DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
'2014 YGS-LYS' Hakkında Her Şey *Ana Konu* //YENİLENDİ//
1.063
Cevap
90
Favori
115.416
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YKS >> '2014 YGS-LYS' Hakkında Her Şey *Ana Konu* //YENİLENDİ//
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      71 Mesaj
      24 Mart 2013 01:55:26
      arkadaşlar bende kafa olarak 2014 ygs ye hazırlananlardanın yarın 2. defa ygsye gırecegım ama hıc umudum yok sayısalım ıstedıgım bolumlere net olarak cok cok uzaktayım tabı nedenı sene ıcınde adam gıbı calısmamak zaman var deyip hep konuları yarına bırakmak . kişilik olarak cok sosyal bır ınsan degılım arkadas cevremde hiçe yakın yok , dersane ev gıdıp gelıyorum zaten mezun grubundanım fakat evde hıc calısmadım ve butun konularda kaldı yarında ygsye gırıp sonrakı 2 ay lys ıcın dersaneye gitmek zorundayım tabı suankı durumu ve dusuncelerımı aılem bılmıyor ve emeklerıde bu sene bosa gıttı sayılır bu durumdan ruh halım bozuldu neyse gerıde kalanara tekrar donup bakmak ıstemıyorum. sımdı aklımda 2014 ygsye sımdıden baslamak var tatıl fılan hıkaye gelıyo suan 19 yasına gelmısım zaten aılemın emeklerını bosa cıkarmısım bırde baba parasıyla tatıl yapmak bana cok koyar dıye dusunuyorum . bakanlık dıyorkı 2014 te ygs yı 5 sınav halıne getırecegız dıyo ve buda bende kaygı uyandırdı anlamadıgım bır nokta 5 ygs olucakta 1 lys mı olacak yoksa ygs lys bırlesım oss seklınde mı 5 sınav olacagız bilen varsa bı soylesın Allah askına.

• Onbaşı
      17 Mesaj
      24 Mart 2013 03:48:28
      2013'ü pas geçtik, şansımızı bu sınavda deneyeceğiz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByFLake -- 24 Mart 2013; 3:49:33 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      431 Mesaj
      24 Mart 2013 09:07:34
      Beyler biri bana program yapabilirmi sayısalım 11.sınıfım çalışma programınhazırlarmısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      24 Mart 2013 09:45:36
      quote:

Orijinalden alıntı: enjcoj

arkadaşlar bende kafa olarak 2014 ygs ye hazırlananlardanın yarın 2. defa ygsye gırecegım ama hıc umudum yok sayısalım ıstedıgım bolumlere net olarak cok cok uzaktayım tabı nedenı sene ıcınde adam gıbı calısmamak zaman var deyip hep konuları yarına bırakmak . kişilik olarak cok sosyal bır ınsan degılım arkadas cevremde hiçe yakın yok , dersane ev gıdıp gelıyorum zaten mezun grubundanım fakat evde hıc calısmadım ve butun konularda kaldı yarında ygsye gırıp sonrakı 2 ay lys ıcın dersaneye gitmek zorundayım tabı suankı durumu ve dusuncelerımı aılem bılmıyor ve emeklerıde bu sene bosa gıttı sayılır bu durumdan ruh halım bozuldu neyse gerıde kalanara tekrar donup bakmak ıstemıyorum. sımdı aklımda 2014 ygsye sımdıden baslamak var tatıl fılan hıkaye gelıyo suan 19 yasına gelmısım zaten aılemın emeklerını bosa cıkarmısım bırde baba parasıyla tatıl yapmak bana cok koyar dıye dusunuyorum . bakanlık dıyorkı 2014 te ygs yı 5 sınav halıne getırecegız dıyo ve buda bende kaygı uyandırdı anlamadıgım bır nokta 5 ygs olucakta 1 lys mı olacak yoksa ygs lys bırlesım oss seklınde mı 5 sınav olacagız bilen varsa bı soylesın Allah askına.

kardeş yine aynı olacak, 2015te değişecek sınav sistemi..
      |
      |

Bal porsuğu hayvanlar aleminin barbar conan'ıdır, civa adamıdır. Korku hormonu olmayan yegane hayvandır. Bir hayvan düşünün, Allah'tan başka kimseden korkmuyor.Küçücük bedenine rağmen timsaha saldırıp yemeğe çalışıyor. Ayılarla dövüşüyor, kaplanlarla güreşiyor, zehirli yılanları urfa gibi dürüp yiyor.Hiç geri vites yok hayvanda; kafa gitmiş yani, gitmiş!
    • Yarbay
      2481 Mesaj
      24 Mart 2013 09:57:18
      Merhaba hocam benide yaz. Arkadaslar bu arada 13 kisilik seviyeli bir whatsapp grubum var 11 lerden olusan. Grup icinde faydali olabilecek arkadaslar pm atsin.

