Şimdi Ara

2013 Lancer sıfır alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
3
Favori
4.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linea ile lanceri bir tutan galuba fiat bayisinin oglu 😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linea
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Mitsubishi klima markası değilmiydi ya

2013 Lancer sıfır alınır mı?

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    konu başlığı "qapaq" klasikleri olarak değişmeli
  • Mitsubishi bunu hep yapıyor. 2013 Mayıs'ında konusu açılmıştı. Balıkesir bayisinde 2011'i uygun fiyata diye:

http://forum.donanimhaber.com/m_75671411/tm.htm
  • Lancer iyidir de 1 ay sonra araç 2 yaşında olacak. Bence şu anda en iyi fiyat performans aracı 1.33 Corolla. Baz model olmasına rağmen güvenlik eksiği yok ve donanımı da bir çok markanın orta seviyesi ayarında. Hatta sedan olacak diye bir durum yoksa Auris 47000'lere kadar inmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Benim tercihim olmaz ama beğenen için alınabilir bir fiyata gelmiş.
    Ben neden tercih etmem bana göre aracın en büyük eksisi yalıtımı çok zayıf buda aracın kalitesini alıp götürüyor. Ayrıca iç dizaynıda bence çok basit.
    Ayrıca fiyatta alternatifsiz sayılmaz Astra j Edition veya Renault Megane'da bu fiyatlara alınabiliyor yine skoda octavianın bazıda bir kaç bin tl pahalı olmasına rağmen tercih edilebilir veya yine bir kaç bin fazlasına seat leon style alınabilir.
    Bu saydığım modellerin içerinden ben lanceri seçmezdim ama seçende büyük bir hata yapmış sayılmaz.
    Hakkınızda şimdiden hayırlısı olsun.

Bi gidip 2013 model aracı inceleseydiniz keşke.

Mitsubishi makyaj yaparsa vw gibi ön tampon değiştirmekle bırakmaz, müşterilerinden gelen şikayetlere göre yalıtım vb. düzeltmeler yapar. makyajlı ASX ve lancer gayet iyi yalıtıma sahip araçlar.

Ayrıca sizin edition astra ve 1.6 15yıllık motorlu megane benzini aç gözlü köpek gibi içiyor.

7airbag deniliyor ama perdeleri çift sayanlar gibi düşünüldüğünde 9airbagli araba.
    ESP yani ASTC var. vw nin bir ara 4bağımsız kullanıp forumca alkışlandığı ama lancerin hiç dikkate alınmadığı forum...

Mitsubishi neden alınır?
    Bol bol sanayi yüzü görmek, yolda bırakır mı demek, yakıtı içti mi demek, orası burası dayanıksızdır demek istemiyorsanız uzun yıllar binerim diyorsanız en alınası araç. abudik gubudik donanımlar yerine yeteri kadar gerekli donanımı koymuşlar. invitelarda yol tutuşu adına her şey var, esp, tc, 4bağımsız süspansiyon ve yol tutuşu olarak efsane olması... öte yandan o oyuncaksı donanımlar yerine tam otomatik ve aracı yormayan çekişini etkilemeyen kliması var. böyle bilmediğiniz reklamını yapmayan temsa yüzünden bir sürü özelliği var.

bi ekranlı teyp koyunca donanımlı mı oluyor araç? düzgün bir double din teyp 500tl den başlıyor, geri kamerası filan da ayarlanabiliyor.

Bir araç tutmuyor diye çin malı gibi itibar göstermek de komik. mitsubishi sahibi olduktan sonra sözde kaliteli çok tutulan hiçbir araca gözüm kaymıyor. Asıl kalite aracın donanımı değil kendisidir. devam edelim yumuşak plastik kafası ile. bu ülkeden bi şey olmaz.

Valla hocam dediklerinize tamamiyla katiliyorum babam 3 araba degistirdi 3. eski kasa lancer onlarda ettigi zarari masrafi lancer da etmedi . Arabanin rutin masraflari disinda masraf acmadi . Lpg yide koydu zaten 4 yildir sıkıntısız biniyoruz diledigimiz yere rahatca ulasabiliyoruz cok sukur .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Misubishi klima markası değil mi diyenlere gelsin
  • Alınır, paşa paşa da binilir. Fiyatı bu kadar yüksek olmasa sınıfının en çok satanlarından birisi olurdu

Yalnız anlayamadığım olay şu Lancer iyi güzel hoş bir araba fakat Mitsubishi bu araca yıllardır niye makyaj yapmıyor? Ufak tefek iyileştirmeler yapılsa hiç fena olmaz aslında.
  • quote:

quote:

