Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.649
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler fem dışında hangi denemeleri önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandibula92

quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

Orijinalden alıntı: Harmonical

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

Orijinalden alıntı: mandibula92

final
    Türkçe- 39d 1y
    Mat- 36d 4y
    fen- 34d 6y
    sosyal- 33d 7 y

3 senen sanırım.

moralin bozuldu herhalde netleri görünce ki böyle iğneleyici bi tavır takındın. Böyle düşük insanlardan oldum olası haz etmemişimdir, başkalarının başarısına haset eden. Bizim sınıfta kimse yokken onun bunun kitaplarını açıp kaç soru çözdüklerine bakanlar gibi.
    Bu arada;
    Sınav Dershanesi
    Türkçe 37
    Matematik 34
    Fen 28.75
    Sosyal Bilgiler 31.25

Yok hocam yanlış anladın gerçekten kötü bir niyetle yazmadım.Sadece nickden dolayı esinlendim.Kararına sonuna kadar saygı duyuyorum bende mezunum barajı zar zor geçtim senin netlerine yetişmemin imkanı yok.3 sene denemek gerçekten büyük cesaret bizler 1 sene uzatmaya zar zor dayanmaya çalışıyoruz.İyi geceler

Belki hazırlık okumuştur,belki de okula geç başlamıştır...

arkadaşlar 3. girişim olacak bu sene ilk iki sene de 500 civarında puan aldım ama tıp istediğim için tercih yapmadım.

Insaallah hedefinize ulasirsiniz.
    iyi geceler

• Fem 11'li deneme 9.su

Türkçe 38-2 (fix zaten ), mat full, fen 37-3, sosyal 34-6(geçenlerde 9 ve 10 y çıkmıştı yine iyi sayılır )
  • 00x hocam senle fen hariç aynı durumdayız.Ben fen lisesi mezunuyum fakat dersleri falan hiç dinlemedim ve çok kötü sonuclar geldi ekimden itibaren calısıyorum fakat ortalama soyle geliyor türkçe 36-4 mat 39-1 ve ya full sosyal 35-5 fen 25 :( su feni nasıl halledebilirim hocam sıfırdan alıcam gerekirse her şeyi yapıcam matematik de falan sorunum yok ama nasıl sayısal ogrencisiysem artık fen yapamıyorum sacmalık geliyor neden yapamadıgımı da biliyorum bilgi eksikliğim var kimya ve biyoloji özellikle çok zayıfım senden yardım istiyorum sanırım beni en iyi sen anlarsın =) ayrıca arkadaşlar konu anlatımlı kitap al oku ve ya dersleri dinle falan demeyin onları zaten yapıyorum ama 4 sene nerdeyse hiç ders dinlemedim temelim biraz iyidir suan neredeyse hiç ders dinlemeden boyle yapıyorum ama bi yerden baslamak lazım sadece fen eksigim var onu da bana dersi sevdiricek şekilde ogrenmem lazım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lethal_ -- 13 Kasım 2011; 11:33:12 >
  • Vay arkadaş herhalde birinciler DH'dan çıkıyor genelde neyse ben Bireye gidiyorum sorular çok zor sanırım bizde ilk sıralara oynayanlar bile bu kadar çok net yapamıyor...

benim ilk denemelerde toplam net sayım 44 falandı malesef 3.denemeyi olduk bayramdan önce 66 yaptım yavaş yavaş yükseliyoruz hayırlısıyla...

