Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekatmer

quote:

Orijinalden alıntı: senolak

quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

http://www.makroreyon.com/urun/lg-47la860v-full-hd-800-hz-dahili-uydu-smart-led-televizyon.aspx?ref=akakce&v=1.11.6

47LA860V

3,496 TL...

Ben media marktan aldım dün de kurulumu yapıldı. Pazarlık yaptım ve 10 taksit 3 ay erteleme 3499TL. Şu anda daha uygunu yok hiç bir yerde taksitli fiyat olarak. LG servisinden gelen elemanlar da gayet anlayışlı ve sıcak davrandılar. Her türlü deneme ve testi yaptık beraber. Herhangi bir sorun da çıkmadı çok şükür.

Eeee hayırlı olsun ozaman..

Yani gidip abidik gubidik biyerden 3,400 e alacağına

Taksitli olarak 3,500 media markt daha iyi..

Ozaman sizlerden bol bol tespit ve değerlendirme bekliyoruz...

Dahili hd uyducu alıcının performansı nasıl...

-Kanal geçişleri hızlımı kaç saniye?

-Türksat ve Hotbird deki bütün kanallara ulaşabildinizmi ?

-Kanal listesi bilgilendirme ekranı vs nasıl ?

-Son olarakta dahili hd uydu alıcıdan hiç kayıt yaptınızmı cihaz kayıt yapabiliyor dimi ?

Bu soruları test edip cevaplamanızı rica ederim..

Özellikle Digiturk plus kullananlar var ise onun kanal geçiş hızı ile dahili uydu alıcının hızını kıyaslayabilir.

AYRICA Lord Sparhawk ARKADAS 15 DAKIKADAN FAZLA FILM IZLEYEMEDIM YETERSİZ KAPASİTE UYARISI VERIYORMUS BU ÇOK ÖNEMLİ BİR DETAY BUNUDA TEST EDİP BİLGİ VERİN LÜTFEN

Sağol.
    Kanal geçişleri dedikleri gibi 1.4 sn değil 2 sn civarı. Bir önceki kawai marka mini alıcımdan daha yavaş ama tabi ki bu hd alıcı. Ben pek sorun etmedim hızını açıkçası.
    Sadece Türksat uydusu kullanıyorum. Kanalları da servisteki eleman direk usb den yükledi tv ye. Hepsi hazır geldi yani bana.
    Kanallarla ilgili her türlü işlem yapılabiliyor. Taşıma vs. tam kurcalayamadım daha tv yi.
    Cihaz muhtemelen kayıt yapabiliyor. Denemedim. Ama menulerde kayıt izle diye bi yer vardı sanırım. Akşam bakalım bir tane harici hdd vardı onu formatlayıp deneyebilirsem söylerim.

• arkadaşlar vatanbilgisayarda bugün 42la660s 2047 tl
    ama ürün 50 hz diye almadım. halen 42lw 5500 ürün kullanmakdayım bu ürüne terfi edip kendi tvmi babamlara vericem
    lg servisini aradığımda ürün direkt 50 hz değil 100 hz yayınları destekler diyor
    ps3 de bu sorun olmaz 100 hz kullanırsınız diyorlar yükseltilebilir hz400 müş 50 hz yayını 50 hz izlersiniz diyorlar
    peki bluray yada 3d isoda hz olayı nasıldır bilen varmı
    3dbluray isoda saniyede 24 kare mi idealdir 1080p@24hz
    aklıma takılan bu.
  • 3D ve Blu-ray filmlerde 24fps alabilirsiniz
    Kaliteli bir 3D izlemek için gerekli olan standart 200Hz , bunu 100Hz'le de izlersiniz
    Blu-ray oynatıcılarda durum cihaza göre 50-60hz arasında bir hızda görüntü verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 24 Mayıs 2013; 16:13:39 >
  • La860 input lag :
     2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senolak -- 24 Mayıs 2013; 23:28:01 >
  • Bu arada bir tane 500 gb harddisk taktıp tv ye biçimlendirdim. Time machine 2 ile kayıt özellikleri falan çok iyi.
    Yayın izlerken geri sarabiliyorsunuz. Kaydet e bastığınızda da durdurana kadar kanalları kaydediyor. Kayıt kalitesi yayınla birebir aynı, herhangi bir kayıp göremedim çıplak gözle.
  • Arkadaslar 860v serisi birde 860s var. Bu nedir?
    http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-lg-47la860s-fiyati,1091785.html
  • arkadaşlar 42la660s tv de usb den film izlerken ses 4-5 dk bir kesiliyor biraz ileri sarınca tekrar geliyor..böyle bir sorun yaşayan oldumu? ne yapabilirim düzeltebilmek için?
  • la47660s ile toshiba usb ile 720p kesintisiz problemsiz dizi izledim. Ses problemi yaşamamıştım.. bugün değişim sonucu yeniden aldığım cihazın kurulumu için gelicekler.. bakalım bunda problem çıkacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