Ben neden tercih etmem bana göre aracın en büyük eksisi yalıtımı çok zayıf buda aracın kalitesini alıp götürüyor. Ayrıca iç dizaynıda bence çok basit.
    Ayrıca fiyatta alternatifsiz sayılmaz Astra j Edition veya Renault Megane'da bu fiyatlara alınabiliyor yine skoda octavianın bazıda bir kaç bin tl pahalı olmasına rağmen tercih edilebilir veya yine bir kaç bin fazlasına seat leon style alınabilir.
    Bu saydığım modellerin içerinden ben lanceri seçmezdim ama seçende büyük bir hata yapmış sayılmaz.

Mitsubishi makyaj yaparsa vw gibi ön tampon değiştirmekle bırakmaz, müşterilerinden gelen şikayetlere göre yalıtım vb. düzeltmeler yapar. makyajlı ASX ve lancer gayet iyi yalıtıma sahip araçlar.

Ayrıca sizin edition astra ve 1.6 15yıllık motorlu megane benzini aç gözlü köpek gibi içiyor.

7airbag deniliyor ama perdeleri çift sayanlar gibi düşünüldüğünde 9airbagli araba.
    ESP yani ASTC var. vw nin bir ara 4bağımsız kullanıp forumca alkışlandığı ama lancerin hiç dikkate alınmadığı forum...

Mitsubishi neden alınır?
    Bol bol sanayi yüzü görmek, yolda bırakır mı demek, yakıtı içti mi demek, orası burası dayanıksızdır demek istemiyorsanız uzun yıllar binerim diyorsanız en alınası araç. abudik gubudik donanımlar yerine yeteri kadar gerekli donanımı koymuşlar. invitelarda yol tutuşu adına her şey var, esp, tc, 4bağımsız süspansiyon ve yol tutuşu olarak efsane olması... öte yandan o oyuncaksı donanımlar yerine tam otomatik ve aracı yormayan çekişini etkilemeyen kliması var. böyle bilmediğiniz reklamını yapmayan temsa yüzünden bir sürü özelliği var.

bi ekranlı teyp koyunca donanımlı mı oluyor araç? düzgün bir double din teyp 500tl den başlıyor, geri kamerası filan da ayarlanabiliyor.

Bir araç tutmuyor diye çin malı gibi itibar göstermek de komik. mitsubishi sahibi olduktan sonra sözde kaliteli çok tutulan hiçbir araca gözüm kaymıyor. Asıl kalite aracın donanımı değil kendisidir. devam edelim yumuşak plastik kafası ile. bu ülkeden bi şey olmaz.

mıtsubıshı asx kullanıyorum 2 buçuk yıl oldu alalı 45,000 km yaptı aracımla.

İki özelliğine hastayım kullandığı aracın

1. Aracın kliması: aracım siyah renk yazın 40 derece sıcakta düşünün aracın içi ne durumda olur açıyorum klimayı 10-15 dakika sonra burnum ellerim üşüyor kısıyorum, tam tersi kışın oluyor kampa açık havada gezmeye dolaşmaya semaverde çay yapmaya çok meraklıyız arkadaşlarla, aracı çalıştırıyorum yola çıkıyorum daha 1 km olmadan içersi ısınmaya başlıyor 4-5 dakika sonra içersi hamam bunu bende değil arabama konuk olan arkadaşlar söylüyorlar. Çok başarılı bir klima tertibatı var ve bunu savurgan olmadan sürüşten güç kaybetmeden hallediyor.

2. Aracın daha doğrusu markanın ürün gamının çarpışma testlerindeki mukavemeti güvenli olması, diz hava yastığı dahi standart. Şuan satıştaki hiç bir aracı testlerden eli boş dönmemiş rakipleri ile sıralamada hep üstlerde.

52,000 liraya satın almıştım aracı zaten yakıt tüketimi yol tutuşu içinn işlevselliği kocaman bagajı içindeyken verdiği güven hissi bunlar zaten olması gereken detaylar ki konu sahibi arkadaş Lancerı satın alırsa bunlarada peşinen sahip olmuş olacak hatta o artı olarak bu kasanın 2. makyaj görmüş en olgun halini alacak.