Türkçe 32 net
    Matematik 6 net :(
    Sosyal 28 net

TM-3'ten gireceğim sınava...
  • Bende 100 net yaptım
    türkçe 28
    mat 36
    sos 10
    fen 26(sorun ilginç ama kimya :D) netler feci 12.sınıfım 18bine(itü eüt-endüstri ürünleri tasarımı- istiyorum.) girmek istiyorum ygsden korkuyorum lysden tırsmıyorum nasıl düzeltirim ?
    keske ygs olmasa :D lys olsa sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerocknuq -- 13 Kasım 2011; 18:16:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan78

00x hocam senle fen hariç aynı durumdayız.Ben fen lisesi mezunuyum fakat dersleri falan hiç dinlemedim ve çok kötü sonuclar geldi ekimden itibaren calısıyorum fakat ortalama soyle geliyor türkçe 36-4 mat 39-1 ve ya full sosyal 35-5 fen 25 :( su feni nasıl halledebilirim hocam sıfırdan alıcam gerekirse her şeyi yapıcam matematik de falan sorunum yok ama nasıl sayısal ogrencisiysem artık fen yapamıyorum sacmalık geliyor neden yapamadıgımı da biliyorum bilgi eksikliğim var kimya ve biyoloji özellikle çok zayıfım senden yardım istiyorum sanırım beni en iyi sen anlarsın =) ayrıca arkadaşlar konu anlatımlı kitap al oku ve ya dersleri dinle falan demeyin onları zaten yapıyorum ama 4 sene nerdeyse hiç ders dinlemedim temelim biraz iyidir suan neredeyse hiç ders dinlemeden boyle yapıyorum ama bi yerden baslamak lazım sadece fen eksigim var onu da bana dersi sevdiricek şekilde ogrenmem lazım ..

hocam aman diyim ne yap et feni hallet.O fende yapamadığın 10-15 soru direk 40-50 puan götürür ygsde bu da direk 7000-8000 sıralamayla başlamak demek.
    Nasıl çalışacağına gelirsek tabiyki öğretmen değilim bu işin profesyoneli de değilim kendimce tavsiye vermeye çalışacağım.
    Bence zekana güveniyorsan konu anlatım ağırlıklı çalış (yanlış anlama bi gönderme falan yok burada ).Konuları anlamakta zorluk çekiyosan çok soru çöz, mantığını anlamadığın soruları 3-5 kerede anlamıyosan ezberle (ben böyle yapmıyorum, ama böyle yapıp tıp kazanan 2 arkadaşım var).
    0'dan başlıyayım diyosan güvender kaynaklarını tavsiye ederim.Ben deneme ve geçmiş soruları çözüyorum ygs adına (sosyalden ve yeni konulardan eksiklerim var fakat dershaneyle eş zamanlı gitmeye özen gösteriyorum, sanada tavsiye ederim böyle yapmamanın zararını geçen sene çok gördüm.).Lys'yi de ihmal etme yani mezun adamın ygs'yle çok oyalanması mantıklı değil bence.
    Benden bu kadar, başka soruların, sorunların olursa yardımcı olmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0o__xXx__o0 -- 13 Kasım 2011; 16:42:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SuspecTR

Beyler fem dışında hangi denemeleri önerirsiniz?

?
  • Türkçe canımı sıkmaya başladı ya. Vallahi 5y yapmaya başladım her denemede. Türkçe yüzünden 470'leri göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Türkçe canımı sıkmaya başladı ya. Vallahi 5y yapmaya başladım her denemede. Türkçe yüzünden 470'leri göremedim.

işte türkçenin sağı solu belli olmuyor.
  • hocam benim sorunum unutmak galiba matematigi falan sevdiğim için dersleri hiç dinlemediğim halde yapabiliyorum fende de az çok bişeyler biliyorum belki bazılarına göre yeterli ama bana göre değil diğer derslerden 1-2 yanlışım çıkarken fenden 15 net eksik olması koydu bana biraz.Lise ve ortaokulda zekama çok guvendim son seneye kadar yanılmadım ama bazı şeyler unutuluyomuş bana tekrar konuları hatırlatacak bir kitap lazım az çok biliyorum tavsiyelerin içinse teşekkür ederim
  • quote:

hocam benim sorunum unutmak galiba matematigi falan sevdiğim için dersleri hiç dinlemediğim halde yapabiliyorum fende de az çok bişeyler biliyorum belki bazılarına göre yeterli ama bana göre değil diğer derslerden 1-2 yanlışım çıkarken fenden 15 net eksik olması koydu bana biraz.Lise ve ortaokulda zekama çok guvendim son seneye kadar yanılmadım ama bazı şeyler unutuluyomuş bana tekrar konuları hatırlatacak bir kitap lazım az çok biliyorum tavsiyelerin içinse teşekkür ederim

