Şimdi Ara

2013 de çıkacak YENİ TOURNEO CONNECT (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
155.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanedar34

connectmı kazık gibi

Evet..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford Tourneo Connect'in Hot Wheels versiyonunu yapmışlar modifiye ile:

2013 de çıkacak YENİ TOURNEO CONNECT

Ayrıca modifiye bu arabaya çok iyi gidiyormuş hakikaten:

modifiyeli tourneo'ları merak edenlere linkler:

http://www.worldcarfans.com/113110665672/2014-ford-transit-connect-hot-wheels-debuts-at-sema-video

http://www.zercustoms.com/news/Ford-Transit-Connect-Hot-Wheels.html

http://www.carscoops.com/2013/11/ford-transit-connect-hot-wheels-concept.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan. -- 8 Kasım 2013; 16:20:07 >

• bende kendimce bir modifiye yapmaya çalıştım. daha doğrusu babamı bu arabayı almaya biraz daha itebilecek bir çalışma yapmaya çalıştım. inş beğenirsiniz.
  • ÇOK GÜZEL YAPIYORLAR AMA BU ARABANIN PİYASASI ÇOK DÜŞÜK BİZDE 2010GLX110 LUK VARDI GRAM BOYA YOK 23.600 GİTTİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ali demir

ÇOK GÜZEL YAPIYORLAR AMA BU ARABANIN PİYASASI ÇOK DÜŞÜK BİZDE 2010GLX110 LUK VARDI GRAM BOYA YOK 23.600 GİTTİ

ne zaman sattın km. si kaçtı...şuan da o fiyatlar yok.. en azından düşük km ler için...bende alacağım ne zamandır bakıyorum...
  • iki bayiden kesin bilgi aldım bu ayın sonunda araç geliyormuş.
  • Gelse ne olur titanyum Connect 65bin lira. O da indirimli hali, normale 75 miş miş... Ford iyice saçmaladı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomobil gibi fiyatlandırma yaparsa gelmesinin bir anlamı yok...
  • merhaba arkadaslar ben fatih formda ve sitede yeniyim ford yetkili servisinde teknisyen olarak çalışıyorum merak ettiğiniz veya çözemediğiniz problem olursa yardımcı olmaya çalışırım bu arada titanyum connet 7kişilik otomobil olarak ispanyadan gelecek oyüzden pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aramızda bilgili bir arkadaşımızın olması iyi.Hoş geldiniz diyorum.Benim şöyle bir sorum olacak acaba bu yeni tourneo connectlerde arka koltuktaki sertlik yani süspansyon sorunu çözülmüş müdür?Yoksa arkadaki yolcu hala konforsuzca ve hoplaya zıplaya mı yolculuk etmektedir?Cevabınıza şimdiden teşekkürler.
  • alfonzo88 A kullanıcısına yanıt
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aygun02 -- 11 Aralık 2014; 9:09:02 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.