Şimdi Ara

2015-2016 Teog (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
4
Favori
10.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yüzüalevliadam

quote:

Orijinalden alıntı: fifacicocuk

Son 6 gün. Hakkımızda hayırlısı olsun
    Edit: imla

evet artık denemeler çözüyoruz
    bu arada kaldırma kuvvetinden falan kaç yanlışlarınız çıkıyor?

genelde fen 20-2 20-1 yapıyorum yaaa hepside kaldırma kuvveti oluyor matematik fullüyom türkçe bazen 1 yanlış bazen full inkılap full ing 1 - 2 -0 değişiyor din full
  • quote:

Orijinalden alıntı: akanzicigenç

quote:

quote:

genelde fen 20-2 20-1 yapıyorum yaaa hepside kaldırma kuvveti oluyor matematik fullüyom türkçe bazen 1 yanlış bazen full inkılap full ing 1 - 2 -0 değişiyor din full

benim de geçen denemede türkçe 4y matematik 1 yanlış din 2 yanlış (o da dikkatsizlikten) fen-inkılap 3 yanlış ingilizce full
    yarın bir daha deneme olacağız
    nasıl gelecek sonuçlar acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akanzicigenç

quote:

quote:

benim de geçen denemede türkçe 4y matematik 1 yanlış din 2 yanlış (o da dikkatsizlikten) fen-inkılap 3 yanlış ingilizce full
    yarın bir daha deneme olacağız
    nasıl gelecek sonuçlar acaba

türkçeyi halletmen lazım katsayısı yüksek daha dikkatli oku türkçe sorularını

• Gençler şuan ben 9. sınıfta bir fen lisesinde okuyorum.Matematikte karekök konusuna,Türkçede paragraf konusuna,fende kaldırma kuvveti konularına dikkat edin sınavda en çok bu konular zorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burgamer kullanıcısına yanıt
    Paragraf dışındakilerde sıkıntım yok. Aslınds paragrafta da yok ama ortalamanın üstü zor soruları yapamıyorum. Hocalar da o sorular teog üstü diyor ama bakalım iki senenin de türkçesini çözdüm ikisi de full

• quote:

Orijinalden alıntı: burgamer

Gençler şuan ben 9. sınıfta bir fen lisesinde okuyorum.Matematikte karekök konusuna,Türkçede paragraf konusuna,fende kaldırma kuvveti konularına dikkat edin sınavda en çok bu konular zorlar.

Karekök ve paragrafta fazla sıkıntım yok da kaldırma kuvveti iyi değil benim.

• En önemlisi sınava 3-4 gün kala son tekrarlarınızı ufak ufak kendinizi rahat hissediyorsanız yapabilirsiniz.Ama bu hafta pek ders çalışmayın derim pek faydası olmaz.

• Sizi bilmiyorum ama ben çok rahatım.Korkunca daha zor geliyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hypxe 61 H kullanıcısına yanıt
    Ben de rahatım açıkçası. Sınıftaki bazıları yok neymiş teog kötü geçerse dünyanın sonu vs. saçmalıyorlar. Abartı bence. Sınava stresli girilirse o sınav eziyet olur yanlış yapmadan çıkılmaz

• quote:

Ben de rahatım açıkçası. Sınıftaki bazıları yok neymiş teog kötü geçerse dünyanın sonu vs. saçmalıyorlar. Abartı bence. Sınava stresli girilirse o sınav eziyet olur yanlış yapmadan çıkılmaz

+1

• Bir yanım sınav zaten gerçekten kolay bir yandan da kendimi nasıl sonuç alırsam alayım yetersiz hissediyorm. (Bizim okul her hafta deneme yapıyor ve zor denemeler oluyor genellikle genelde 1 yanlış 0 ,2 yanlış diye gidiyor.)
  • EnderTheRock E kullanıcısına yanıt
    Kendimi gördüm :D ben de aynen bu durumdayım. Bizimkiler de zor oluyor. Bakalım teog u halledicez umarım

• Gençler rahat olun.Stres yapmayın.İnanın stresi daha az olan bu sınavı kazanır.Çünkü eminim ki hepiniz çalıştınız,bir emek sarf ettiniz.Dağıtın kafanızı.Ve size son olarak bir önerim daha olacak Teog'un 1. günün akşamı sosyal medyaya girmeyin,foruma girmeyin çünkü soruları ve teog'u konuşacaklar.Hatta haber daha izlemeyin.Hiç bir şeyin moralinizi bozmasına izin vermeyin.Arkadaşlarınızla sınav aralarında sorular hakkında konuşmayın.Ve emin olun sınav basit olacak zaten iyi bir liseye yerleşirseniz anlayacaksınız benim ne demek istediğimi Cicibebelerimiz hazır bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgamer -- 22 Kasım 2015; 0:42:12 >
  • quote:

Kendimi gördüm :D ben de aynen bu durumdayım. Bizimkiler de zor oluyor. Bakalım teog u halledicez umarım

Olduğunuz denemelerin yayını ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim okul kendi hazırlıyor.

• hangi okuldasın ?
  • EnderTheRock E kullanıcısına yanıt
    izmir cakabey koleji. sen?

• quote:

izmir cakabey koleji. sen?

kardeş seneye izmirde bir lise kazanırsam görüşelim :D

• Tamamdır hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 22 Kasım 2015; 20:37:44 >
  • Son 2 gün. Azimle s.çan betonu delermiş yapıcaz :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.