Şimdi Ara

2014 YENI HONDA JAZZ KULÜBÜ ANA KONU::. (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.157
Cevap
18
Favori
212.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 EKİM 2011

2014 YENI HONDA JAZZ KULÜBÜ ANA KONU::.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thegiz

yeni honda jazz lari olan arkadaslar OGS cihazlarini on camin neresine yapistiriyorsunuz ?

teknik servise sordugumda sensorleri etkilememesi icin sol ya da sag kenara takmami tavsiye etmisti..

Aşağıdaki resimde görüldüğü şekilde kullanıyoruz.
    Şimdilik bir sorun tespit etmedim.

2014 YENI HONDA JAZZ KULÜBÜ ANA KONU::.
  • hayırlı olsun :))
  • Merhaba arkadaşlar kısmetse carsamba gunu ıtıbarıyle bende Jazz cı olacagım babamdan bılırım hondadan baska arac almamıstır bende ıkıncı aracım olarak eklı ılandakı aracı alacagım buradakı arkadasların yardımcı olacagını dusunerek bır ıkı sorum olacak.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-36000km-de-ihtiyac-tan-orjinal-59972838/detay/

Bu araçta goruldugu uzere agır bır jant ve buyuk bır lastık var (ne janttan anlıyorum nede Lastıkten) bu durum yakıt tuketımıne cok mu etkı yapar ? Ayrıca bu body kıt nedenıyle yere daha yakın olan bu aracı almak ne gıbı sakıncalar dogurabılır. Inanın arabadan anlamasamda gorunce cok hosuma gıttı ıcıne bındıgımde zaten Honda kalıtesını gordum ancak yınede sızlerınde fıkrını almak ıstıyorum yardımlarınızı ve yorumlarınızı beklıyorum. TŞk

• önce gidip ben mi alsam ne?
  • forumda bır hata mı var neden bır kere yazılan 3 kere yazılıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa0205

Merhaba arkadaşlar kısmetse carsamba gunu ıtıbarıyle bende Jazz cı olacagım babamdan bılırım hondadan baska arac almamıstır bende ıkıncı aracım olarak eklı ılandakı aracı alacagım buradakı arkadasların yardımcı olacagını dusunerek bır ıkı sorum olacak.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-36000km-de-ihtiyac-tan-orjinal-59972838/detay/

Bu araçta goruldugu uzere agır bır jant ve buyuk bır lastık var (ne janttan anlıyorum nede Lastıkten) bu durum yakıt tuketımıne cok mu etkı yapar ? Ayrıca bu body kıt nedenıyle yere daha yakın olan bu aracı almak ne gıbı sakıncalar dogurabılır. Inanın arabadan anlamasamda gorunce cok hosuma gıttı ıcıne bındıgımde zaten Honda kalıtesını gordum ancak yınede sızlerınde fıkrını almak ıstıyorum yardımlarınızı ve yorumlarınızı beklıyorum. TŞk

Hayirli olsun kardesim. Bildigim kadariyla gerek jant olsun gerek body kit (araci yere yaklastiriyor) benzin sarfiyatini arttiriyor. Ama yol tutusunu ve konforu arttiriyor. Zaten manuel aliyorsun fazla takilma benzine :P bak bana otm aliyorum kara kara dusunuyorum bende taktirsam mi diye :P

• Saolasın Jazzcı kardeş , artık benzını bır sekılde ıdare edecegız satıcı abımızde saolasın az yakıyor dıye dusunme dedı, ayrıca bu fıyat cok mu yuksek tek sıkıntım bu aracı alırken 2. el alıp 30000 tl para vermek olacak baskada bır sıkıntım yok aslında bırde bu forumda okuduguma gore on kaporta boyaları taştan dolayı cabuk atıyormus ve kaporta fılmı yapılması uygun olurmus bu kaporta fılmlerı nerede bulunur ve ne kadar malıyetı vardır?
  • hımm. bak bu durumu iyi söyledin. benim trafik muşaviri arkadassa sorayım. cam tavana şeffaf guvenlik filmi cektirecektim kaportayada çektireyim :D
    Cama uygulananin m2 si 17-20 dolar
    istanbulda isen bilgi vereyim istersen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 4 Ekim 2011; 9:42:22 >
  • Cam tavana fim şart hocam. Fırçayla filan yıkama esnasında kesin çizilir bence.
  • Arkadaşlar cok komık olacak ama bu arabanın camları fılmlı ancak ust camın fılmlı olup olmadıgını nasıl anlarım ben:( :) gulmeyın.. Aslına bakarsanız faca araba sevmem ama bu nedense benı cezbettı ve emınım her zaman polıs durduracak gıbı .. Ayrıca ben ıstanbuldayım kaportaya fılm cekmek ıcın nereler var yardımcı olabılırsenız sevınırım ..
  • kardeş istanbulda ataturk sanayıde yaptıracam sanırım ben. ayrıca hasanpasadada tanıdık bulabılırım belkı.

