Şimdi Ara

2014 YGS Adayları & 2014 YGS Deneme Netleriniz ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • walla bende 2013 ygsye gırdı ama hıc umudım yok evde hıc calısmamamın meyvelerını topladım sayılır aklımdan cıkardım artık bu seneyı seneyekı sınavlara hazırlanmaya sımdıden baslayacagım tatıl fılan umrumda degıl cok sosyal bır cocukda degılım zaten yanlız soyle bır kaygım var 2014 te sınav sıstemı degısecek dıyorlar sımdı kaynak alsammı almasammı karar veremıyorum sıstem nasıl olacak kafama takıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian.

Bi fikir verir misiniz 11ım ve sene sonunda yaklaşık 115 120 arası olur gibi yaz tatilimi tamamen gözden çıkardım çok kararlıyım hedefim derce sınıfına girmek ve ilk 100. Sormak istediğim yaz tatilini max max değerlendirirsem 12 ye 150 ile başlayabilir miyim?,ygs nın yanında lys mata da bakıcam, Lütfen ciddi cevap verecekler yanıtlasın

Bilmediklerin üzerine yoğunlaş derim. O zaman yükselebilirsin. Bildiklerini tekrar edersen yerinde sayarsın. Biyolojide önemli. Ezber bir ders, bir an önce bitir ve +13 cepte olsun. Bu arada hangi boydan?

• benim de femin son ygs denemesi sonuçlarım iyi geldi. Şu andan itibaren 1 yılımız kaldı arkadaşlar :) Çok çalışmak lazım da çok soru çözemiyorum. çok soru çözmekle ilgili taktik vermek isteyen var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Butwhoan

yav he he daha 11.ci sınıftasın matematik 36 net.Ben matematik profesörlerindenim forumda çözülemeyen soruları her zaman çözüyorum 36 çıkaramıyorum hangi sınava girdin sen.

Hocam kusura bakma ama o sınava bende girdim ve 36 gayet yapılabilirdi ben 34 yaptım sınavdan çıktıktan sonra yapamadıklarıma baktım ve hepsini çözdüm,biraz kolaydı ama bilmeyen yapamaz tabi sen prof olduğuna emin misin

ben sinava girmedim demek istedgim sey gercek sinavda elini kolunu sallaya sallaya 36-37 yapamazsin normalde fulluyorsansinavda o heyecanla 35e dusersn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

yav he he daha 11.ci sınıftasın matematik 36 net.Ben matematik profesörlerindenim forumda çözülemeyen soruları her zaman çözüyorum 36 çıkaramıyorum hangi sınava girdin sen.

Hocam kusura bakma ama o sınava bende girdim ve 36 gayet yapılabilirdi ben 34 yaptım sınavdan çıktıktan sonra yapamadıklarıma baktım ve hepsini çözdüm,biraz kolaydı ama bilmeyen yapamaz tabi sen prof olduğuna emin misin

ben sinava girmedim demek istedgim sey gercek sinavda elini kolunu sallaya sallaya 36-37 yapamazsin normalde fulluyorsansinavda o heyecanla 35e dusersn

Ya güldürme beni bu nasıl bir mantıktır Allah aşkına. :D O zaman kimse full çıkarmasın, kimse türkiye 1.si olmasın. Herkesi aynı kalıba sokmaktan vazgeçin artık kimisi heyecan yapar 35 e düşer, kimisi heyecan yapmaz full yapar ya da 35 ten fulle çeker.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTrM

quote:

quote:

quote:

Ya güldürme beni bu nasıl bir mantıktır Allah aşkına. :D O zaman kimse full çıkarmasın, kimse türkiye 1.si olmasın. Herkesi aynı kalıba sokmaktan vazgeçin artık kimisi heyecan yapar 35 e düşer, kimisi heyecan yapmaz full yapar ya da 35 ten fulle çeker.

tamam kardeşim seneye sınava girin çıkın konuşuruz.

• arkadaş hem forumda gezinip hemde 125 net nası yapıyosun anlatta öğrenek ben 78 net yaptım 11. sınıfım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DZIBE

quote:

Bi fikir verir misiniz 11ım ve sene sonunda yaklaşık 115 120 arası olur gibi yaz tatilimi tamamen gözden çıkardım çok kararlıyım hedefim derce sınıfına girmek ve ilk 100. Sormak istediğim yaz tatilini max max değerlendirirsem 12 ye 150 ile başlayabilir miyim?,ygs nın yanında lys mata da bakıcam, Lütfen ciddi cevap verecekler yanıtlasın

Bilmediklerin üzerine yoğunlaş derim. O zaman yükselebilirsin. Bildiklerini tekrar edersen yerinde sayarsın. Biyolojide önemli. Ezber bir ders, bir an önce bitir ve +13 cepte olsun. Bu arada hangi boydan?

Teşekkürler. Hangi boydan derken anlayamadım onu kusura bakma

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.