la47660s ile toshiba usb ile 720p kesintisiz problemsiz dizi izledim. Ses problemi yaşamamıştım.. bugün değişim sonucu yeniden aldığım cihazın kurulumu için gelicekler.. bakalım bunda problem çıkacak mı?

Hayırlı olsun görüşlerini bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratmantc

farklı ve kaliteli usb ile dene

usb bellek ve harici 750 gb hdd dede aynı sorunu yaptı neden olablir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: printer87

nasıl ya 3d yokmu. bı sayfada dahılı uydu yok dıyılıyor.42la860 ın net ozellıklerıne nereden ulaşabılırım.

kardeş
    800 hz
    3d cinema
    dual core
    dual play
    4+2 gözlük
    mag;c kumanda
    kamera
  • arkadaşlar forum istanbul lg mağazasında
    42LA860V 2675 tl
    bi tane aldım
    internet sitelerinde 3700 fiyatları var
    bu mağazanın kampanyasıymış diğer lg bayilerinde fiyatlar 3500-3700 arası

http://imageshack.us/photo/my-images/191/imagenyt.png/
  • Bugün la640s kendi tarayıcısı ile youtube üzerinde 1080p video izlerken daha 4 dakika olmadan "yetersiz bellek" hatası verdi gene. Tüm çerezleri geçmişi vs silmeme rağmen tekrar gene aynı hatayı verdi. Daha düşük kalitede video izlerken de 10-15 dk ancak sürüyor hata vermesi. Bu hatanın çözümüne dair bilgisi olan var mı acaba ?
  • arkadaşlar 32la620s ile philips 32pfl5008 arasında kalmış durumdayım. la serisinin bir çok sorunundan bahsedilmiş bu başlıkta. fakat 5008 daha yeni henüz kullanıcısı olmadığından yorum bulamıyorum ve almaya cesaret edemiyorum. 3d önemli. lg'de darty'de 3d denemem oldu. gölgelenmeler oluyor. bir arkadaş 32"lerin hepsinde aynı şey olur demişti. 32la620s kullananlar özellikle ışık sızdırması şikayeti var mı?
  • 5008 ve diğer 2013 serilerinde kontrast değerinin makul olduğu,ama bulutlanma riskinin yüksek olduğu belirtiliyor.

LA giriş-orta sınıf için yine bellek sorunu dışında pek kronik sorun söylenemez.50Hz LA 6xx serisinde hesaba katılmasıyla

3D kalitesi büyük ekranlarda daha fazla kendisini hissettiriyor ; orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 26 Mayıs 2013; 10:26:44 >
  • ben de bu seriden tv almak istiyorum yalnız ben internet üzerinden digitürk izlemek istiyorum bu tv bunu destekler mi acaba
  • Digitürk; Digitürk play ve Lig Tv uygulamalarıyla izlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

5008 ve diğer 2013 serilerinde kontrast değerinin makul olduğu,ama bulutlanma riskinin yüksek olduğu belirtiliyor.

LA giriş-orta sınıf için yine bellek sorunu dışında pek kronik sorun söylenemez.50Hz LA 6xx serisinde hesaba katılmasıyla

3D kalitesi büyük ekranlarda daha fazla kendisini hissettiriyor ; orası ayrı.

5008 hakkında henüz yoruma ulaşamadım. alanı da hiç görmedim. fakat philips biraz daha güven veriyor gibi. en azından ışık sızdırması konusunda. peki 50hz olayı nedir? la620s 200hz diyor. bundan bahsetmiyor muyuz?
  • LG LA 6xx serisi gerçek panel tarama hızı 50Hz MCI ile 200-400Hz seviyelerine ulaşabiliyor,yani yazılım takviyesi ile...LA6xx 50hz-LA7xx 100hz-LA8xx ve 9xx 200Hz
    smart-dts-flash player ve 3d için lg yani medya desteği geniş
    yazdığım bulutlanma riski philips için ışık sızmasından da beter;hadi ışık sızması aydınlatma oranları ile bir nebze çözülebiliyor,ama bulutlanma öyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 26 Mayıs 2013; 13:46:18 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.