bu arada 2012 nin arka camları filmli geliyor :D
  • Ben tavan camından bahsedıyorum , acaba bu adam yaparken yan camları fılmlı yapmısken ust camada fılm kaplamısmıdır ? Bunu anlamak ıcın ne yapabılırım gorsel olarak anlayamamamın sebebı zaten normalde ust tavan camının sıyah olmasından kaynaklanıyor ? Ya varya boyle basıt soruları sormak tuhaf gelıyor ama ben bılıyorum kı Jazz kullanıcıları bellı bır sevıye usttunde ve hosgoruludur , ve bılıyorum kı Honda asalet demek :)
  • :P şimdi mesela benim ust cama yaptırtmak istediğim güvenlik filmi. Zaten ürün şeffaf kuş pisler, dal düşer, ceviz düşer, tas düşer flan bunlardan korunmak için yaptırtacagım :)

sanayideki bir filmciye götür baksın zor değildir heralde anlaşılması :)

ne basiti yav ben arabayı satan bayii deki adama neler sordum neler :) soracak çok şeyim daha var ve alırkende bakacagım :D
  • Mantıklı geldı bana bende eger yoksa kı (Bu adam herseyı yaptırmıs amfı bıle var bagajda jantları gordun zaten ) yaptıracagım maslak oto sanayıde dusunulebılır, Son olarak herkes kadın arabası deyıp duruyor canım sıkılıyor ne dersınız?
  • Valla milletin ne dedine bakma sen :D
    Kedi ulaşamadı cigere mundar dermiş :P
    Rahat rahat kullan. neymiş hanım arabası olmayan araba corsa ? fiesta ? elimi sallasam 50 değil 150 tane araba var sokaklarda ...

Çok aradım araba ben ama inan düzgün. millet onu diyor bunu diyor dediğinde ver 5000 tl bir üst segment alayım de :D veyahut özelliklerini saymaya başla susacaklardık :P
    aynı özellikteki fiesta full+full donanim sıfırda 50.000 tl ye çıkıyor. veya corsa da arka camlar otomatik değil hala :D

Acıkcası suruculu 6-7 tane arac gordum yarı yarıya idi sürücü durumu :)
    Kaldıko modifiyeli alıyorsun arabayı :)
    Bu arada banada kimse bayan arabası demedi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 4 Ekim 2011; 11:49:14 >
  • Jony bu yorumların ıcıme su serpttı , zaten hem gorunusu hem modıfıyelı olusu hemde ozellıklerı ( Yok boyle ozellıklı araba ) cok hosuma gıttı zaten kısmetse yarın alacagım ama bak bır soru daha sana bu cam tavan nedenıyle kışın kar yagısını ızlerken buharlanma yapıyor mu acaba ? Rezıtanslı oldugunu dusunmuyorum yanılıyormuyum ?
  • Çok güzel bir soru :D anında soru listeme ekliyorum. servise soracagım ama tahminimce rezistans yoktur üst camda :S

sen kar yagısı dedin bense daha kotu bir sey aklıma geldi on cam buhar yapınca üst cam ne yapacak :D

bak sımdı bırde cam için rezistans bakma işi cıktı :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 4 Ekim 2011; 12:01:48 >
  • Ben forumu okudum ama buna benzer bır sorunla karsılasan olmadıgını gordugum ıcın sanıyorum br buharlasma yapmıyor ama her ıhtımale karsı bılen arkadasların yanıtlamasını beklıyoruz. ( Kısın sureklı kartepe gorecek bu araba ) Ayrıca Jony 2012 model ne kadara bırakacaklar ?
  • Oyea kartepe flan allah kolaylık versın :P benzinden :D ama benzini bol kullanayım diyorsan imkanın var ise açıkcası hiç düşünme al :D saka bir yana 5 lt flan goren var uzun yolda :D

2012 fun otm yi 39.500 e aldım. ziebart iç dış koruma ve arka park sensorleri hediye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 4 Ekim 2011; 12:23:07 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.