ö.değil hocam her zaman

Fem 11'li deneme 10.su

türkçe full (sonunda ), mat 38 d 2 y (rol değiştirdiler türkçeyle ), fen 37 d 2 y (yeni konuların...), sosyal 35 d 5 y (sosyal 2'dir iyi geliyo da bildiğimden değil yorum soruları ağırlıklı çıkıyo).

Yarın da sonuncusunu çözücem.Başka deneme seti var mı piyasada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0o__xXx__o0 -- 13 Kasım 2011; 22:20:18 >

• celal aydın denemeleri var hocam ben onlardan çözüyorum piyasadakilere göre biraz daha zor .Hocam bu arada kimyayı yavaş yavaş anlamaya başladım bugün bir tane daha çözdüm deneme türkçe 37 fen 31 mat 37 sosyal 30 çıktı :D fenden biyolojiden çok kötüyüm nereden baslasam bilmiyorum biraz fen e nasıl çalıştıgını anlatır mısın hocam belli birikimlerin var sanırım benim de var fakat tekrar hatırlamam lazım =))
  • quote:

celal aydın denemeleri var hocam ben onlardan çözüyorum piyasadakilere göre biraz daha zor .Hocam bu arada kimyayı yavaş yavaş anlamaya başladım bugün bir tane daha çözdüm deneme türkçe 37 fen 31 mat 37 sosyal 30 çıktı :D fenden biyolojiden çok kötüyüm nereden baslasam bilmiyorum biraz fen e nasıl çalıştıgını anlatır mısın hocam belli birikimlerin var sanırım benim de var fakat tekrar hatırlamam lazım =))

hocam yaptığım sayısal yanlışların %80i biyoloji zaten, hani kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş

fizik ve kimyaya genel bi yatkınlığım var çok çalışmadan yapabiliyorum onları ama biyolojiye ne yapsam fayda etmiyo

+ olarak nerden bulabilirim o denemeleri nt'de falan var mıdır ?

• bilmiyorum sıradan bir kırtasiyeden aldım . fem in güvenderin bitirdim bu da bitince ne alıcam ben de bilmiyorum :)
  • quote:

bilmiyorum sıradan bir kırtasiyeden aldım . fem in güvenderin bitirdim bu da bitince ne alıcam ben de bilmiyorum :)

esenin denemeleri de güzel diye duydum
  • quote:

bilmiyorum sıradan bir kırtasiyeden aldım . fem in güvenderin bitirdim bu da bitince ne alıcam ben de bilmiyorum :)

ben düzgün deneme bulamazsam dershaneden geçen seneninkileri falan istemeyi düşünüyorum sıkıyosa vermesinler
  • özellikle fen zor olan yayın varsa ondan alıcam :D bu arada celal aydın gerçekten matematiği zor ben çok guvenirdim matematigime kolay kolay da yanlısım cıkmazdı ama artık 1-2 cıkıyor
  • hocam fem'inkiler çok zor sayılmaz ama hin sorular arada çözemediğimden değil de dikkatsizlikten gidiyo

maltepe'nin feni zordur hocam tavsiye ederim.
  • hocam bende zordan başlamak istiyorum zoru ogreniyim basiti ondan sonra zaten yapılır diye bilmiyorum hayat felsefem mi ters :D hep boyle yaparım nedense zoru seviyorum her konuda sadece ders konusunda değil =))
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.