Hala klima markası diye alay edenler var evet doğru çokta başarılı bir klima markası aynı zamanda bunu micro ölçekte bir aracın içindede çok iyi yapıyor makro ölçekte kocaman kongre salonlarında evlerde ofislerde iş yerlerindede yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şaban Oğlu Şaban

Alınır, paşa paşa da binilir. Fiyatı bu kadar yüksek olmasa sınıfının en çok satanlarından birisi olurdu

Yalnız anlayamadığım olay şu Lancer iyi güzel hoş bir araba fakat Mitsubishi bu araca yıllardır niye makyaj yapmıyor? Ufak tefek iyileştirmeler yapılsa hiç fena olmaz aslında.

hocam bu kasa lancer benim bildiğim 2 kez değişiklik gördü, ama bu görüntüden ziyade aracı olgunlaştıran yalıtım vb şeylerdi
  • internet sitesinde 2013 fiyatı görünüyor acaba mağazalarında 2013 model sıfır araç varmıdır? bilgisi olan varsa sevinirim
  • quote:

quote:

Mitsubishi neden alınır?

Saygısızlığın gereği yok. herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı arkadaşım. Hele birde sanki beni tanıyormuş biliyormuş gibi birde inceleseydiniz falan yazmıyormusunuz. Konuyu açan arkadaş fikir istemiş bizde fikrimizi belirtmişiz. Ne yapalım yani sizin gibi illaki Mitsubishi söyle ucar böyle kaçarmı yazalım. Ben şahsi tercihimi belirtiyorum ve bunu yaparkende sizin ki gibi diğerleri soyle kotu benim dediklerim soyle mükemmel gibi bir tavrımda yok. (istesem yani aracı karalamak gibi bir niyetim olsa 2 sayfa yazı yazacak kadarda lanceri tanıyan bilen birisiyim.) Yani sizce lancer alınabilir ama ben kesinlikle almam. Ne yapayım yani sen çok beğeniyorsun diye lancer mi alayım yada alırım diye yazayım. Tamam bir aracı çok çok sevebilirsiniz ama azıcıkta başkalarının görüşlerine saygı duymayı öğrenin. Yazdığım iki şey var birisi yalıtım (bu noktadada hiç kusura bakmayın ama sözünü ettiğim bütün araçlardan daha kötü bir yalıtımı var) diğeride iç dizaynının kötü olması (bu nokta göreceli) o yüzden sinirden kendinizden geçmeden yazılanı bir okuyun sonrada yazana bir bakın kim yazmış diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 7 Kasım 2014; 21:54:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Mitsubishi klima markası değilmiydi ya

Günah günah denmez öyle
    Çarpar adamı.

• Otomobil tercihi "iş makinesi seçim" kriterlerine göre yapıldığında, Mitsubishi gerçekten ilk sıralarda yer alır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüp uyumu da iyi, alınır.

Ama lpg uyumu sıkıntılı da olsa 48'e bırakılan astra j de kafa karıştırır.
  • Polonun 45 bin olduğu yerde
    Lancerı 47'ye almamak
  • linea, polo yu düşününce lancer harbiden mercedes gibi geliyor (şahsi fikir).

arabayı deniyeceğim hafta sonu, yokuş da düzde nası gidiyor bir bakayım sonra bayinin kapısındayım..

bu arada imzadaki aracı düşünen olursa memurdan temiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oliwer -- 7 Kasım 2014; 10:02:26 >

• Mitsu ya klima markası diyenlere lütfen diyorum başkada bir şey demiyorum

Mitsunun bu durumu tamamiyle temsanın yüzündendir.

Rahatça alın yıllarca sorunsuz binersiniz
  • quote:

Astra j edition gereksiz ağır, hantal ve lpg uyumu da çok başarılı değil.

Megane fiyat olarak başarılı ama güvenlik donanımı eksik. Gözardı eden olursa megane mantıklı, lpg ve cvt ile tercih edilir.

Skoda ve leon tsi motor. Kağıt üstünde ekonomik görünse de pratikte o kadar ekonomik değil ve uzun vadede masraf çıkarmaya meyilli. En sorunsuz dedikleri tsi 122 motorlu passat sattık dün, 60binde yağ yakıyordu. Ayrıca octavia'nın boşu da kötü görünüyor.

Lancer 47bin liraya önerdiğiniz araçlardan daha mantıklı duruyor olumsuz yanlarına rağmen. Araç gerçekten sağlam, ekonomik ve fabrika verilerini tutturmada çok başarılı. Lancer ile çok başarılı tüketimler elde edebileceğinizi düşünüyorum. Bir de 6. vitesi koysalar süper olacak ama koymadılar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.