linea almak daha mantıklı,
    100.000 tl kar edilir,
    bu kar ile 10 yıl boyunca 2 kişi yurtdışına seyahate gidilir.

Sizin bu sayfada yazdıklarınızı hep okudum anladığım kadrıyla siz crv yi alacaksınız arabaya birşey diyen olursa direk arabayı savunmaya geçiyorsunuz size diyim bu araba çokta iyi bir araba değil otopark.comda inceledi 150 bin liralık arabada ne yalıtım ne konfor nede malzeme kalitesi var doğruyu görün bence azıcık aldıktan sonra geç olabilir size tucsonu öneririm asıl f/p ürünü o sadece motor şanzımanı iyi diye araba alınmaz :)

• Şunu anlamıyorum, hadi cr-v hakkında bilgi sahibisiniz ve makyajsız olanın testinden yola çıkarak bir kanaate varıp bie öneride bulunuyorsunuz.Bu da tamam ama henüz Tucson un ne satış tarihi,ne testi,ne son hali,ne de motor şanzuman kombinasyonları bile netleşmeden onu bize önerebiliyorsunuz ?Bakın burada bence biraz tezat var.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 1 Haziran 2015; 20:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: certac

Şunu anlamıyorum, hadi cr-v hakkında bilgi sahibisiniz ve makyajsız olanın testinden yola çıkarak bir kanaate varıp bie öneride bulunuyorsunuz.Bu da tamam ama henüz Tucson un ne satış tarihi,ne testi,ne son hali,ne de motor şanzuman kombinasyonları bile netleşmeden onu bize önerebiliyorsunuz ?Bakın burada bence biraz tezat var.....

Bence tezatlık yok.Aracın satış tarihi ağustos
    Motor kombinasyonları 1.6 turbo dct 4wd ,1.6 atmosferik manuel otm , 2.0 dizel otm. Fiyatıda ort.turbolu motorun 100000 seyrinde olacak ve malzeme kalitesi olarakta crv den daha iyi gözüküyor ve fuara gidenlerde malzemelerin iyi olduğunu söylüyor testi çıkıncada görecez.ben sadece öneride bulundum amacım sataşıp tartışma çıkartmak değil

• yahu hala otopark.com videosu diyorsunuz.

O VİDEO 2013 yılında çekilmiş, 2013 model 120hp düz vites 2 YAŞINDA BİR VİDEO VE TEST.

geçtiğimiz ay yeniden yayınlamışlar......

hayret bişeysiniz yahu.....

DEFALARCA YAZDIM AMA NEDENSE OKUMAKTAN ACİZSİNİZ.

ayrıca,
    ben crv falan savunmuyorum,
    YİNE DEFALARCA YAZDIM
    "test sürüşü yapmadan araç almam" diye.

ancak,
    abuk subuk siteleri link vererek,
    abuk subuk insanların yaptığı testlerini örneklemeniz son derece yanlış.

gelelim hyundai ye,
    20 sene önce accent ilk çıktığında aldım ve sorunsuz 7 yıl kullandım,
    sizden iyi bilirim bu markayı.

Ama 4x4 için gidip görmek lazım.
    ayrıca,
    2009 dan beri honda kullanan biri olarak,
    geriye dönerek bir alt kalite hyundai kullanmak bana uymuyor,
    siz gidip alabilirsiniz.

sanırım anlatabildim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 1 Haziran 2015; 22:08:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

yahu hala otopark.com videosu diyorsunuz.

O VİDEO 2013 yılında çekilmiş, 2013 model 120hp düz vites 2 YAŞINDA BİR VİDEO VE TEST.

geçtiğimiz ay yeniden yayınlamışlar......

hayret bişeysiniz yahu.....

DEFALARCA YAZDIM AMA NEDENSE OKUMAKTAN ACİZSİNİZ.

ayrıca,
    ben crv falan savunmuyorum,
    YİNE DEFALARCA YAZDIM
    "test sürüşü yapmadan araç almam" diye.

ancak,
    abuk subuk siteleri link vererek,
    abuk subuk insanların yaptığı testlerini örneklemeniz son derece yanlış.

gelelim hyundai ye,
    20 sene önce accent ilk çıktığında aldım ve sorunsuz 7 yıl kullandım,
    sizden iyi bilirim bu markayı.

Ama 4x4 için gidip görmek lazım.
    ayrıca,
    2009 dan beri honda kullanan biri olarak,
    geriye dönerek bir alt kalite hyundai kullanmak bana uymuyor,
    siz gidip alabilirsiniz.

sanırım anlatabildim....

Hala otopark videosu diyen sizsiniz anlamak istemiyorsunuz o video daha yeni çekildi araç 2013 model bir daha yazıyorum anlayın diye otopark ı ben takip ediyorum benden daha iyi bilecek haliniz yok
    Siz otoparka abuk subuk diyemezsiniz türkiyedeki en iyi araç test eden ve tarafsız siteye laf ettirtmem.
    Hyundai yi benden daha iyi bildiğinizi nerden çıkarttınız ben kaç tane hyundai kullandım senelerce
    Tamam benden daha iyi biliyorsunuz o zaman hyundai nin şu aralar çıkarttığı arabaların ne kadar kaliteli olduğunuda hondadan kalite olarak kaç gömlek üstün olduğunu biliyorsunuz
    Honda sağlam ve çok kefiyli makinalardır fakat malzeme kalitesi konfor olarak çok geridelerdir crv yi alanlarda konfor ister kalite ister siz gidip alabilirsiniz nolur cevapta yazmayın olay uzamasın herkes istediğini alsın

• Hala inatla yeni video diyorsun...........

bak videonun başlangıcından bir ss aldım,
    ne yazıyor?

2013 yılı videosu...................

ok?

2015 CRV 1.6 Dizel 160hp ZF9 otomatik Geldi...
  • quote:

Hala inatla yeni video diyorsun...........

bak videonun başlangıcından bir ss aldım,
    ne yazıyor?

2013 yılı videosu...................

ok?

2015 CRV 1.6 Dizel 160hp ZF9 otomatik Geldi...

Kardeşim o aracın modeli gir otopark.com'a testler bölümünden bak gene inanmıyorsan otoparka mail atıyım cevabını ekran resmi olarak atıyım olurmu
    veya gir videoyu izle başını "tüm türkiyeden sonra bize gelen araç,bu araç makyajlı model değil"diyolar bu bile 2015 yılında çekildiğinin kanıtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cello1234 -- 2 Haziran 2015; 12:01:16 >

• Arkadaşlar çok merak ediyorum , Yeni Crv nin el freni yine manuelmi? Bi kaç foto gördüm manuel bi kaç foto gördüm değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: frtprtklkk

Arkadaşlar çok merak ediyorum , Yeni Crv nin el freni yine manuelmi? Bi kaç foto gördüm manuel bi kaç foto gördüm değil.

Manuel

• 150 bin TL ve manuel el freni. Çok yazık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frtprtklkk -- 2 Haziran 2015; 21:16:19 >
  • Bmw 3 serisi de manuel ama 160bin....
  • Manüel el freni olması çokta kötü değil aslında. Bırakında bazı güvenlik konuları manüel kalsın. Ancak 2 önemli nokta şu;
    1- manuel el freni konforlu değil
    2- olacaksa çok iyi dizayn edilmeli. Bana göre eski kasada çok iyi dizayn edilmişti. Yeni kasada ise bildiğin sopa

• Evet doğruya doğru daha estetşk bşr sopa koyabilirlerdi:)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.