Şimdi Ara

2013 Porsche Panamera S Dizel 313 hp (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
6.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hort olacak ama aklıma gelmişken söyleyeyim bu kasa 2013 sonunda makyajlanır 2014 de piyasaya sunulur. Arkasının yeni boxster gibi olacağını tahmin ediyorum. BMW gibi tri-turbo dizel bir motorla bile gelebilir çünkü porsche imajı çok yüksek VAG bunu yapabilecek kapasitede. Hibrid Tri-turbo dizel bile olursa şaşırmam.
  • Daha dün bu arabayı AFYHONKARAHİSAR'da gördüm Beyaz İstanbul Plakalıydı. Muhteşem bir şey keşke bir iki fotosunu çekebilseydim :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

2013 Porsche Panamera S Dizel 313 hp

http://www.auto-motor-und-sport.de/news/neuer-biturbo-diesel-im-audi-a6-313-ps-diesel-fuer-porsche-und-vw-3769957.html

Translate terk çevirim

Diğer VW grubu markalarından Porsche son zamanlarda Panamera dizeli sundu, Porsche'da 3 litrelik V6 dizel ünite var. Ancak bu araç sadece 250 hp güç ve 550 nM tork sunuyor. L'Automobile'den bizim Fransız meslektaşlarımızın güvenilir bir kaynaktan öğrendiği üzere 2013 yılından itibaren dizel motor yelpazesi genişletilecek 3 litre twin-turbo V6 313 hp güç sunan Porsche Panamera S Dizel çıkacak. Audi bu motoru A6'da kullanacak. Ayrıca Porsche Cayanne'nin de V6 dizel (245 hp) motora sahip olması daha güçlü bir dizel motor geleceğini gösteriyor.

BMW'nin 3 litre dizel üniteden 381 hp çıkardığı bir dönemde Porsche 245 beygirden 313 beygire geçecek söylenti doğruysa. BMW gibi 380 hp ve üzeri güç üreten bir motor kullanılır mı bunu göreceğiz belki de söylentiler doğru çıkmaz ve aynı dizel motorla "S" modeli gelmeden devam eder. Gerçi ufak bir makyaj operasyonu ve yeni motorlarla gelmesi olası gibi duruyor 2013'de.

4 ceker olacak mi ki acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

http://www.auto-motor-und-sport.de/news/neuer-biturbo-diesel-im-audi-a6-313-ps-diesel-fuer-porsche-und-vw-3769957.html

Translate terk çevirim

Diğer VW grubu markalarından Porsche son zamanlarda Panamera dizeli sundu, Porsche'da 3 litrelik V6 dizel ünite var. Ancak bu araç sadece 250 hp güç ve 550 nM tork sunuyor. L'Automobile'den bizim Fransız meslektaşlarımızın güvenilir bir kaynaktan öğrendiği üzere 2013 yılından itibaren dizel motor yelpazesi genişletilecek 3 litre twin-turbo V6 313 hp güç sunan Porsche Panamera S Dizel çıkacak. Audi bu motoru A6'da kullanacak. Ayrıca Porsche Cayanne'nin de V6 dizel (245 hp) motora sahip olması daha güçlü bir dizel motor geleceğini gösteriyor.

BMW'nin 3 litre dizel üniteden 381 hp çıkardığı bir dönemde Porsche 245 beygirden 313 beygire geçecek söylenti doğruysa. BMW gibi 380 hp ve üzeri güç üreten bir motor kullanılır mı bunu göreceğiz belki de söylentiler doğru çıkmaz ve aynı dizel motorla "S" modeli gelmeden devam eder. Gerçi ufak bir makyaj operasyonu ve yeni motorlarla gelmesi olası gibi duruyor 2013'de.

4 ceker olacak mi ki acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Neticede porsche bu dizel motor olsada deli gibi yakar düşüncesindeyim.

Dizel 3000CC 246 HP Porsche 60 Kuruş yakıyo kilometrede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

janta gözüm takıldı

Benim de

beyler bana birşeyler oluyor.. Jant süper polo'ya gider mi?
  • Madem boş konuşacağız, bir ileti de benden olsun.

Hiç bu tür yüksek (!) hacimli araç kullanmadım ama o dizel motorda torkun ve hacmin avanatajı bir arada olacağı için daha güzel bir sürüş olur düşüncesindeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedesten şaşmayacaksın.
  • 2013 Panamera.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.