Şimdi Ara

2013 - 2014 Sezonunda Forma Yazı Fontları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: khimlangbuu

Fenerbahçe'nin PSV maçında giydiği formanın numaralarının altında bir amblem var. Büyük resim bulamadım hiç.
    O amblem TFF'nin mi yoksa Fenerbahçe'nin amblemi miydi?

2013 - 2014 Sezonunda Forma Yazı Fontları

Fenerbahçe amblemi. Yukardakinin aynısı
  • Teşekkürler.
    Bu sene fontlar standart olacaksa eğer Fenerbahçe lig maçlarına bu şekilde çıkabilir mi?
    Avrupa maçları için mi bu fontlar kullanılacak acaba?
    Beşiktaş ve Fenrbahçe'nin kullandığı fontlar arasında dağlar kadar fark var. Biz henüz hiç kullanmadık. Merak ediyorum bu sene nasıl olacak.
  • daha belli değil yahu, cuma gittim store'a, isim yazdırmak istediğimi söylediğimde fontlar daha belli olmadığını söylediler.
  • quote:

Teşekkürler.
    Bu sene fontlar standart olacaksa eğer Fenerbahçe lig maçlarına bu şekilde çıkabilir mi?
    Beşiktaş ve Fenrbahçe'nin kullandığı fontlar arasında dağlar kadar fark var. Biz henüz hiç kullanmadık. Merak ediyorum bu sene nasıl olacak.

rica ederim..
    bence türkiyedede malesef beşiktaş maçındaki gibi kullanılacak..
    Fenerbahçe hazırlık maçı die kaale almadı zannımca..
    ve öyle olursa o sayı fontunuda kullanamıcak Fenerbahçe, çünkü o fontu kendileri bulmuştu ve yazılardada kullanılıyodu ve bütün taraftarların sevdiği bir fonttu..
    eğer font değişdiyse sayıdaki fontta değişir..
  • quote:

Teşekkürler.

Fenerbahçe ligde bu fontlarla çıkacak. Beşiktaş belki hazırlık maçları olduğu için kullanmamıştır. Tüm takımlar Süper Lig'de bu şekilde çıkacak. Avrupa'da kendi fontlarını kullanabilir. Mesela Premier Lig'de de fontlar aynı ama M.Utd Nike, Chelsea Adidas'ın fontlarını kullanıyor. Eğer Arial kullanılacaksa gerçekten durum bu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.