|
      |

2 Not
      24 Mart 2013 10:55:07
      ilk hangi dersi bitirmeliyim sizce

• Binbaşı
      1820 Mesaj
      24 Mart 2013 10:57:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Keep on rising

ilk hangi dersi bitirmeliyim sizce

En zayıf oldugun derse başlamalısın bence

2 Not
      24 Mart 2013 10:58:52
      birde tek tercih ne kadar mantıklı olur beyler.bilkent ctis harici bi yer yok kafamda..pc müh olabilirde istanbul düşünmüyorum.başkada istediğim bölüm yok

• Yarbay
      2537 Mesaj
      24 Mart 2013 11:18:38
      sıra bizde

|
      |

Barışı severim ama olursa işsiz kalırım.
      TONY STARK
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      24 Mart 2013 11:26:46
      Benide yazın Daha ygsye başlamadım ama hayırlısı.
      |
      |

• Yüzbaşı
      768 Mesaj
      24 Mart 2013 11:38:42
      Ygs geometriye çalışıyorum uzun bir süredir bayağı da katkısı oldu.Üçgenler hakkında hiç bilgim yok denecek gibiydi. Paralel gördümmü Z kuralını, ikizkenar üçgende dik indirince süper üçlünün oluşacağını falan hiç bilmezdim ama artık çok iyi biliyorum. Ama çözemediğim soruları da hocalara sormuyorum. Acaba bunun bana eksisi olur mu onu merak ediyorum. Seneye tekrar bu konuları işleyeceğiz zaten dershanede falan o zaman hallederim diye düşünüyorum acaba yanlış mı düşünüyorum? :)
      |
      |

• Çavuş
      68 Mesaj
      24 Mart 2013 11:48:30
      Umarım hepsi iyi kötü bir yerlere yerleşirler de seneye bize rakip olmazlar
      |
      |

Breaking Bad - Better Call Saul - Carnivàle - Daredevil - Game Of Thrones - Hannibal - It’s Always Sunny in Philadelphia - Merlin - Mr. Robot - Prison Break - Shameless - Sherlock - Spartacus - Street Fighter - The O.C. - The Walking Dead - True Detective - Vikings - Wayward Pines
    • Teğmen
      143 Mesaj
      24 Mart 2013 12:08:05
      Selam beyler şu andan itibaren sınav bizim için hazırlanıyor

Bugünden itibaren 2 saatten az çalıştığım bir gün olmayacak yaza kadar

Denemelerde şu anda 110-130 arası yapıyorum yaz bittiğinde ygs ve lys mat-geo bitmiş olacak 12 konuları hariç kafamdaki plan bu şimdilik
      |
      |

• Çavuş
      74 Mesaj
      24 Mart 2013 13:41:40
      Yerimizi alalım şimdiden :)

Ben henüz YGS'ye başlamadım.11 çalışıyorum şuan.Nisan-Mayıs gibi YGS Türkçe ile başlayacağım çalışmaya.Erkenden halledeyim diyorum.Yazın da diğerlerine başlayacağım.

Siz nasıl çalışıyorsunuz?

2 Not
      24 Mart 2013 13:50:12
      quote:

Orijinalden alıntı: dragoon54

Yerimizi alalım şimdiden :)

Ben henüz YGS'ye başlamadım.11 çalışıyorum şuan.Nisan-Mayıs gibi YGS Türkçe ile başlayacağım çalışmaya.Erkenden halledeyim diyorum.Yazın da diğerlerine başlayacağım.

Siz nasıl çalışıyorsunuz?

Dostum MF misin veya hangi alandasın ? Ona göre yazıcam da

• Yarbay
      2527 Mesaj
      24 Mart 2013 13:51:42
      Arkalardan
      |
      |

6 Not
      24 Mart 2013 13:59:01 Konu Sahibi
      Bu sene mezunlardan baya katılım olacak hadi bakalım
      |
      |

Tamam İnşallah
    • Yüzbaşı
      503 Mesaj
      24 Mart 2013 14:01:08
      bugün girdim sınavada bi sene beklicem bende yata yata girmek istiyorum birde sınava yazın benide :)
      |
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      24 Mart 2013 14:02:13
      9-10-11 de okul puanım için çalıştım ve hala çalışıyorum okulda 97 civarı ortalamam var Henüz ygs ye çalışmaya hiç başlamadım sizce başlamanın zamanı gelmiş midir.Ygs denemelerimde unuttuğum için 70- 80 civarında çalışmaya başlarsam hızla yükseleceğini tahmin ediyorum
      |
      |

• Çavuş
      71 Mesaj
      24 Mart 2013 14:22:09
      girdik çıktık berbat gectı konu olarak hıc calısmadımkı ıı gecsın neyse hadef 2014 . sistem değişecek diyorlar ama burdaki reizler degısmeyecek dıyo hadı hayırlısı. yarından ıtıbaren baslıyorum ygs ye Allah yolumuzu açık etsşn inş.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
ses yalıtımı
modasor
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.